Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Karina grunt to usłuchane dziecko hihihi, od poczęcia , jak mamusia poprosiła rodzimy się to się urodziła a teraz śpiewa kołysanki hihihi, choć na równe nogi potrafią postawić 🙂
Krysia Alakida wspaniałe określenie hihihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania więcej wypoczywaj , naprawdę.
Czasem odnoszę wrażenie że sobie lekceważysz zagrożenie 🙂

Daga olewają nas , my też nie możemy zjeść krówki, choć ja przynajmniej znam jej smak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daguś nie ma sprawiedliwości, a wiesz tylko tak między nami. To ta Krysia z tą Anią to one tak specjalnie wymyśliły wiesz, ale o tym sza... 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja leżę tyle ile mogę, z pleców na lewo i z lewa na plecy, na prawa stronę nie mogę bo mam cos z nerką i nie mogę jej obciążać.... a jak już nie mogę to siadam i albo oglądam, albo czytam albo piszę, a smaku krówki też jeszcze nie znam więc nie odpuszczę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moretta napisał:
ja leżę tyle ile mogę, z pleców na lewo i z lewa na plecy, na prawa stronę nie mogę bo mam cos z nerką i nie mogę jej obciążać.... a jak już nie mogę to siadam i albo oglądam, albo czytam albo piszę, a smaku krówki też jeszcze nie znam więc nie odpuszczę :P

Ania a fotel wygodny masz?? ja mam hihi to będzie rezerwacja dla Ciebie - już wypisuje hihi
Karinka - szkoda 😞 - a zobacz czy aparat nie ma tej funkcji - ja np mam kamerę która może działać jako kamerka internetowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...