Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczynki, ja dopiero wstałąm moja jeszcze śpi. To dziecko jest nie prawdopodobne, słuchajcie jadła od 1 w nocy apotem o 7 rano, teraz też śpi, szok. Tak się wyspałam że aż jestem niewyspana hihihi. Mam najwspanialsze dziecko na świecie 🙂:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Daguś różnica w cm wynika z tego że w szpitalu mierzą takim metrem krawieckim, i przykładają do ciałka więc liczą każdą fałdkę, natomiast w przychodni zapewne położyli go na takim stole z miarką, tam idzie po długości , przypuszczam że stąd te różnice.

Adrian jak się urodził miał 55 cm a na pierwszej wizycie u pediatry 51 cm 🙂 tak że się nie przejmuj.
Z Amelią to dopiero zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂
ja tylko na chwilkę nawet nie mama czasu nadrobić zaległości ale od wczoraj walczymy z gorączką u Bartka prawie 39 stopni 😞 😞 😞 😞 😞
jak tak dalej pojdzie i nie minie do jutra rana to jedziemy do instytutu do prokocimia 🥴 🥴 🥴
Buziaki dla was i maleństw oby nie chorowały 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

ja dopiero teraz bo wcześniej zakupy, porządki sobotnie, teraz robimy sobie obiadek 🙂

Bartuś, nie choruj! bo ciocie się tu będą zamartwiać 😞

Aguś, masz bardzo grzeczne dziecko 🙂 ale to chyba zasługa Andrzeja, bo na Ciebie w tym temacie to się na pewno nie podało 😉 😉 😉

Daguś, wielki chłop z Kacperka 🙂 ale pewnie niech rośnie zdrowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie dziś znów boli brzuś, ale tym razem z przejedzenia:P dziś mam dzień podjadka, chodze i jem 🙂 Zjadłam juz mnóstwo kanapek z miodkiem i serkiem, potem zupka, potem gotowane kornetki, ryż zapiekany z owocami, sałatke jarzynową, a teraz naleśniki i oczywiście pomiędzy tym wszystkim troszkę słodyczy 🙂 A potem znów lekarz będzie krzyczał 😁 choć w tym miesiącu przytyłam 1 kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny 😘 w sumie to dobrywieczor. Jak Wam mija dzien? U mnie fatalnie, znaczy mała ok, cały dzionek prawie przespała teraz po kąpieli i mleczku znów spi ale ja mam humor okropny... kłade sie spac... milego wieczorku kochane 😘

Buziaki dla dzieciaczkow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina czemu masz humorek do du.y??
Skoro mała śpi , grzeczna jest to pocieszaj się u męża, a jak nie masz na to ochoty to masz tu nas 🙂

Amelia też śpi, zobaczymy jaka dziś będzie nocka, mam nadzieję że taka jak dziś 🙂

A Wam dziewczynki jak mija wieczór??

Eluniu mam nadzieję że Bartusiowi gorączka już spadła, trzymam kciuki za Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Zyjemy 🙂 i syna ma sie juz lepiej 🙂 na wieczór jeszcze temperatura ale juz obudził się bez:laugh: jeszcze troszke kaszlu ale lekkiego 😁
Daga Gratulacje spacerku 😘
Aga a wy kiedy ruszacie????
kurcze ja tu czytam ze wy werandujecie a u mnie jak Bartek skończył tydzień wylądowaliśmy na polu 🙂 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laseczki!
Bartuś - zdrówka!
a Kacperzasty taaaki wielki 🙂 no szok normalnie 🙂
ja wczoraj byłam na zaliczeniu i cały dzień obgryzałam paznokcie hihi w końcu ściągnęłam 2/3 - nie wiem z jakim skutkiem...
a potem poszlismy do kina i jak wróciliśmy R się obudziła... masakra poszłam spać o 3 i nie żyje - ale krówkę zrobię 🙂 tylko mąke jeszcze musze kupić - ale to formalność hihi i jeszcze jedno może wpadnijcie o godzinkę później ? - możecie wcześniej ale G ma wyjątkowo na 2 zmianę (mają robić w szpitalnej kuchni i panie nie chciały żeby coś do garczka wleciało) i wybieram się do dziekanatu - więc mogę nie zdążyć na 11 🙂 - ale możecie śmiało wpadać wcześniej Grześ Was ugości 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry w niedzielę 🙂

Krysiu, dobrze że jesteś 🙂 Ja się dostosuję co do godziny i będę koło 12, wyśpię się przynajmniej :laugh: :laugh: :laugh:

Eluś, dobrze że z Bartkiem już lepiej 🙂 bo się martwiłyśmy.

Daguś, to widzę że Wy już spacerki na maksa 🙂 i bardzo dobrze 🙂 i dzisiaj też bo pogoda całkiem ładna za oknem. My też się wybieramy troszkę pospacerować.

Rafał się ze mnie śmieje że się toczę jak kulka 😉

Karinka, a jak Twój humoerk dzisiaj? Miejmy nadzieję że troszkę lepiej.

Miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...