Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
hejka!
wózek fajny - ale jak dla mnie za ciężki... no ale Amelka maleńka i musialaś wybrać taki ktory rozkłada się na płasko, nasz jest super ale 😉 oczywiście znalazłam w nim kilka wad
Rozalia obudzila sie o 5:30.... i miałam dość - wzięłam ją do nas do łóżka i poszłam dalej spać... po prostu już nie miałam sił ona płakała marudziła...aż poszła spać i o 10tej wstała, zjadła śniadanie....szybciutko m- tylko godzina zeszła no i pada i nie mamy jak wyjść na spacer wrrrrrrrrrrrrrr no i w tym momencie sobie o tym gadałam z Grzesiem i Rozalka idzie tuż przed nami spać i nas rano budzi - w dzień śpi maksymalnie godzinkę 😞

Aga nie jestem mocherkiem - jestem człowiekiem, patriotą i szanuję innych ludzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem Krysiu, ale tak Ci kupie razem z szaliczkiem 😘 😘 😘 😘
Po za tym ciężko z Rozalką, a wcześniej jak Ci spała??
Kupiłaś ten kolorowy?? bo on był super 🙂
My w naszym pewnie tez znajdziemy nie jedną wadę.
Karina daj mail to wyślę 😆 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bzibzio napisał(a):
No to Amelia z Kacprem bedzie miala bardzo interesujace zycie 🙂 przynajmniej bedzie wesolo 🙂 Ja cos ostatnio taka nie w sosie jestem i jeszcze dzisiejsze marudzenie Mlodego i jestem cala podkur.... masakra.... musze skorzystac z tej chwiili ze spi i ogarnac torche domek bo jest niezaciekawie 😞 ale ostatnio wieczorami na nic juz nie mam sily 😞 padam wykonczona na lozko i zasypiam w sekundzie 🙂 a najlepsze- obudzilam sie dzisiaj rano i budze Krzyska i mu mowie ze cos sie zle czuje ze slabo mi starsznie i wiecie czego sie dowiedzialam- ze napewno cos mi jest jestem chora bo zle sie odzywiam i nie dbam o siebie, bo przeciz to jest nie mozliwe zeby byc tak zmeczonym po calym dniu z dzieckiem 🤪 🤪 🤪 kocham doslownie mojego meza 🤪 🤪 🤪ze jest taki wyrozumialy 🤪 🤪 🤪 no kosmos. Planuje go w takim razie zostawic samego na caaaaly dzien i zobaczymy co powie 🙂 ( tylko znajac zycie jak juz to dojdzie do skutku to Kacper bedzie mial nadzwyczajenie spokojny dzien i bedzie pewnie grzecznie spal przez caly czas 🤪 🤪:woohoo 🙂


Daga przerabialam - nawet jak Młody przeplacze cały czas gdy będzie z nim tatuś to jak wrócisz oprócz delikatnego podkurwienia Krzyśka "wszystko będzie w najlepszym porządku" , Grzesiek pękł dość niedawno i mi wreszcie powiedział że zajmowanie się Rozalką tylko z pozoru jest takie lajtowe 🙂
kurde ale naklikałyście.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie jest powiedziane że go nie otworzą, ale wg mnie to znak.
Zobaczymy co będzie dalej 🙂
Drogi już nam załatali to nie narzekamy heheheh

przyszła mi torba do wózka, bo kupiłam większą

http://www.allegro.pl/item983385656_torba_podrozna_z_przewijakiem_do_wozka_spacer.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim dziecku malym to nawet300 jest duzo. Jeszcze mojemu Pawlowi nie wyplacili z ZUSU za zwolnienie co bral po cizy opieke nade mna to jest 700 zl... Strasznie sie ociagaja 😞 Ten szpital nas zrujnowal.... no ale trudno, damy rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kwestia ilości ukłuć. ta 5w1 podobno bardziej czysta ale cholera wie.
Mnie lekarka ta doradziła.
Ani to super mam nadzieje ze ja tez będę zadowolona.

Daga która kawę pijesz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedziec ktora lepsza. My szczepimy 6w1 i zaplacilismy 160 cos kolo tego. Pneumokoki i rota tez szczepimy.
Aga dzieki 😘 jeszcze chrzest w czerwcu, potem chrzest Julki mojej sistry jak sie urodzi poprostu dramat! skad nabrac na to kase!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...