Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Daga zabawka super , my mamy coś podobnego 🙂
Też się bawimy na podłodze i wcale niekoniecznie na macie 🙂
Spróbuj Kacprowi utrzeć zwykłe jabłko a nie ze słoiczka moja takie je a ze słoiczka nie chce.
Może się mylę ale warto spróbować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Daga szukam cały czas tego co my mamy ale polecam Ci to, super cena, gdyby nie to że my mamy takie tylko inną górę to bym kupiła bez zastanowienia 🙂
http://www.allegro.pl/item1059018790_fisher_price_plac_zabaw_okazja_za_pol_ceny.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

Na poczatek najlepsze życzenia dla naszych Dzieci 🙂 Dzis ich świeto 🙂 Jestem pewna ze miłości od rodziców im nie zabraknie a szczęścia tym bardziej 🙂

U nas nocka spokojna jak zawsze. Miś jeszcze śpi a ja popijam kawke. Zadzwoniłam już do mamy bo dzis ma urodziny, do Siostry zlozyc zyczenia Julince pogadalam ze szwagierka i teraz pisze 🙂

Pogoda fatalna... ja tez bym pojechala do tesco bo widzialam ladne sukienki(dla sibie) a na chrzest dalej nie mam.

Buziaki i po oklasku jesli mi sie uda 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki u nas nocka super, 🙂
Karina nie wiem jak zabierają skoro miałam 101 a mam 102 😲 😲 😲

dla naszych dzieciaków z okazji pierwszego w życiu dnia dziecka oraz naszych starszych pociech duzo słonka i radości, samych słonecznych chwil i ogromu miłości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w du..e mam te oklaski, włączyłam tylko po to by móc dodawać a jak ktoś chce niech bierze hehehe, cieszę się że mogę komuś zrobić przyjemność 😁 😁 😁 😁
A Szymek dobrze rośnie jak na drożdżach, wczoraj leżał obok Amelii po czym normalnie się obrócił na bok i tłukł ją jak ona kiedyś Kacpra hihihi, widać prawo młodszego hahahah 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bzibzio dziękuję za odpowiedź. Nie przyszło mi do głowy, że mąż mógły nie móc być przy porodzie ze względu na cukrzycę. No chyba, że będzie cc, to wiadomo. Lepiej zapytam, żeby nie było przykrej niespodzianki 🙂

Wszystkiego najlepszegodlawaszych kochanych dzieciaczków! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
U nas noc spokojna choć mój Kurczaczek nie śpi już od 6 rano 🙂 nie wiem po kim ona to ma ale na pewno nie po mnie że tak mało śpi bo ja to śpioszek jestem 🙂
Krochmal działa cuda więc dziś też krochmalimy 🙂

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WASZYCH DZIECIACZKÓW ŻEBY CAŁY CZAS BYŁY UŚMIECHNIĘTE I DLA WAS TEŻ BO CO BY NIE BYŁO MY TEŻ DZIEĆMI JESTEŚMY 🙂

MŁEGO DNIA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloe ale przecież nie musisz rodzić na Kopernika cukrzyca to jest problem ale wszystkie szpitale w Krakowie albo większość sobie z tym poradzi 🙂
Ja szczerze znam opinie takie jak Karina mówiła prócz oczywiście bardzo wykwalifikowanej kadry 🙂
No może masz racje nie ładnym pokojem się rodzi, ale gdybyś chciała mieć i to i to polecam szpital na Siemiradzkiego 🙂, z tego co wiem dla nich cukrzyca nie jest problemem, poród rodzinny jest a neonatologi jest świeżo po remoncie i wygląda bosko. Obsługa jak w dobrym hotelu, położne co jedna to milsza 🙂 plus oczywiście poradnia laktacyjna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus tacy wykfalifikowani lekarze ze moje dziecko wypuscili z krwiakiem na glowie nic nie wspominajac o odciaganiu. Gdyby nie nasza pediatra to krwiak by skostnial i Mis do konca zycia by z tym chodzil. No i wypuscili nas z mega zoltaczka co nie jest normalne. Szymek tez mial mega zoltaczke ale lekarze zadbali o to zeby przyjac Anie z powrotem do szpital az tego co pamietam. I do tego baaardzo nie mile polozne przynajmniej na 1 pietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic 🙂 Ale chce prosta sukienke, bez falbanek, koronek, kwiatuszkow i innych pierdolek. Na glowke opaske i biale buciki. Mysle ze jak za tydzien kupie to starczy 🙂 a sweterek dostala od pra babci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...