Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

bałam się że znów się poruszycie temat dupy, Karina napisała że dajemy, więc jak pojawił się temat wkładania to nie chciałam abyście nieopatrznie zrozumiały hiihihihihhiih

A tak na marginesie to Andrzej dziwnie na mnie patrzy, bo ja tu płacze prawie ze śmiechu a on nic nie rozumie. Fakt że po winie wszystko wydaje się być śmieszniejsze hihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bzibzio napisał(a):
oj boze dziewczyny jak nie o ryzu to o wkladaniu a ja biedna nie mam piwa!!!!!! na trzezwo sie z wami nie da!!!! A tak wogole to chyba ide spac, bo wykonczona jestem a jutro ciezki dzien bo Krzysiek jedzie nie wiadomo kiedy wroci 😞 kocham ta jego prace 😞 😞 😞

Daga cięższy niż dzisiejszy być nie może !
mi wkładanie się kojarzy absolutnie z niczym takim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bhrka napisał(a):
Bzibzio napisał(a):
oj boze dziewczyny jak nie o ryzu to o wkladaniu a ja biedna nie mam piwa!!!!!! na trzezwo sie z wami nie da!!!! A tak wogole to chyba ide spac, bo wykonczona jestem a jutro ciezki dzien bo Krzysiek jedzie nie wiadomo kiedy wroci 😞 kocham ta jego prace 😞 😞 😞

Daga cięższy niż dzisiejszy być nie może !
mi wkładanie się kojarzy absolutnie z niczym takim 🙂


Mnie wkładanie też nie kojarzy się z ryżem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no myslalam ze Kacper duzo je...Ale Paulinka go przebija 😁 Je 6 razy dziennie. Zageszconego zjeda po 140-150 a normalnego 100-120 to wychodzi 650-750 na dobe. Tylko ze ona mimo to malo przybiera 😞 Wczoraj wlasnie za caly dzien zjadla 750ml. no i okolo 100 herbatki wypija.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...