Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

No to ja trzecia,
Mój aniołek po szczepieniu pięknie w nocy spał, obudziła się o 00,30 i potem 0o 5,30 nawet nie było wstawania do smoczka. Jutro też ją chyba pójdę zaszczepić hihihihi.

Krysiu Ty się Rozalki nie czepiaj, pamiętaj Ona chciała pomóc hiihih.

Aniu nie kłam ty oszustko jedna. Dziewczyny nie słuchajcie Ani, ona zaraz nas na piątek zaprosi hihihihihiihih 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny,
z całym przekonaniem stwierdzam, że Ania ma racje zaprosić nas to wiocha 🤪 🤪
Krysiu nie liczy się kto pierwszy wstał tylko kto kompa pierwszy dorwał 😁 😁
mi ciąża zaczyna działać na mózg!!!! 😁 😁 jednego nie urodziłam a doszłam do wniosku, że faktycznie mój ma racje i trzeba drugie zrobić 😮 😮
a może to ta wczorajsza praca?! 😮 😮
a biur oferujące takie usługi jest jak na lekarstwo w Polsce za granicą owszem masa a u nas posucha 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi Ania dobrze że jesteś w ciąży to możesz zacząć ćwiczyć robienie następnego dzieciaczka 🙂 a tak serio to nie chce tez zeby Rozalka była jedynaczka i na pewno zdecyduje sie jeszcze na co najmniej jedno ale na razie nie mamy warunków na kolejne.
śnieg?? cholercia i pewnie jeszcze jest zimno - ach może sie do południa ociepli bo mamy dzis wczoajszy obiad i planowałysmy dłuuuuuuuuuuuuugggiiiiiii spacer
Karinka nie chorowac!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella napisał(a):
Ania wiem wiem 🙂
Słuchajcie wózek jest boski, amelia mogłaby cały czas w nim leżeć, mamy nowego przyjaciela hihihih


no to super 🙂 a nie znalazłaś w nim żadnej wady? cooo???
Ania - powodzenia dla Krzysia! i niech lepiej zajmie się projektowaniem tych filtrów bo za pół roku najprawdopodobniej wybuchnie drugi wulkan na Islandii

a ja nie chce narzekać na Rozalkę ale wstała o 6 i teraz jest taka maruda 😞 i nie wiem jak ją uśpić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysiu jedynie to że nie mam jej przodem do siebie, ale nie wiem czy to wada bo wiedziałam ze tak będzie tylko muszę się przyzwyczaić hihihi.
No ze spaceru dłuuuugiego chyba nici.
My też dziś cały obiad ale siedzimy w domu, zimno jak cholera. Byłam zamknąć psa to brrrr

Ani żeby się miało co zlasować trzeba to mieć hiihhiih

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ani85 napisał(a):
Krysiu ale mi sie tego dziecka zachciewa zaraz po tym!!!! mózg mi się zlasował 😞 nie ma dla mnie ratunku...
Aga gratuluje dobrego zakupu 🙂

Ania - to ma jakąś rację bytu ja mam siostrę o 1,5 roku starsza ode mnie i powiem ci ze fajnie miec taka pzyjaciolke, a z drugiej strony jesli bys rodzila przez cc to nie zalecaja ciazy potem przez nastepne 2 lata, no i jeszcze czy bedziasz miec kogos kto Ci pomoze z tymi dziecmi bo wyobraz sobie wynoszenie 2jki dzieci sama na spacer - no ciezko
a tez z tego wzgledu ze z jednym malutkim dzieckiem mozesz wrecz sie rozkoszowac byciem rodzicem i cieszyc w pelni z maciezynstwa - z dwojka bedziesz aczej tym zmeczona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani Krysia ma racje, absolutnie 🙂
Winko tak, ale wiesz takie tanie w kartonie z pod budki z winem 😁 😁 😁 😁 😁

Asia wejdź na marzec, dostałam po uszach hihihihiih, aż się popłakałam ze śmiechu 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga to poważna wada 🙂 ja też rozpaczam z tym że tylko dziecko może być tyłem do mnie bo tak to robiłam głupie miny i Rozalka była od razu troche zagadana a teraz jak wczoraj płakała to ja śpiewałam (na głos i przy ludziach) żeby ją uspokoić, gadałam a ona i tak czuła się samotna 😞 - jeśli chodzi jeszcze o te kółka to np mój ma dość wąski rozstaw i jak są podjazdy na schodach dla wózków to mi wpadają te kółka i jest strasznie nie zręcznie
a i Rozalka wreszcie spobie poszła spać 🙂 więc mam może i z 20 minut dla siebie.... może rozwieszę pranie hiihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia mas z20 minut posiedź z nami hihihi.
Mój ma dwa rozstawy kół, z przodu węższe z tyłu szersze, ale na podjazdach nie testowałam.
Ważne że bez problemu sama włożę wózek do auta a nie będę mordować mojego kręgosłupa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas noc dobra 🙂 gorzej teraz bo Paulinka od wczoraj ma fazę na rozmawianie z mamą i jak coś do niej mówię i siedzę z nią to jest ok, ona się śmieje i mówi coś do mnie w stylu auu, agl i takie inne dziwactwa a jak mama jest chwilkę cicho to krzyk.

U mnie jest dzisiaj ciepło, ja to nie wiem na jakich Wy wiochach mieszkacie 😉

Aguś, zaraz czytam marcówki... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat wrześniówki
"Kurcze nie moglam w to uwiezyc wczoraj mialam problemy z ulozeniem sie do spania ja musze spac na boku bo inaczej niestety nie zasne no i polozylam sie na jedenj stronie i dzidzia sie chyba tak ulozyla ze nogami lub glowa nie wiem mi bila po zebrach masakra dziewczyny, ale ta dzidzia musi byc juz duza"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...