Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ania - czasami tak bywa....że nie idzie - ja dzis zabiegana jestem od rana ale u mnie to raczej nie ma czy idzie czy nie idzie tylko za ciosem bo nie ma nic co moglo by nie wyjsc 😉
Aniu w ciąży hehe wszystkie ciuchy do jakich chodze mają choćby najmniejszy dział dziecięcy - czasami te ubranka maleńkie są w pudłach skrzynkach bo nie ma jak ich na wieszaczki powiescic
🙂 a na te zakupki to wpadajcie kiedy bądź bo ja prawie co tydzień jestem tam 🙂 i raczej nie zapowiada sie ze przestane tam chodzic bo dzidzia ciągle wyrasta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
My po usg bioderek - na szczęście wszystko w porządku 🙂
Potem zrobiłyśmy sobie dłuuuuugi spacerek z Ronda Grunwaldzkiego aż na Łagiewniki 🙂 a stamtąd już z tatą wróciliśmy do domku 🙂

Karinka, biedna ta Twoja Paulinka ale najważniejsze że już z nią w porządku 🙂 teraz będzie już tylko lepiej

Ania, co to się podziało? dlaczego masz zły dzień?

Jak dobrze że dziś piątek, weekend przed nami 🙂
A my dziś kończymy 5 tygodni 🤪 🤪 🤪 ale ten czas leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZesc dziewczyny 🙂 🙂
My wstalismy o 9. Mała dała nam pospac 🙂 ale nie moglo byc za milo wiec zrobila takiego kupsztala ze byla usrana po pachy 😁 😁

Musze Wam sie pochwalic ze oje dziecko nauczylo sie spac na boku i nawet rano sama zasnela w tej pozycji 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brawa dla Paulinki 🙂 🙂 🙂 😘

Ania widzę zapracowana od rana 🙂 a reszta gdzie się podziewa?

Ja zaraz zabieram się za prasowanie, Rafał pojechał po opony bo wreszcie trzeba wymienić zimówki 😉 a Paulinka właśnie usnęła. Potem jedziemy do Entliczka po nosidełko bo jutro jak będzie ładnie jedziemy w góry 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co by nie poniedziałkowy egzamin to uwierz miałabyś mnie na głowie 😞
a tak zostało mi jeszcze 250 stron tej jakże porywającej lektury 😞
proszę się tam ładnie bawić jutro na wycieczce i koniecznie zdjęcia z relacją poproszę 🙂 tak na otarcie łez...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...