Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Karina ten Twój to niereformowalny? czy jak? ma dziecko to niech aktywnie uczestniczy w wychowaniu 🙂
Aga Tobie się traktor popsuł a nie samochód hihihi
Aga żrę żrę ale siekło jak z nieba deszczem w słoneczny dzień 😞 kurcze aż miałam na szpital jechać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ANia daj mi spokoj bo ja juz czasami z im wymiekam... to nie tamto nie... ilez do cholery mozna? A w niedziele nie pojdzie bo jest mecz.... no Kurwa mac!
Chce isc z jego siostra do kina to oczywiscie kto musi zostac z dzieckiem?? Zgadnijcie!! Moja mama!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANi nie wiem nie pytałam.... Zazdroszce Dadze czy Adze czy Asi. Myslalam ze moj mąż bedzie nowoczesnym Tatusiem a tu nic z tego....... Z corka sie fajnie bawi ale pod warunkiem ze jest grzeczna.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAga nieraz mu to mowilam a on standartowy tekst: To ja sie zweolnie z pracy!! A Ty pojdziesz zamnie. Dla Krzyska nie ma problemu zajac sie malym zebys Ty poszla do lekarza albo po pracy z nim posiedziec... Dla mojego Pawla jest to zbyt skomplikowane i wymaga chyba sporo myslenia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina jak chcesz to ja z nim pogadam, poważnie 🙂
Daguś gratuluje, czyli okres tabletki a potem już tylko sex, sex i sex hihiih, my już okres kończymy czyli tylko sex, sex i sex hihiih.
Daguś będziesz jutro??
Ani zrób mi ciasto takie jak u Dagi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
żyje 🙂
weekend tez mielismy cudowny choc uczelniany, ale w sobote mialam tylko do poludnia zajecia i pojechalismy do G rodzicow na urodziny G siostrzenicy, a z pogody to juz zupelnie jestem zadowolona 🙂
Karinka rozmawiaj z nim i rozmawiaj w koncu zalapie tylko nie kluć sie ale rozmawiaj - bo np opieka nad dzieckiem wzmacnia więź między dzieckiem i rodzicem wiec jak najbardziej nawet dla siebie powienien przy Małej pracować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gdzie ty ją wysyłasz, na kopernika - koszmarny szpital - nigdy więcej. Lekarze ok, ale warunki straszne, jak cos to Ujastek, lub dziewczyny chyba na Siemiaradzkiego czy jakos tak polecały. My właśnie wróciliśmy z balkonu - a jak nic nie wypadnie to chętnie pojadę z Wami na te targi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...