Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Ania normalnioe pierwsza klasa 🙂

My cały czas na spacerku, Amelia śpi na tarasie.
W ogóle już się przeniosłyśmy, mamy na tarasie kołyskę leżaczek, wózek. Na matę jeszcze za wcześnie bo jednak ziemia zimna 🙂 W nocy też mamy już uchylone okno bo strasznie gorąco i dziecko spać nie mogło.
W ogóle jak ubieracie dzieci?? bo ja w sumie tak jak siebie z tym że nie daję krótkiego rękawa, ale pod spodenki już nic nie zakładam lub np w samym pajacyku teraz jest.
Problem jest z czapką, boję się bez bo jedna wieje a we wszystkich jej za gorąco. Co dajecie na głowę??
A w ogóle jak by któraś chciała posiedzieć z dzieckiem na dworze to zapraszamy do nas na taras 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus ja bym chetnie wpadla 🙂

JA ubieram albo body z dlugim i porteczki albo z ktotkim i pajac bawelniany. Czapke ubieram cienka ale tylko na polko. Jak wychodzimy to zakladam polarka i rajstopki i skarpetki a jak sie robi chlodniej zakrywam jeszcze kocykiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny i dupa nie zaliczyłam 😞 🥴
koleś zadał jedno pytanie charakter narodowy polaków według teorii brzezickiego
a brzmi ona następująco
do grupy skirtotymików włączam ludzi z często zmieniającym się, pod wpływem czynników psychicznych, nastrojem, zmiennymi uczuciami i zmiennym temperamentem życiowym, a nie zmiennym egocentryzmem. Charakterystyczną wrodzoną cechą tej grupy jest "gra", gra z gestem, gra z fantazją, ale głęboko odczuwana i nie powierzchowna, która odbywa się przed forum, na scenie życia czyli potrzebuje widza 😮
Ruchy skirotoymików są zgrabne,żywe, nerwowe, jakby tańczące nie mają jednak lekkości tej miękkości i płynności jaką spotykamy u cyklotymików, natomiast uderza nas w ruchu świeżość i młodość nawet u starszych skirtotymików. przykładem tego ruchu jest pas poloneza gdy dla cyklotymików odpowiedni jest walc 🤪

cóż mój wiejski mózg nie ogarnął tych kilku zdań z ponad 400-stronnicowej książki i tego nie zapamiętałam....
a tak serio to koleś miał nas w du... no
wiec weekend zmarnowany 😞
Asia a trzeba było z wami jechać 🙃
za to się tak zdenerwowałam że nie wiedziałam czy od tramwaju dojde na mieszkanie jak mnie skurcze chwyciły 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZiewuszki ja chetnie ale dopiero w piatek albo w nastepnym tyg 🙂 tylko ktos mnie bedzie musial zabrac.

To i ja zabiore cos plastikowego 😁

Ani a Ty jednym slowem jestes straszna wiesnira i do tego tępa 😁 takie proste pytanie a Ty nie znalas odpowiedzi?? Jak tak mozesz!! 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POdejrzewam ze gdyby Paulinka umiala sie wyslowic to tez by znala 😁 Aga a My Ci wparujemy na chate i wtedy sie przekonamy czy naprawde umiesz tylko dwie zupy czy to tylko dla nas takie robisz bo tanie 😁 😁 Wy tam pewnie Same rarytasy jecie a przy nas taka bidulke udajesz ze tylko na pomidorowa Cie stac albo rosół!! 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...