Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Normalnie Dagmara uprawia ordynarny sex z Krzyśkiem bez Krzyśka 😲 😲 😲 😲
Aż się sąsiedzi zlecieli 😁 😁 😁 😁 😁 😁, ile ja bym dała żeby to zobaczyć 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Misie 😜 😜

Ja juz na nogach 🙂 Paulinka grzecznie spala 10 godzin bo niedobra matka nie slyszala budzika i nie nakarmila jej w nocy 🙂 Ale dziecko zrozumialo ze mama jest zmeczona i tez spalo 🙂 Moja kochana 🙂 teraz lezy w lozku u nas na boczku i zachwyca sie swoimi rączkami 🙂 A jak sie powoli zbieram, dzis szczepienie potem ginek no i wracam dopiero jutro 🙂

Bede Tesknic 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!
kurde co tu sie wyprawia! potajemne spotkania! ordynarny jednoosobowy sex że aż się sąsiedzi zlatują do pomocy! smoczki zostawione w kołyskach a potem - nie on nie będzie się brał za starsze! jakieś tajne leki przeczyszczające! i rozmowy o tyłowaniach!!!
nie nie nie
za dużo tego jak na moją głowę 🙂
a i jeszcze ta majówka - no juz innego terminu to się nie dało wymyślić tylko jak mnie nie będzie wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr może jeszcze zaczniecie mi zabierać oklaski? he? 😉 a nie zabieramy Adze... - zapomniałam 😉
no ja wczoraj z trudem ogromnym napisałam karteczkę - już nie taką fajną jak ta pierwsza co mi ją ktoś zjadł, no i co z tego - zapomniałam ją zabrać do sklepu .... ale pisałam ją 2 razy więc kupiłam chyba wszystko co miałam kupić - w ramach odchudzania się nie kupiłam żadnych słodyczy(!!!)
oddałam kozaki do Deichmanna (zepsuły się) i pozwolili mi kupić za to sandałki

a Rozalka ma katar i nie spi od 5 tej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie śpię prawie całą noc, jak mnie nie przestanie boleć noga to muszę z nią gdzieś iść. Kto się zajmuje kolanem ( w sensie lekarza) ból mam okropny, nie mogę chodzić a moje dziecko tego nie rozumie masakra.
Krysia Ty wczoraj zaczęłaś o tych pozycjach i tak się ?Daga nakręciła że sama ze sobą hihhi.
A Szymon doił smoczek bo niby co miał doić hihihi, te starsze to nie o mnie chodzi jak coś tylko o Amelie bo ona dla niego stara dupa, po za tym zaklepane że przeznaczona Kacprowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kryzys jest załagodzony, zaraz dzwonię do lekarza, ja mnie nie przestanie boleć dziś to jutro z Andrzejem pojadę do lekarza a Ania przyjedzie zająć się Amelią, tak że wyjście jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My już od dwóch godzin na nogach ale dopiero teraz mam chwilkę żeby do Was zaglądnać.
U nas noc spokojna, choć od dwóch dni Paulinka w nocy zjada mi tylko 80 ml, chyba przeszła na dietę 😉

Aga z nogą nie ma żartów, do lekarza!!!

Krysia, dobrze że zakupy się udały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rety żeby tylko nie zrobiła sobie coś w kolano przy tym ordynarnbym samotnym seksie jak Aga 😉
hihihi w wyszukiwarce niedługo będzie się pozycjonował na pierwszej pozycji brzuszek gdy ktoś wpisze"ordynarny sex" 🙂
a Rozalcia łobuzuje
laseczki idą na dietę a Rozalka się objada 🙂 wczoraj mnie podszczypywała żebym jej szybciej zupę podawała łyżeczką!! a i poza tym daje jej czasami danone mleczna kanapka - kurde jak ona to lubi - choć troche sie boje bo niby tam jest miód ale z drugiej strony to nie je tego dużo a miód można podawać od 12tego miesiąca a ona już 10 skończone ma - jak myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysiu gg Ci szwankuje, ja kolano załatwiłam na fitnessie a sex uprawiała Daga 😉 😉 😉 😉

Myślę że jej ta odrobina miodu nie zaszkodzi 🙂 tam jest łyżeczka na 10 ton masy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...