Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
agus dzieki za zaproszenie przyjełam 🙂 ja sie krepuje karmic przy ludziach no i jeszcze ona jest nauczona spod pachy teraz niewygodna juz ta pozycja a ona inaczej juz nie chce jesc no ale dla chcacego nic trudnego 🙂 teraz naprawde ide spac 🙂dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w ten piękny słoneczny dzień 🙂 jejku słoneczko wyszło i od razu wszystko sie chce 🙂.Ja teraz biorę się za porzadki,potem obiad no i pewno w dzień mało mnie tu bedzie bo w taka pogode to cały czas na polku.Miłego dnia wam zyczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas nocka super choć jadła w nocy 🙂
My się zaraz zbieramy i jedziemy, w końcu u Nas piękne słonko 🙂

Miłego dnia odezwę się wieczorem 🙂
Yupiiiii mamy słońce 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂 Gosiu czesc i widzisz, mowilam Ci ze u nas na brzuszku panuja inne zwyczaje i ze przyjmiemy Cie serdecznie 🙂 🙂

Co to spacerku to ja owszem ale odpada poniedzialek i sroda wiec wtorek bardzo chetnie 🙂 🙂

Aniu jak sie czuje Szymonek? Mam nadzieje ze katarek mu przejdzie! Trzymam za niego kciuki 😘

Moja dzis wyjatkowo wczesnie wstala... Od 5 rano prowadzi rozmowy z łóżeczkiem potem juz z karuzela. O 6 zjadła i do 9 spalysmy. A teraz lezy z czkawka na łóżku 😉

Daga jak tam Siostra meza??

Caluski dla Was mamusie i Dzieciaki 😘 i milego slonecznego weekendu!! Nie popadniemy w depresje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki,
pogoda piękna chociaż tyle mojego...
a co do spacerku to: w poniedziałek lece do promotora i nie wiem o której od niego wyczepię, we wtorek mogę, ale napisze o której bo mam zaliczenie, środa cały dzień, czwartek mam zaliczenie więc najlepiej po, piątek mam zaliczenie...
Aniu jak Szymonek? znalazłaś kogoś na trasę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my już śpimy i oby całą noc 🙂
Normalnie tym razem ja focha zarzucam bo co to za potajemne spotkania??
Na mnie to psy wieszały a same co robią?? 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus wiec tłumacze. Szlismy z Pawlem i Małą na starowiślną. zatrzymalismy sie i w tym momencie ktos mnie sie pyta Karina? I dopiero wtedy poznalam ze to Daga: Przypadek 🙂 Poznałam Krzyska no i najwazniwejsza osobe w calym towarzystwie Kacpra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was kochane wieczornie i nareszcie bo mam juz dość dzisiejszego dnia Nikola jest nieznosna chyba ząbki bo normalnie dziecka swego nie poznaje 😞 jeszcze mam migrene to juz całkiem marzy mi się żeby zasnęła a kiedy to nastąpi to nie wiem 😞
KARINKA-miałaś racje,że u was miło i sympatycznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłam Ci Gosia 😁
Moja juz smacznie spi aczkolwiek od 4 dni robi to samo... zjada 160 udaje ze spi po czym marudzi dojada 50 i dopiero zasypia.

I dzis wreszcie zrobila kupe! Normalna 😁

Gosia KUPA to u nas temat nr 1 na forum 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znów prasuje, uwielbiam to hahaha a te malutkie ubranka są boskie 🙂
Gosia u ans też chyba zaczynają się ząbki bo Amelia chce zjeść wszystko ale tak strasznie trze że aż śmiesznie to wygląda.
Tyle że na razie nie jest tak bardzo marudna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja tez mam całą sterte prasowania ale dzis juz chyba nie mam siły prasować.No śmiesznie to wygląda wszystko do buzi i tak sie trzesie aż 😁 😁 marudzi okropnie,wypadła ze swojego rytmu spania w nocy obudzila sie o 2 i nie spała do 4 w dzien 3 dzrzemki po 20 min no dramat do jeszcze pare dni temu spała w dzien 2 razy po godz i raz popołudniu ok 3-4 godz mam nadzieje ze ząbki szybko wyjdą.
No to jak kupa to numer 1 to pochwalimy sie ze Niki dzis zrobiła mega kupe 😁 😁 😁 😁ale wczoraj nie było nic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani rozwalasz mnie tekstami hahaha
Uważam że powinnaś zrobić kupę i będzie ok 😁 😁 😁 😁

to tak a propos kupy 😁 😁 😁
A i Amelia też dziś nie zrobiła ale ona robi tylko w domu a byliśmy cały dzień po za domem, boję się bo jutro też będziemy na wyjeździe i znów bez kupy 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...