Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam siostre na chwilowej wizytacji 😉
i chyba nici z dzisiejszych sanek bo trzeba oparcie dokupić 😞 :laugh: byłam przekonana ze jest ale jak tata mój zniósł je ze strychu okazało sie ze ktoś je odkrecił i nie wiadomo gdzie jest 😞
Powiem wam jedno ze jesli bedziecie trzymać dziecko w osobnym pokoiku to kupcie sobie nianie elektroniczną my mamy taką http://www.allegro.pl/item842023461_elektroniczna_niania_babyono_duzy_zasieg_tanio.html bo na poczatku dzidzia ma tak cichutki płacz ze wcale nie słychać, ja do tej pory kozystam ze wzgl ze kuchnie mamy na dole i tam spedzam czas jak Bartek spi, chociaz już teraz tak drze kopare ze trudno go nie usłyszec:laugh: ale wystarczy ze lekko zacznie płakać i już jestem bo poco ma sie tak zdenerwować ze nie bede mogła go uspokoić 🙂 🙂 🙂 :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Asiu ja uzywam Lovelki zarowno proszku jak i płynu do plukania 🙂 dopiera idealnie i cena nie jest szokujaca w porownaniu np. do Jelp ktory kosztyje ok 35 zl a Lovela 16-18 zalezy gdzie 🙂

Jak przyjda to napewno Wam napisze jakie sa 🙂 Asia tam jest nawet podana tabela ich rozmiarow wiec nie miala bys problemu z dopasowaniem 🙂

Ja mam lozeczko z kolkami wiec zawsze idac np do kuchni moge mala pociagnac za soba 😁 Dagus musisz zrobic tak zeby bylo Tobie wygodnie bo bueganie pare razy w nocy do innego pokoju nie wydaje sie fajne 🙂 Moze zobacz jak to bedzie jak maly6 bedzie w dtugim pokoju i sprobuj zrobic tewz tak zeby byl przy Tobie i wtedy ocenisz jak Ci lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi no bardzo dobrze podpowiada Ela - te nianie są stworzone gdy dzidzuś spi w innym pomieszczeniu - a może będzie ładnie przesypiać nocki od początku? moja przez pierwsze jakies 2 tygodnie a może miesiąc... już nie pamiętam budziła się o 2 w nocy na jedzonko a potem dopiero rano... więc nie było by problemu jak Twój Daga też był bezproblemowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrrrrrrrrrrrrrr Daga wyslali mi maila z Intymnej, ze biustonosz w kropki jest nie dostepny na razie i wyslali mi jakies glupie propozycje co mi proponuja.... wszystko bylo by ok bo proponuja sexi koszulki, bielizne tylkko szkoda ze jestem w ciazy i na nic mi sie to nie przyda!! 😞( 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no bez sensu KArina...
Asiu ale wiesz ja próbowałam kupić sobie stanik(też mam duży biust) taki do karmienia(może nie przeszłam całego karkowa hihi- kapnęłam się że się przyda chyba w 39 tygodniu ) no ale nie znalazłam dobrego na mieście... a na Allegro jest szersza rozmiarówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zboczuchy jedne stanikowe:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Gratulacje dla Rozalki 😘 szybko zaczeła 🙂
Do mnie Bartek od jakiegos miesiąca wola mama a do babci baba 🙂 teraz to czasem nie przeklinajcie przy niej bo też szybko powtórzy hihi:laugh: :laugh: :laugh: :P :P :P :P 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry popołudniu.

Wpadłam się przywitać i nadrobić trochę forumowe zaległości.
Za chwilkę biegnę do gin na wizytę... 3majcie kciuki żeby było dobrze, bo coś nie najlepiej się czuję ostatnio...

asiula83 USG 4D robiłam w gabinecie Rosemedica na Grzegórzeckiej 13. Zapłaciliśmy 260zł, ale po badaniu pierwszy raz byłam zadowolona. Wreszcie czułam że wiem to co powinnam wiedzieć. Tam przyjmuje dr. Róża Sobocińska - chodziłam do niej prywatnie u mnie na wsi (w Gdowie), ale niestety musiałam przestawić się na lekarkę z NFZ, bo ciężko z jednej wypłaty pozwolić sobie na wizyty za 100-150zł co miesiąc.Lekarka jest świetna, bardzo kontaktowa i miła.
Na poprzednie USG 2d chodziłam do prywatnego gabinetu lekarki która prowadzi moją ciążę i ani nie wiedziałam jaki Mateuszek jest duży, ani ile waży... no nic po prostu... I po badaniu dalej nic nie wiedziałam o moim syneczku. A u p. Sobocińskiej super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...