Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Daga ja tez pierwszy raz w zyciu ubieralam choinke 🙂
Ładnie wyglada Twoja 🙂 i faktycznie daj sobie juz spokoj z chodzeniem tylko sie poloz i grzecznie leż.

Ja musze jakos meza rozebrac do spania bo spi jak zabity i w ogole nie kuma, nawet kolacje jadlam dzis sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ale chyba musze bo od godziny usiluje go dobudzic ale on twierdzi ze nie spi, szkoda tylko ze chrapie jak szalony! 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 jutro tez musi isc do pracy na chwile i do swiat nie bede go w ogole prawie widziec 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki ależ tu dziś spokój, zmykam do spania, może jutro się bardziej rozbrykacie 🙂
Elunia to w ogóle chyba o nas zapomniała
Dobrej nocki brzuchatki i nie tylko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

I kolejny dzień kiedy ciężko było mi wstać, jak ja lubię spać 🙂 Oczywiście bez kilku wizyt w kibelku się nie obyło, ale co tam, już się przyzwyczaiłam 🙂

My dziś nie mamy żadnych planów, nic poza lenistwem 🙂

Miłej niedzieli Wam życzę Brzusie i Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w niedziele 🙂 Ja znow bez meza... mial jechac do pracy na chwile a nie ma go 4 godziny 😞 Jak sie czujecie brzusie i mauise?? Ja tez sie dzis wyspalam i w nocy wstalam tylko 2 razy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ja tylko ma chwileczke pochwalić sie ze wkoncu mamy zeby!!!! Dwie dolne jedyneczki!!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Buziaczki i miłej niedzielki 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moje drogie, ja dopiero teraz bo rano wpadłam na chwilkę i za sprzatanie i gotowanie sie zabraliśmy 🙂
Rosołek z kluseczkami gotowy, mieszkanie posprzątane, teraz czekam na chłopaków bo pojechali szukać karmnik dla ptaszków 🙂
Eluniu gratuluję ząbków, teraz to i ciacho jakieś wsuniemy hihihi.
Daga gratuluję pokoiku, jak już się uwiniecie to tylko już układać sobie będziecie a to bardzo przyjemne uczucie hihiih.
Asia jak nie macie planów zapraszam na kawę i ciasteczko 🙂
Zresztą wszystkie zapraszam jak nie macie co robić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie absolutnie to dopiero byś mu prestiż i autorytet zniszczyła!!!:laugh: :laugh: :laugh: wiesz ale po zawsze moze zapaść cisza bez awantury a jak bedzie domagał sie odpowiedzi dlaczego sie nie odzywasz to wtedy mu wyjaśnisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysiu nie bądź taka brutalna, wź męża na stronę i zapytaj czy masz mu zrobic wstyd przy kolegach czy może zauważy że ma dziecko, które cały czas płacze.Jak nie pomoże to wtedy obraza.
Po za tym myslę że jej faktycznie ząbki idą.
Ani ty z tym szaleństwem to powolutku, wszyscy by woleli abyś urodziła w swoim czasie hihihi ale gratuluje 22 tygodnia, my we wtorek zaczynamy 31 tydzień 🙂 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...