Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Daga to napisz w takim razie co i jak bo sama jestem ciekawa jak to jest 🙂 Ja sie juz nie moge doczekac szczerze mowiac az Paulinka bedzie z nami. W srode zaczynam 38 tydzien wiec czas najwyzszy urodzic 😁 opcja zeby czekac do 212 stycznia raczej i sie nie podoba:P:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A myślałam że porody rodzinne to już standard, a jak widać nie. W takim wypadku chyba faktycznie lepiej mieć przy sobie kogoś takiego 🙂 sama jestem ciekawa co Ci powie, więc czekam na wiadomości.

Amii, z tego co mi wiadomo to chyba żadna tam nie rodzi. Daga z Kariną na Kopernika, Aga i ja na Siemiradzkiego a Ania na Ujastku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi niezla zachęta!
rety - przepraszam że nic nie pisałam - wczoraj już zostały mi tylko 2 strony do nadrobienia ale teraz siadłam i znowu nadrukowałyście... 😉
ja w środe pojechałam na rynek się spotkać z kolega a jak wróciłam to szybko musiałam się i Rozalkę spakowac i przyjechalismy do moich rodzicow.. tak ze na forum bede czesciej dopiero w przyszlym tygodniu....
Karina - pytalas wczesniej czy bralam recznik do szpitala dla Rozalki - nie bralam, bo nie byl potrzebny wycierali mi ja pieluszką, taka tetrową. Na Ujastku trzeba miec ubranka dla dzidzi swoje i nawet pieluszki na zachete nie daja - u mnie wygladalo to tak ze po porodzie polozyli mi ja na brzuszku , po jakims czasie zabrali do mierzenia i kapania, ja jeszcze urodzilam lozysko i mnie pozszywali i Grzes wrocil juz z Mloda i juz potem miala ja caly czas przy sobie - choc tez podobno mozna bylo powiedziec zeby zabrali ja na oddzial noworodkow bo chce odpoczac - ale tak szczerze nikt mi tego nie zaproponowal...
dobra lece na dol bo Rozalka sie wczoraj zasmarkala bidulka i teraz ciagle ja ktos nosi bo krzyczy
buziaki mamuski i pamietam o was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki, ale ja wam zazdroszczę że Wy już do szpitala się pakujecie. Ja jutro zaczynam 32 tydzień więc 8 miesiąc. Jupii. Teraz też już z górki.
Mam do Was pytanie, od paru dni przed Świętami mam ogromny problem z drętwieniem rąk, nie dam rady spać w nocy, od drętwienia bolą mnie kości wewnątrz, nie mogę ruszać rękami, tylko jak trzymam do góry jest w miarę ale z kolei ile można tak trzymać?? Zwiększyła dawkę magnezu jest troszkę lepiej ale cały czas mam ścierpnięte palce. Jutro idę do lekarki ale mam pytanie jaką dawkę magnezu przyjmujecie?? może ja mam za słabą??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor
🙂

Agus ja zażywałam magnez ale niestety nie pamietam jak to sie nazywało:/ poki zazywalam bylo ok ale jak mi sie skonczyl to nastepny dzien mialam straszne skurcze w lydlach... a co do dretwienia rak to ja czytalam ze wlasnie w gorze nie wolno czytac ale widac jest roznie 🙂 jutro jeszcze zobaczew ksiazce i9 Ci anpisze co wyczytałam 🙂

A co do pakowania to i Wy sie doczekacie 🙂 szczerze im blizej to jakos mniej to do mnie dociera, jak pomysle ze np. jeszczew tym tygodnoiu mozemy zostac rodzicami to po prostu w to nie wierze 🙂)

Dobranoc Brzusie 😘 Asia sliczne zdjecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...