Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Aga oznak porodu nie przegapisz napewno:laugh: :laugh: :laugh: zresztą każda z was:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Tak jak Asia pisała zdążycie do szpitala bo nie idzie tak szybko wszystko 🙂 ale oby Bóg wam dał szybko!!!!! i łagodnie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc wolałabym tak żeby było 20 minut hihi, ale nie się co oszukiwać, mam obawy że drugi będzie gorszy.
Asia dzięki za oklaska.
Daga ja szczerze nie bardzo jestem zadowolona z tej książki. Mam ją od koleżanki, chciała mi dać drugą cześć ale mówi ona sama że druga jest fatalna. Dziś pojadę do tesco to zobaczę jakie są możliwości innych 🙂
Muszę sobie dokupić parę rzeczy jeszcze do szpitala. Popisałam trochę na lutowych i tam już wszystkie są spakowane a ja nawet nie mam jeszcze wszystkiego.
Doszły mi też przed samymi Świętami koszulki, okazało się że moja poczta zawaliła i je trzymała, wczoraj odebrałam kolejną przesyłkę również zagubioną u nas na poczcie. Zgłosiłam to do naczelnej.
Ale do czego Zmierzam , koszulki są super, w jednej już śpię hihih, tak na próbę.
W ogóle to ja cały czas o Was Karino i Dagmaro myślę, patrzę w nocy na telefon czy nie mam smska jakiegoś hihihi.
Bardzo już bym chciała abyście miały, ale wytrzymajcie do stycznia. Daga jak odstawisz leki 4 to może 5 stycznia urodzisz i Kacperek będzie jak Adrian z tego samego dnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rożek zmaierzam wyprać albo przynajmniej mocno wyprasować, natomiast ochraniacza na łóżeczko nie piorę, bez przesady, przecież dzidzia na tym leżeć nie będzie 🙂 ale oczywiście to indywidualna sprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez napisze. Telefon mam tylko do Eli i Agi wiec to Wy bedziecie moim głosem 🙂 Ja rozka nie piore tez go tylko wyprasuje bo ma ta wkladke kokosowa i za cholerke jej nie moge wyciagnac. Dtugi mam bez wkladki ale tez go nie bede prac 🙂 w lozeczku zostal tylko przewijak do zalozenia i zabawki ale to juz maz zrobi. Ja szczerze mowiac chciala bym urodzic w przyszlym tyg, albo nawet w tym byle to byl styczen 🙂 mala w 35 jak bylam wazyla 2900 wiec teraz pewnie sporo wazy, moj klocuszek 🙂 w niedziele byla rodzina meza z Austrii a przywiezli mi pare ciuszkow. Wszystko z HM tylko ze tam to wychodzi grosze... jeden pajacyk welurkowy w rozowe paseczki z hello kity ale chyba mi sie nie przyda bo rozmair 50 😁 kombinezon jesli ktoras jeszcze nie ma to idzcie do Cubusa, ze 150 na 50 przcenione rozowe i niebieskie z haftowanymi malymi misiam urocze! mi kupila szwagierka. Cena niewielka woiec polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na starowislnej. Z wkladem zaplacilam ok 25 zl. A drugi kupilam na dino.pl jak zamawialam fotelik to od razu domowial zwykly rozek za 18 zl. moze tez slozyc za kolderke 🙂
spadam po wyniki 🙂 za 20 minut jestem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem ze praktycznie w ogóle nie korzystaliśmy z rożka 🙂 jakos tak nam było wygodniej 🙂
Daga a kombinezon wielki ale to dobrze bo przynajmniej zakryje mu całe nóżki i raczki i zawsze coś jeszcze ubierzesz pod niego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kombinezon kupilam 62 wole wiekszy niz mial by byc za maly, a jak wiemy to moja mala jest kolosem wrdlug obliczen 😁 juz wrocilam, po drodze znow kupilam paczki. Niby to 3 minuty od od domu a dla mnie to takie meczace, ze szok. Mam juz nadzis dosc chodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia mój Bartek tez z marca i nie kupowałam kombinezonu tylko cieplejsze ubranko i ten śpiworek kocyk i do wózka a w wózku jeszcze miałam taka wkładke zapinaną dla małego. Aga powinna mieć bo ma taki sam wózek jak ja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze nie jest kupiony, na razie wybrany 🙂
kupujemy dopiero w lutym bo wcześniej to chyba nie ma sensu żeby stał i się kurzył 🙂 Paulinka wie, że ma urodzić się w marcu więc zdążymy 🙂
a wózek kupujemy ten co już dawno wybraliśmy - tako jumper, bo jest lekki a mi dobrze się go prowadzi a to chyba najważniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...