Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Daga ja mam taką
http://www.allegro.pl/item864201538_karuzela_fisher_price_k3799_rainforest_pilot_bonus.html
zresztą mam wszytsko z tej serii, jeszcze tylko od koleżanki mam dostać matę.
Daga napisz kilka z wskazówek tych praktycznych , nam też się przydadzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Eluś, czujemy się dobrze, tyłek troszkę obity, ale Rafał wróci to pomasuje 🙂 i będzie dobrze 🙂 Ja to się śmiałam z tego, bo siedziałam na śniegu i za nic się podnieść nie mogłam, dobrze że akurat nikt nie przechodził :laugh:

Daga, my kupiliśmy karuzelę, jak się Paulince będzie podobać to zostanie a jak nie to się odczepi, taka zwykła ze zwierzątkami i pozytywką, kupiliśmy w Kolorino. Gdzieś czytałam że taka karuzela dobrze dla maluszka robi bo tak jak Ela pisała rozwija manualnie i słuchowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam smoczki avernta jak sie nie sprawdza tpo kupie inne.
Karuzeli nie mam bo lozeczko ma melodie a do tego pałąk z zabawkami wiec jest to u mnie zbedne. Ja tez sie nie moglam polaczyc z brzuszkiem.... caly komp sie zawisil:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez czytalam u styczniowek 🙂 pieluch tetrowych mam 20 kjak bedzie malo to sie dokupi a te wkladki to chyba jak sie tetry uzywa a nie pampersow. No chyba ze ktoras planuje uzywac tetry wiec pewnie takie wkladki beda rewelacyjne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pierwszy raz widzę takie wkładki, ale chyba nie będę próbować 🙂
Co do kocyków to narazie nie mam żadnego, teściowa w stanach podobno kupiła jakiś a w ostateczności to mam kilka takich z ikea w domu myślę że się nadadzą.
Mam za to rożki na zmianę, jeden nowy i dwa pożyczone, gdyby się ulało albo coś. U Adriana bardzo mi się sprawdziły 🙂
Mam też jedną butelkę na wszelki wypadek też tommee tippee.
Dziewczyny a które majtki polecacie, jednorazowe czy te z siateczki, ja narazie kupiłam te jednorazowe ale słyszałam że te z siateczki są lepsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam tak co do takich wkładek ze mi sie wydaje ze przy takich malenstwach jak beda wasze to sie nie sprawdza bo taki dzidzus robi kupki bardzo rzadkie i mokre wiec i tak przemoknie pampers wiem z doświadczenia siostry:laugh: bo jak dzidzia bedzie przyjmować stałe pokarmy albo sztuczne mleko to kupa zeczywiscie nia jest taka rzadka tylko gesta to wtedy to faktycznie sprawdza sie tez uzywamy takich wkładek bo czasem ledwo zmienimy pieluche bo była przesikana o tu kupe robi:laugh: wyciaga sie wtedy wkładke i do kibelka a pampers jak nowy:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie zaopatrzylam w pampersy, Pawel dokupil jeszce 2 paczki po 94 szt i 6 paczek chusteczek takze na razie mamy zapas, moze sprobuje tych wkladek ale czy nie wyjdzie na to samo jesli za kazdym razem bede musiala wkladac wkladke i cigle dokupywac wkladki zamiast pampersow??? Nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga co do majtek to te siatkowe lepsze naprawde trzymają podkład 🙂 tez miała jednorazowe ale odrazu połozna powiedziała ze siatkowe lepsze ja rodziłam a Alek doo apteki po majtki:laugh: :laugh: no a szczególnie przy cesarce go nie uciskaja na rane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś, ja póki co kupiłam jednorazowe bo takie są na liście rzeczy do szpitala i nie wiem czy kupować jeszcze jakieś inne.

Ja mam dwa rożki, dwa kocyki i dwie butelki, na początek starczy a jak coś to się dokupi, teraz wszędzie tyle tego że nie ma co zapasów robić, tak mi się wydaje przynajmniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butelki mam dwie male i jedna wieksza jakby trz4ba bylo pokarm odciazgnac i nakarmic mala pod moja nieobecnosc. Kocyki mam dwa i rozki tez. Jak bedzie brakowac to sie dokupi bi tak to zrobie zapasy i sie potem nie przyda. Jesli ktoras chce zwykly najzwyklejszy rozek to widzialam kiedys na dlugiej w SNC po 10 zl. Moze tez sluzyc jako kolderka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i kupcie sobie tak zeby poprostu mieć bo może sie przydać Mleko. Ja stosowałam na poczatku Bebilon1 kupcie te małe opakowania a i tak może nie będziecie musiały używać a a nóż bedzie potrzebne 🙂
tak jak mi bo nie miałam na poczatku zbyt wiele pokarmu i Małemu nie starczyło i darł sie pierwsza noc w domu w niebogłosy.... no i biegiem do Tesco po mleko 🙂 przestał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi pakowanie pełna parą 🙂
jak macie 2 rożki to super a jak jeden to też dacie radę - ja miałam jeden- mogę wam pożyczyć bo niewiele używany - bo do domku jak z dzidzą przyjechaliśmy toją nosiliśmy bez rożka- bo gorąco było strasznie i ew na podusi 🙂 - tylko rożek mam w Osieku jak któraś chce to przywiozę.
ja mam jeszcze z 3 sztuki tych jednorazowych majtek - no właśnie chyba te siateczkowe lepsze bo nie uciskają wcale ale te jednorazowe tez są oki z tego względu że tyle z Ciebie leci że zmieniasz je ciągle a tak to trzeba by było gdzieś je prac itp 🙂 no właśnie - ja nigdy nie używałam tych wkładek - wiec nie wiem a Ela Ty wiesz że moja żabka robi siku i kupkę do nocniczka w dzień - tz na razie to sukces polega na regularnym sadzaniu jej 🙂 a nie że ona sama się pilnuje 🙂- ale pieluszki tetrowe na początek to taki średni pomysł - bo weź wypieraj te kupki - fuj - tymbardziej że siły się nie ma za wiele - ja myślę że lepiej papki - no chyba że dzidziuś ma pupke wrażliwą, albo od czasu do czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...