Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Daga ja po ciąży zostałam abstynentką!!!!!! a wcześniej nigdy nie wylewałam za kołnierz!!:laugh: :laugh: teraz mi nic nie smakuje nawet wino 😞 😞 😞 łyczek i wystarczy 🙂
a nie wspomne o papierosach przed ciążą paliłam 6 lat a teraz boże jak mnie drażni ten zapach!!!! zamknęłabym palaczy w wiezieniach hihi:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
🙂 wygodnicka Aga - ale ja też mam do tej pory pożyczony elektryczny i super sprawa - raz dwa i po krzyku 🙂
a butelki i tak sie przydadzą 🙂 prędzej później będziesz chciała gdzieś wyjść to odciągasz i zostawiasz a tato daje 🙂, albo do ludzi jak szłam a nie chciało mi się wyciągać cyca- tymbardziej że żabie się ssać nie chciało... albo ssała tylko przez kapturki - ale kapturki to sobie możecie nawet w szpitalu kupić - nie wiadomo czy się przydadzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia to super!!!!! Dziewczynki sa bardziej kumate od chłopców!!!! moj to odrazu złazi jak go posadze!!! I dziewczynki wszystkiego szybciej sie uczą 🙂 OKlask dla Rozalci i bUziaczek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CieSia napisał:
Daga ja po ciąży zostałam abstynentką!!!!!! a wcześniej nigdy nie wylewałam za kołnierz!!:laugh: :laugh: teraz mi nic nie smakuje nawet wino 😞 😞 😞 łyczek i wystarczy 🙂
a nie wspomne o papierosach przed ciążą paliłam 6 lat a teraz boże jak mnie drażni ten zapach!!!! zamknęłabym palaczy w wiezieniach hihi:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

kurde a papiersami mam to samo!! i na imprezie jednej próbowałam zapalić i myślałam że się porzygam nawet połowy nie wypaliłam....
dzięki Bogu że chociaż winko i piwko mi smakuje dalej - bo mocniejsze to mi nigdy nie smakowało i nie smakuje 🙂 - Eluś może po następnym dziecku Ci się odmieni hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CieSia napisał:
Krysia to super!!!!! Dziewczynki sa bardziej kumate od chłopców!!!! moj to odrazu złazi jak go posadze!!! I dziewczynki wszystkiego szybciej sie uczą 🙂 OKlask dla Rozalci i bUziaczek 😘


heh Eluś - jak by moja Łobuziaka potrafiła uciec to by pewnie uciekła mi z nocnika - dziękujemy za buziaka i oklask 🙂 oddamy ja będziemy mogły 😉 ale wiesz mam niezły patent na to żeby ją zająć na nocniku 🙂 nie wiem czy pokazywałam wam to zdjęcie [IMG]http://i47.tinypic.com/68eu82.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluniu obiecuję Ci że jak już urodzę zrobię ci terapię nawykową i spokojnie wrócisz do alkoholu, przecież nie możesz si,ę marnować, nie chcesz wódeczki ok ale żeby winkiem wzgardzić??!! nie mogę na to pozwolić.
Co do fajek ja rzuciłam pól roku przed zajściem w ciążę właściwie niecałe 14 lutego będzie rok, zamiast "pieprzonych czerwonych serduszek" ( tu cytat nie mój) kupiliśmy sobie plasterki i pomogło 🙂
A w ogóle za 4 dni mamy rocznicę ślubu 😁 jupi.
A i oklask dla Rozalki za siusianie do nocnika, Bartuś po cioci Adze wygodny hihihi, tak trzymać :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rety 🙂 to z oddaniem okasków nam zejdzie troszkę czasu hihi 🙂 ale też jestem z niej dumna i polecam ten typ nocniczka - bo dziecko nie ma szans się przewrócic na nim 🙂 - ale wam układ forum zepsułam.... aż mi głupio - ale to Rozalka hihi
oj szkoda tylko że z tym nawracaniem Cesi musimy troszke zaczekać aż skończymy karmić ale ja jestem pewna że się uda!!
aaaa i najważniejsze - wcześniej jak był problem z brzuszkiem pisała do mnie Ania że oni z Szymkiem mają się dobrze tylko biednego Piotrusia bolał ząb całą noc i Ania nie spała przez to w nocy i na 15tą idą do dentysty i wpadnie do nas wieczorkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh a z fajkami to są drogie ale jak byłam w Osieku to G mi kupił pampersy dla Małej bo zapomnieliśmy w Kraku kupic i wyszło po 1 zł sztuka!!! i chłopcy porównywali że tak jak by przepalała Rozalka paczkę fajek dziennie - tak że wychodzimy z pampków i kupujemy Młodej fajki heh
Dagi - mam to samo - psychiczną niby potrzebę ale fizycznie mnie odrzuca i nawet na myśl o dymie jest mi mdło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do papierosów to ja nigdy nie paliłam więc w tym temacie mam spokój, ale piwka to bym się chętnie napiła 🙂 🙂 🙂

Karinka, jeśli chodzi o Dorotę to ona pisze czasem na forum dla marcówek więc możesz tam zaglądnąć, dzisiaj pisała że szykuję się do sesji a poza tym ma jakiegoś doła 😞

Krysia, Rozalka jak prawdziwa księżniczka na tym tronie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie nocniczki sa super 🙂 Ja wlasnie objadam sie mandarynkami i jak Pawel wroci zamierzam mu kazac zamowic pizze bo ma straszna ochote 🙂 robila ktoras z Was pizze ale zeby takie ciniutkie ciasto wyszlo??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...