Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

hejka:0
ja tez juz po kawce o 7 rano jakoś spać nie mogłam:laugh:
Dziś już sama z Bartkiem 😞 🙂 ale plus jest taki ze moj M od poniedziałku idzie znowu na urlop tym razem na zaległy ojcowski 🙂 az cały tydzien mu sie nalezy a do 25 marca może wykozystać wiec czemu nie jak sie należy 🙂
Krysia wiec twój G tez niech wykorzysta:laugh: Bo przed resztą z waszych M jeszcze przed 🙂
Jak dziś samopoczucie???? Rodzimy czy nie????oczywiście nasze stycznowki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 hejka!!
no baaaa - pewnie ze wykorzysta - jeszcze full czasu ma bo do 17 czerwca! 🙂
ja te dzis o 8 wstalam - oczywiscie Rozalka.... hihi wysypiam sie do 8 i jeszcze nie zadowolona jestem - az sie sama sobie dziwie
nooo - Dagi Karinka - jak tam juz po porannym maratonie po schodach hihi? czy po czyms innym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci Krysiu tak... ze jak mojemu Bartkowi nic nie dolega czyli jak zęby go nie męczą to ja nie wiem ze mam dziecko. Zajęty sam sobą ogląda książki, bawi sie , łazi gdzie chce i zasypia sam 🙂 jedynie do jedzenia to pojawia sie koło mnie jak głodny jest. Tak ze ja nie narzekam 🙂 oby mu sie nie odmienilo bo wszystko sobie zrobie za ten czas i mogę z wani pogadać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem Krysia co to znaczy... tyle ze ja mieszkam z rodzicami i oni jak by mogli zo cały czas nosili by go na rekach... tyle ze on sam nie chce bo woli sam raczkować albo trzymać sie ścian i innych rzeczy zeby chodzic tylko na nogach 🙂
Krysia a Rozalcia zaczyna już raczkować????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czwartkowo 🙂 Ja jeszcze nie rodze 😞 Kurcze tydzien mnie nie bolaly pachwiny i wiazadla a teraz top chodze jak jakis niedorobek... a w nocy to sie tyle nameczylam zeby sie przewrocic z boku na bok ze szok 😞 😞 Jeszcze wczoraj na Dobranoc poklocilam sie z Pawlem wrrrrrrrrrr 😉

Elzbieta tez bym chcioala takie spokojne dzioecko... nic innego jak pozzdroscic 🙂

A Krysiu moze Rozalka chce byc informatyczka?? Dala bys jej cos napisac do ciotek 😁

Daga jak sie czujemy?? Nie rodzimy jeszcze??

Buziaki dla Was kochane dziewczęta i dla Bartusia i Rozalci 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela- ona stoi już jak do raczkowania od jakiś 2 tygodni i do tyłu jeszcze jej idzie to raczkowanie a do przodu to tak jakby pełza hihi i w ogóle łatwiej jej tak robic że na rączkach jest w górze a pupcia na dole - no i nie potrafiła uciekać babci i ciotkom - co gorsza jej się oczywiście podoba jak się skupia cała uwagę na niej... więc mam przesrane - choć powoli przyupomina sobie że jak się bawi zabawka to nie musi siedzieć na kolanach i nie muszę je wtedy obserwować

Ania - miłej pracy i krótkiej i nie męczącej!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki ja też już na nogach.
Ania miłej pracy.
Daga dalej w dwupaku?? Karina widzę że tak, a ja nadal mam sny więc po nocach nie śpię ale co tam, przecież już długo się nie wyśpię hihihi.
Krysiu i Elu ale Wam super z dzieciaczkami, Rozalka tylko patzrz jak zacznie biegać hihiih. Adrian miał 10 miesięcy jak zaczął sam chodzić a 12 jak nauczył się raczkować hihihi, różnie z tymi dziećmi bywa 🙂 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

No to sobie pospałam 🙂 i dalej bym mogła, ale patrzę 10 na zegarku to wstałam, poza tym młoda chyba głodna bo strasznie kopię.

A Wy dalej dziewczynki nic? Ile to jeszcze mamy czekać? Jak tak będziecie zwlekać to ja z Agą wcześniej urodzimy.

Eluś, Krysia ale Wam fajnie 🙂 Ja to bym chciała żeby dziecko od razu rodziło się takie jak u Was 🙂 ale mam wymagania 😉

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga powinno się jak urodzisz, wypełniasz w przychodni taką deklarację.
A Ty Karina nie kłoć się z mężem tylko akcja sex, w końcu musi pomóc hihi.
Dzień dobry Asiu, śpioszek z Ciebie 🙂
My ostatnio wstajemy o 10.30 a dziś troszkę wcześniej i moja biedna Lunka nie wiedziała o co chodzi, ja już śniadanko wcinałam a ona jeszcze spała 🙂
Najgorzej będzie podzielić się jak amelia się urodzi rano, mamy swój rytuał pieszczot, trochę to trwa a co będzie jak Amelka będzie płakać??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że mj pies jest młody i poranne witanie polega na tym że obskakuje mnie z każdej strony, biega z kostką w pysku a ja ją gonie i tego typu pieszczoty.
Czuję że będzie ciężko, ale cóż Lunka też jest jak dziecko 🙂 trza się podzielić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...