Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ty i kulka Aga Ty jakaś dziwna jesteś - już nie wspominam o pasowaniu i 5 razy dziennym myciu i namawianiu jeszcze do tych głupich rzeczy mężulka - ale naprawde świetnie wyglądasz!! a bruszek masz extra- wiecie jaki kształtny teraz się jej zrobił - n o śliczny!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=11898666
hihi jak coś to pisz ja mam dużą wyobraźnie Aguś hahaha
Aga mi samej ciężko trzymac fason jak się fochuje ale zrobie to dla niego - może przez chwilkę pomyśli - a może jej jest też ciężko zajmować się ciągle Rozalką i robić wszystkie rzeczy w domu i jeszcze w "międzyczasie" się uczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania zobaczymy - ja słyszalam że o smaku pinacolady jest superowy - a jemu sie podobał ten i oczywiście kupiliśmy ten co on wybrał
a wiesz Aga że jak bym się zdecydowała na psychologię to pewnie bym nawet się tam dostała - bo moja siostra zdawala na to w tym samym roku co ja na geodezje - no ale mi koleżanka powiedziała że Psychologia stosowana jest głupia i nawet nie zdawalam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krysia ja sie zastanawiam bo tak w pokoju z wami Rozalcia ale to jeszcze nic ale współlokator???? jak wy to efektownie wykorzystacie??????:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Ania - rano po tym dostałam buziaka przed wyjściem do pracy to mu powiedziałam że dalej się do niego odzywam
ale dzięki za rade 🙂
bore ten szatański pomiot i idziemy na spacer
jak macie jeszcze jakieś pomysły jak uprzykrzyć życie mojemu G to proszę śmiało piszcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłam świetny prezent na walentynki
http://www.allegro.pl/item900362137_puchar_dla_najlepszego_jebaki_idealny_prezent.html
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koreczek analny jest pierwsza klasa hihihi.
Krysia ja bym go wykorzystała, ale tak perfidnie, tak żeby aż drzazgi szły, a potem odwróciłabym się na bok i nie odzywała się dalej.
A dlaczego Ty masz być stratna, bo co bo on głupi jest??!!!!!
Bardzo podoba mi się ta pieszczotliwe określenie dziecka " szatański pomiot " rewelacja hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam kochane. My jz w domku, w sumie to dopiero.
Krwiaczek odciagnety, az 55ml... bardzo duzo i musielismy od razu robic morfologie zeby sprawdzic czy prze to nie zrobila sie zadna anemia, potem czekanie na wyniki ale na szczescie z mala wszystko dobrze. W poniedzilek do kontroli a jutro juz mozna zdjac za ciasna czapusie 🙂 i bede robic zdjecia z klaczkami 🙂 🙂

Mozliwe ze jeszcze troche krwi podejdzie i jeszcze raz bedzie trzeba punktowac ale to zobaczymuw pon 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobrze ze juz pawie wszystko ok 🙂
a co do Prokocimia to wiem ile trzeba sie tam na czekać jak chodziłam do laryngologa z Bartkiem 😞 tam jest poprostu dramat a ile można sie na patrzeć na chore dzieci i wtedy człowiek dostaje taką lekcje pokory ze szkoda słów....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina ja już się nie mogę doczekać foteczek fryzurki Paulinki hihihi. 🙂
Znów wszystkie pouciekały, a ja tu sama...
nikt mnie już nie lubi 😞 😞 😞 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki.
Melduję się grzecznie po sesji. Teraz mam tydzień wolnego.

Wiecie może gdzie w Krakowie można zrobić KTG i ile to kosztuje? Lekarka powiedziała, że pasuje zrobić to badanie w 37tc ale ani nie dała skierowania ani nie powiedziała gdzie to zrobić. Nie wiem, czy do szpitala w którym chcę rodzić mam jechać czy jak?

Pomóżcie ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzien dobry 🙂 wreszcie jesteś 🙂
ja na ktg chodziłam do szpitala gdzie rodziłam 🙂 ale wcale akurat do tego nie musisz idz gdzie chcesz 🙂 a w szpitalu to nic nie kosztuje 🙂 wiem ze w przychodniach pobierają kase ale nie w szpitalu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecuje niedlugo zdecia 🙂
Ela masz racje z tym prokocimiem, ja pol dziecinstwa tam spedzilam na tym samym lozku co mojej malej odciagali dzis krwiaczka bo mialam cyste wuchu i chodzilam na rozcinanie i oczyszczanie raz na tydzien a otem mialam operacje.

Dorotka gratuluje zaliczenia sesji 🙂

Nie iwecie co z Dagmara?? oddzywa sie do ktores z Was??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co?? jesteście powalone, normalnie urodzę przez Was dziś hahaha.
Krysiu tekst z sikaniem gdzie popadnie położył mnie na łopatki, Jezu dopiero teraz się przestałam śmiać.
Gorzej bo Andrzej patrzył jak na kosmitkę hihihi, musiałam mu dopiero powiedzieć z czego się śmieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...