Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Asia to ja Ci potowarzyszę jako ktoś kto nie ma żadnych przeciwwskazań hihi a wręcz wskazania bo przecież sex to same korzyści i niespodzianki hihi
Aga to Ci nie poszło hehe i już rozumiem czemu masz ochotę nawet teraz hihi - ja to szczerze cykor byłam .... i miałam troche szwów to już w ogóle ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już jest o niebo lepiej 🙂 teraz czuję się jak pióreczko :laugh: :laugh: :laugh: a tak poważnie to daję radę jeszcze 🙂 tylko jestem ciekawa co jutro się dowiem na wizycie...a muszę się jeszcze odkrzaczyć na "macanego" oczywiście 🙂 Rafał znowu będzie miał ze mnie ubaw :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć moje kochane dziewczynki, my tzn ja już na nogach. Amelia jeszcze śpi 🙂
Dziewczyny muszę się Wam pochwalić, moja córeczka dziś po raz pierwszy całą noc spałą w swoim łóżeczku, obudziła się o 23.30 potem o 3 w nocy a potem już rano 🙂
Normalnie o 3 karmienie 15 minut i spanko, czy to nie wspaniałe dziecko 🙂
Wczoraj popołudnie miała dosyć marudne ale po kąpieli przeszły wszystkie bóle, choć chęć do kąpieli odziedziczyła po tatusiu, chyba uważa że kąpiel jest głupia, natomiast ubieranie się jest najwspanialsze na świecie 🙂 normalnie moje dziecko jest jakieś inne, w końcu dzieci nienawidzą ubierania się 🙂

Asia daj znać co u lekarza.
Ania Ty leż grzecznie bo ci do dupki nakopiemy 🙂
Krysia ja mam tylko dwa szwy żeby się nazywało że rodziłam hihihi nie mam się czego obawiać, ale i tak poczekam, nie idę na całość hihihi. Dwójka dzieci mi wystarczy, najpierw na Was kolej, no może Ani odpuszczę 🙂

Aha mogę nie mieć zaraz internetu to się nie martwcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie do Ciebie podobny 🙂
Mnie wczoraj teściowa przywiozła zdjęcia Andrzeja i tak samo identyczni są, nawet miny robią takie same, z tym że dzisiaj hihihi. Obserwowałam przedwczoraj Andrzeja i małą jak spali, uwierzcie takie samiutkie miny, marszczenie czoła śmiałam się jak dziecko patrząc na nich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie mogę - rzeczywiście prawie jak to samo dziecko!
dzień dobry wszystkim! po pierwsze 🙂
taaaak rozbudziłyście fantazje Asieńki i teraz znowu do 12 będzie spała po nocnych wojażach hihi
Aguś normalnie jakie Ty masz wspaniałe dziecko - i z tego co piszesz czysty Tatuś i pewnie będzie Cie kochała tak bardzo jak on 🙂
a Rozalka spuściła dziś mi na palca u nogi taboret mi mam całego fioletowego 😞 łobuziak 😞
hihi i teraz czekam aż przestanie piec żeby iść na spacer bo przynajmniej pogoda jest świetna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciepła kąpiel to nie jest dobry pomysł, żeby cię za bardzo nie rozluźniła 🙂
Ja przez całą ciążę wzięłam jedną kąpiel ale to już pod koniec ciąży, wlałam szklankę wody i jak weszłam to była pełna wanna hihihi. Potem Andrzej wezwał greenpeace i jakoś poszło hihihi.

A i żeby nie było że się nie myłam, brałam prysznic Krysiu i Elu bo samo na usta się ciśnie i nie wiedzieć dlaczego mam przeczucie że właśnie Wam by się wcisnęło hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w czwatrek 🙂 my o ciezkim przedpoludniu. Dobrze ze mam przyjechala mam chwile dla sibie 🙂

Daga jestescie identyczni 🙂

Aga Twoja Amelka ma takie same pory wstawania w nocy jak mojha coreczka 🙂

Krysia niezly urwis z tej Twojej corki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagus o to dziewczynka dla Rapera Kacperzastego 😁 [img size=395]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/STA60014.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...