Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Czesc dziewczynki moje 🙂 sory ale wczoraj padlam jak moje dziecko i w momencie usnelam 🙂
Dzidziak juz nie spi, nakarmiona, przeszlismy na 5 karmien i w nocy juz nie karmmy 😁 mala grzecznie przesypia 10 godzin 🙂 zjada 5 posilkow po okolo 180 wiec jest super 🙂 je jak smok ale to co przybrala na wadze to takie mninimum... wiec widocznie taka jej natura 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!
a ja jestem dalej w Krakowie 🙂 - no może bez uśmieszka - w końcu stwierdziliśmy że pojedziemy jutro a wczoraj zrobiłam sobie dłuuuugi wieczorny spacer z Rozalką a teraz zaraz zbieramy się na uczelnie tylko jestem pieruńsko chora - przez całą noc się budziłam do siebie hihihi(to pieruńsko chora oznacza że mam katar 🙂 boli mnie gardło i mam tendencje do narzekania ) i chyba to jakiś wirus, a teraz siedze i przyszywam gumkę do kapelusika Rozalkowego - bo ona tak ładnie wszystkie ściąga a mamy tylko jedną czapeczke letnia ze sznureczkami..... ciekawe po co oni takie szyją bez....
nasza Rozalka też niby z przypadku - ale myślę że to nie przypadek 🙂 bo jak to mówią - nic nie dzieje się z przypadku a tym bardziej dziecko - więc to było przeznaczenie - całkie miłe uciekające z pokoju przeznaczenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam narazie hippa ale tak naprawde nie wiem czy jest z filtrem 🙂

Oj ja tez pamietam.....
16 maja poszlismy zarezerwowac pierwsze wspolne wakacje w tunezji. Tak strasznie sie cieszylam ze to bedzie nasz pierwszy wspolny wyjazd... juz wtedy spoznial mi sie okres ale u mnie tez to bylo normą wiec sie specjalnie nie przejmowalam.
Potem 19maja Pawel do mnie dzwoni i pyta sie mnie czy mam juz okres a ja mu mowie ze nie ale pewnie dostane bo jakies nerwy mam i wogole. A on na to ze napewno ejstem w ciazy. Mowie mu ze ide na solarium i zobaczymy sie po pracy. Idac do solarium zagladnelam do apteki kupilam test zeby udowodnic mu ze w tej ciazy nie jestem. ALe zrezygnowalam z solarium bo chcialam jak najszybciej wykonac test i zadzwonic do Pawelka ze jednak sie mylil. No wiec wrocilam do domu, siadlam przed komputeram nasiusialm grzecznie jak to w instrukcji odlozylam test zapalilam papierosa taka szczesliwa i wylajtowana, za 4 minuty biore test do reki i wtym momencie szok...... 2 kreseczki i placz! Dzwonie do Pawla czy moze przyjechac prosto po pracy bo musimy pogadac. A on na to " jestes w ciazy tak?" rozbeczalam sie oczywiscie.... 22 poszlam na usg i wtedy zobaczylam moje slodkie 5,5 mm 🙂 juz mnie nie obchodzily stracone wakacje. Od tej pory myslalam tylko o tym zeby bylo zdrowe i szczesliwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem, my od dziś już świętujemy bo nasz tatuś jest w domu 🙂
Ale uwielbiam takie poranki 😆 😆 😆
Ameliuszek śpi, w ogóle zapomniała się obudzić w nocy 😁 😁 😁 😁 😁 zjadła dopiero o 5 rano a teraz też śpi, zatem dziś też będzie 5 posiłków, ale u nas to pewnie jednorazowe.
Mała zjada po ok 130 ml na noc dwa razy po 170 ml.
Daguś on ci je mniej niż moja Amelia 😲 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak pomysle ze dzis caly dzien w kamienicy to mi niedobrze 😞 poszla bym gdzies wyszla... u siostry bylo tak fajnie, caly dzien mis na polu. Przez te dwa dni bralam ja na rece tylko do karmienia byla taka grzeczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina bierz Paulinke na spacer.
A ten link to jakaś aluzja?? tam piszą że żadna nie prasuje 😲 😲 😲 😲
To nie dla mnie, ja potrzebuje takie forum gdzie wszystko się prasuje hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaraz spadam do ikea, na jakieś zakupki a i może obiadek.
Trza jakieś prezenty kupić na jutro jak jedziemy do tej Kuźnicy 🙂
Moje dziecko dopiero teraz wstało, masakra hihiih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...