Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Witam 🙂 u nas nocka jak zawsze rewelacyjnie 🙂 Patulunia jeszcze spi 🙂 a ja rowniez pije kawke i zaraz ide zrobic mleczko 🙂

Im dluzej spie tym jestem bardzierj niewyspana 😞 dopiero teraz ise obudzilam 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej my też po śniadanku, nocka koszmarna nie ma leku chyba na Amelie.
Teraz też już marudzi calutką noc, ale nie płakała tylko marudziła.
Ech..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś a co z Amelką? czemu nie chce spać w nocy?
ja się bałam dzisiejszej nocy bo Paulinka wczoraj dużo przez dzień spała ale nie było tak źle, co prawda jedno budzenie w nocy doszło czego już od dwóch tygodni nie było, ale ładnie zjadła butlę i poszła grzecznie spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego AMelia tak nie chce spac w nocy. Dziwne. Bylam wczoraj po wyniki i wyszly dobrze 🙂 wiec jutro sie szczepimy:d

Wlasnie kiedy sie spotkamy bo ja ciagle Was nie znam... no poza Aga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mam siły na nią, już był spokój i spała ładnie a teraz znów, całą noc marudziła, ale nie płakała tylko stękała, potem już ją zostawiliśmy, wyrodna matka wyłączyłam nianie bo przez nią słychać nawet szmer i ja nie śpię, a ona jak zaczyna płakać to słychać ją i bez niani, a zawsze przynajmniej oczy można zamknąć.

No my na spacer możemy w każdej chwili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za wtorkiem jak najbardziej i rowniez mam nadzieje ze pogoda dopisze 🙂 ja dzis jade do siostry i wracam w czwartek ale jeszcze Was nie opuszczam. A gdzie Ania? Znowu Szymek noe moze sie odczepic od piersi 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałam że tylko ja mam tyle prasowania.

Ania wracaj , oklaski mi kradną 🤪 🤪 🤪

Asia masz rację pilnuj tate hihih, my dzisiaj naszego do tesco wyciągniemy, popołudniu robimy spacer an zakupy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...