Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Daguś, jak ta osoba się ujawni to w oczy jej powiem że jest głupia...... Jestem taka sama jak Aga, co w sercu to na języku - nikogo nie mam zamiaru zmuszać by mnie lubił. To nie my zaczełyśmy walkę, tylko podjełysmy wyzwanie, a właściwie ja podjełam wyzwanie. Rozumiem, obrazić się, zarzucić focha i ignorowac kogos bo "nieodpowiada mi jego towarzystwo" nie ma sprawy - a to to po prostu chamstwo. A jak chce mi zabierać, prosze bardzo - dziewczyny na majówkach co rano dla polepszenia humoru sobie klaskaja wszystkim bez wyjątku 😉i bez różnicy mi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula chociaz rozmawia z karuzelą, 😁 😁 a mój płacze bo chce spać z mamą 😞 😞
i Daguś gdybym miała zamiar komus zabierać oklaski to bym mu to wprost napisała " nie lubie Cie, a że jestem wredna to będę tak robić" i tak jak pisze Asia, a zdrowe to by co do sekundy siedzieć i pilnować? albo ustawiać budzik? 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daguś przypuszczałyśmy że któraś od nas bo tylko tu o tym piszemy, ale tak naprawdę nie wiem kto.
Właściwie nie interesuje mnie to.
I wiecie co, wiem dlaczego zawsze miałam kolegów 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Asia moje niedługo już będzie wstawać hihihiih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może i nie od nas, ale na pewno nas czyta - gdy tylko napisałam że będę Adze dodawać dla równowagi, natychmiast zaczeły znikać mi oklaski 😁 Czy mi przeszkadza? sama nie wiem, ale nie chcę wyłączać, mi nie musi nikt dodawać, ale ja lubie klepać - a jak wyłącze to nie będę miała mozliwości, tak więc....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia głęboko chcę wierzyć że właśnie tak jest.
Po za tym w kwestii wyłączenia, to by mnie ograniczyło, a niby dlaczego...

Dobra koniec tematu wiem że ani Asia ani Ty Daguś oklasków nie zabieracie, Krysia chyba też nie, nawet jej tu nie ma.
Ania dodaje więc chyba też nie zabiera a reszta mnie nie interesuje.
Dla mnie ważne jesteście Wy i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia u nas po szczepieniu też na odwrót, dlatego zaszczepię Amelię na wszystko 😁 😁 😁 😁
są ale 23 maja, więc może się wypogodzi do tego czasu, a propozycja była żebyśmy wszyscy poszli 🙂
Dobra teraz już idę spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki a tu nadal cisza??

U nas nocka dobrze, o 19 kąpiel butla i spałą do 5 rano, natomiast o 5 postanowiła już nie spać 😁 😁 😁 na szczęście po marudziła chwilę i poszła dalej spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...