Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

ja dziewczynki używam tak jak Ty Elu ten pharmaceris folic i zajke na zmiane, mam nadzieję że pomoże 🙂
Karina bez dyskusji jutro marsz na badania ( mam nadzieję że byłąm groźna hihihih)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dory kochane 🙂 przestarszyłam sie Was i uciekam na badania 🙂 potem na chwile skocze do galerii i jestem z powrotem 🙂

Aga bylas strasnie groźna 😁 zreszta jak wszystkie:P:P

Tak Dagmara na glukoze musisz isc na czczo, to njagorsze badanie jakie mialam... Najpierw mialam po godzinie i mysllam ze na tym sie skonczy ale wynik mialam zly i pare dni pozniej musialam znow pic to dziadostwo i czekac 2h!! myslaalam, ze umre z glodu:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 cześć Dziewczęta i Brzuszęta i Bartusiu 🙂

hmmm no tak Ela brzydko z mojej strony .... obiecuje się poprawić
ja wczoraj byłam podreperować swoją fryzurę i na szczęście Rozalka nie zareagowała na nią zbyt żywiołowo 🙂

smarujcie się dziewczyny bo bycie leniuchem nie popłaca - mi lekarz powiedział żebym nie smarowała się takimi maściami bo ciągle mnie w ciąży coś uczulało i małam przewrażliwiona skórę - tylko oliwką - no i to robiłam może raz w tygodniubo mi sie rozstepy nie pojawialy.... az do czasu - Mala zeszła niżej 5 tygodni przed porodem - tz opadł mi brzuszek i skóra wtedy nie wytrzymala i mam kilka kresek pod brzuchem.... ale wiecie to nie jest najwiekszy makament mojej urody hihi wiec nawet o tym nie mysle 🙂

miłego dnia laseczki 🙂
Karinka jestem z Ciebie dumna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mamusie 🙂
Za oknem faktycznie mgła, ale gdzieś tak jakby słonko chciało sie przedostać 🙂
Krysia zaprezentuj swoją fryzurkę 🙂 tez muszę sie wybrać do fryzjera bo już ob półtorej miesiąca nie byłam 😞 a już czuje ze jestem zarośnięta ale to w przyszłym tygodniu bo już jestem umówiona:laugh: Aga w pracy proszę sie oszczędzać!!!!!! A wy pozostałe brzusie proszę odpoczywać póki jeszcze możecie 🙂 😉 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nie będę sie nudzić już piszczy w łóżeczku:laugh:
trzeba go już solidnie pilnować bo wcześniej już zdążył sobie przyciąć 3 razy paluch szufladą i raz przewrócić na głowę 😞 musimy już kupić zabezpieczenia na szuflady i drzwi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziołchy 🙂 ja juz w domku:P zjadlam kanapki bo bylam strsznie glodna ale juz mi przeszlo 🙂 rano jak wyszlam to nie wiedzialm gdzie przystaneik bo taka mgla 😁 chociaz jak wychodziłam o 8 to bylo duzo cieplej niz teraz 😉

Aga w pracy??!! nie ładniez jej strony!! iala odpoczywać!! Chociaz Wy brzusie siedzace w domku sie nie przemeczajcie: buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojoj - Cesia to masz wesoło - mój kuzyn ma bliźniaków którzy teraz mają po 8,5 miesiąca... też rozrabiaki straszliwe
mój Grześ wyszedł po 6 do pracy i dziś kończy o 15 - tak że w domu będzie o 15:30 🙂 czyli i tak wcześnie
hihi fryzurką się pochwalę ale musi mi ktoś zrobić zdjęcia - a wiecie Rozalka nie ma jeszcze do końca opanowanego aparatu a Grzesiowi się nie chce hihi zresztą wyglądam tak samo jak wcześniej tyle że przez wycieniowanie się troszkę podniosły włosy i grzywke mam naprawioną bo miałam już taką grzywę końską - rety jak dobrze było odwiedzić fryzjera też ok 2 miesięcy chyba nie byłam, a Grześ jak wróciłam nawet nie zauważył - choć specjalnie po to wychodziłam z domu!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia dzieki 😘

Krysia Rozalka wygląda olśniewająco!!

I tu mam pytanie do Elki i Krysi jaki rozmiar czapusi zimowej mam kupic malej?? bo znalazlam fajny komplet tylko nie wiem na jaki obwod glowki....

Tu macie link


http://www.allegro.pl/item808372181_czapka_owieczka_mis_szalik_rekawiczki_od_41do49.html

Poddoba mi sie bialy komplecik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karinko - ten najmniejszy choć i tak pewnie będzie duży... - nawet spojżałąm do książeczki i po porodzie Rozalka miała obwód główki 34cm, po 2 tygodniach 37 potem rosła rosła rosła i w dniu skończenia 3 miesięcy miała 41,2 cm - więc zgodnie z rozmiarówką (68 jest na 3 miesiące ok) i nawet ta 1. to będzie duża na Twoją niunie - dzieci strasznie szybko wyrastają z czapeczek - mam czapeczki które Rozalka nosiła tylko w szpitalu i były idealne a potem już za małe
a z drugiej strony to coś dziecko musi mieć na główce a pod tą czapeczkę możesz zawsze założyć mniejszą
a komplet jest śliczny i się zastanawiam czy sama nie kupie takiego Rozalce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boziu jak ja chciałabym mieć córe zeby ją stroic tak jak ty Krysia no i wy dziewczyny bedzecie 🙂 ale za to mam bartka któremu kupie jedne spodnie i śmiga:laugh: :laugh: :laugh: to sie nazywa oszczedność 🙂 właśnie gotuje Bartusiowi zupke jarzynową a on urzeduje z Babcią na dole:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...