Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Cześć dziewczynki,
Eluniu ale cisza prawda 🙂
Nie wiem czy sprzedałam , ale za to wyczekałam sie jak cholera, przepraszam za zwrot ale jeden gość si,ę spóźnił 45 minut, potem jak wróciłam to się położyłam, a teraz czekam na obiadek, andrzej pojechał po pizze.
Na zakupach byłam ale tylko domowych, na jutro na obiad hihihi. Ale kupiłam coś na allegro tu link

http://www.allegro.pl/item805731548_monitor_oddechu_ruchu_angelcare_ac100d.html

moja koleżanka tak mnie nastraszyła ze kupiłam, jej dziecko ledwo uratowała, dokładnie to monitor jej uratował, sama chłopca reanimowała, przeraziłam się i kupiłam. Polecam Wam wszystkim dla uspokojenia snu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi Aguś teraz możecie spać spokojnie 🙂 - tak jak Ty wczoraj - dziś ja zostałam sama:/ no... z kruszynką 🙂 - Grześ poszedł oblać swoje urodziny z kumplami, moja siostra pojechała też się spotkać z koleżankami no a ja zostałam z Rozalką i różowym winem półsłodkim - ale samemu pić głupio tym bardziej że nie wiem czy Mała nie będzie chciała jeszcze troszkę podoić
hihi i my też byłyśmy dzis na zakupach - zaraz mi stópki odlecą 🙂 poszłyśmy we trzy z moją siostrą na piechotkę do Carrefura i nie było nas jakieś 5 godzin...
no ja zajrzałam do Plusa bo mi się kończy umowa i teraz muszę sobie wybrać nowy telefon 🙂
a ten koleś to świnia straszna... Aga na pewno mu głupio!
miłych snów brzuszki
ps a jakby któraś miałą ochotę na łyczka to zapraszam 🙂

aaa ja też muszę się troszkę postarać żeby sie z Grzesiem pokłucić 🙂 ale daje rade - moje hormony chyba dalej są w jakimś dziwnym stanie - wczoraj zrobiłam w nocy bure o zeszłego sylwestra... dziś sama się z tego śmieję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekałam się że ktoś napisał hihihi. Eluniu Ty masz przynajmniej kim się zająć, ja byłam zupełnie sama bez wina, na totalnym zadupiu.
Gość w końcu przyszedł i przeprosił, powiedziałam mu że i tak będę mu to pamiętać.
Idę się położyć, po ciężkiej nocy może odeśpię a po za tym za chwilę fajny film na tvn polecam na poprawę humoru, leczy każdą depresję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asieńko pogoda tylko się wydaje taka nie fajna - w gruncie rzeczy to całkiem fajnie było dziś - nie mroźnie a wilgotno i miło pooddychać 🙂- my jutro chyba nigdzie nie pojedziemy jak dziś ten G wróci nad ranem... ale mamy jechać do jednej restauracji rozejrzeć się bo pasuje w końcu ochrzcić to dziecko 🙂

Aguś Ty masz za to telewizor hihi a moja Rozalka już zasnęła 🙂 za to włączę sobie na kompie Coco Chanel... 🙂 mam z lektorem - jak by mi się literki gubiły w napisach po tym winku 🙂
słodkich snów i uciech z dobrymi mężami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 no nie mam Aga - Grześ mówi że tak lepiej bo telewizja mąci umysł i właściwie się z tym zgadzam - zresztą jestem przyzwyczajona 🙂 - od 6ciu lat sporadycznie mam kontakt z tym medium 🙂 wiadomości oglądamy na tvp.pl a filmy ściągamy z netu i jakoś nam nie brakuje tv jako takiego.
Właściwie to jeśli chodzi o samo posiadanie to kiedyś będziemy mieć ale nie chcemy by telewizor był w centrum naszego życia - np u Grzesia rodziców siedzi się przy stole i obok chodzi ciągle telewizor nie patrzy sie sobie w oczy i nie poświęca uwagi drugiej osobie ... a my mamy malutki pokoik i pewnie tak to by wyglądało - gdy byłam w ciązy owszem chciałam mieć telewizor - hihi no i dzięki temu zauważyłam malutki plusik pobycie w szpitalu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny 🙂 🙂 Ja wczoraj padlam po Mam Talent i wstalam o 9 🙂 tak mi sie dzis swietnie spalo, ze szok, nawet mi sie z lozka wyjsc nie chcialo:P:P

Agus tez chcialam ten film obejrzec ale niestety juz smacznie spalam 🙂
Krysia podziwiam Cie, ja bym bez tv nie mogla...

Mielismy wczoraj gosci takze popoludnie w miare szybko nam zlecialo 🙂 buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry śpiochy! 🙂 Pobudka 🙂
Dziś znowu pogoda do kitu 😞 a planowaliśmy iść do kościółka z Bartkiem i nici z tego 😞 Może do popołudnia sie pogoda poprawi 🙂
Na razie zbieram sie powoli za obiadek, chociaż nie chce mi sie bo wczoraj do późna oglądałam gale boksu 🙂 A wy Mamusie jak tam????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie i Brzusie 🙂

Strasznie tu dzisiaj cicho, ale się nie dziwię bo pogoda za oknem dobija, ja to na nic nie mam dziś ochoty 😞 mam nadzieję, że niedługo te szarości za oknem znikną i jednak pokaże się słoneczko.

Mimo tego życzę Wam wszystkim miłego dnia a w zasadzie to już popołudnia 🙂 a sama idę robić obiadek, może on choć troszkę poprawi mi humor 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki, ja już po obiadku, zaraz się zbieram, jedziemy do znajomych a wcześniej mąż zabiera mnie na deser jaki,ś bo nic nie upiekłam dziś, ależ jestem niedobra hihihi.
Asiu cisza bo weekend hihihi, a powiedz czemu masz zły humorek że będziesz sobie poprawiać ??
Ignorujcie pogodę za oknem , może wtedy słońce wyjdzie 🙂
do wieczorka moje drogie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam dzis humor taki bez rewelacji.... w sumie to dzien mi zlecial na niczym a nie lubie akiego czegos 😞 😞

Mam straszna ochote na zapiekanke z ziemniakow z boczkiem i cebulka:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczynki 🙂
🙂 no mam nadzieję że humorki dziś jaśniejsze - jeśli nie to włączcie sobie jakąś muzyczkę którą lubicie i może bedzie lepiej - my już po porannej kawce, udało mi się umówić nas na szczepienie 🙂 a może przy okazji pani pediatra powie że Rozalka może jakieś konkretniejsze jedzonko dostać a nie tylko cycuś(ona uwielbia np kaszkę 😉)
ja wczoraj nie żyłam po tym winku i jeszcze wszyscy wrócili strasznie późno bo moja siostra wróciła ok 3:30 a Grześ to no nie wiem miedzy 5 a 6 ... tragedia - a ja nie mogłam tak spać bez niego i dopiero jak Magda wróciła zasnęłam a potem ciągle się budziłam 🤢 a jak wrócił Grześ to zaraz się Młoda obudziła... i tak zdychaliśmy cały dzień aż popołudniu nas wzięło na kupowanie telefonów hihi no i pojechaliśmy do marketów i podpisaliśmy umowy(tz ja przedłużyłąm ) i mam samsung Corby
udanego dnia dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry moje damy 🙂

Dzis humor lepszy 🙂 Krysia gratuluje zakupu 🙂 🙂 Ja dzis wybieram sie po wyniki badan a potem ide na szlak, moze beda tam jakies fajne płaszczyki albo kuteczkiz zimowe dla ciężarnych 🙂 🙂 a tak poza tym na polku szaro ale podobno cieplo:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w H&M widziałam jeden płaszczyk który mi się podobał za chyba 260zł więc nie super drogi hihi - tylko Grześ mi pokazał że dla brzuszków on jest 🙂 i był bardzo zdziwiony że czegoś takiego szukam hihi - więc możesz sprawdzić - a zaraz powinny byc wyprzedaże 🙂 - już się zaczęły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...