Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

No dzis wlasnie cos Krysi i Rozalki nie slychac.. 😞
Ja juz po kolacji, musze sie wczesniej poożyć bo jutro tak o 6 musze wstac 😞 😞 😞 😞

Ja kupilam plyn do plukania zeby mala miala mieciutka posciel 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem jestem 🙂
Rozalka w końcu padła - zresztą miala długi dzień o 4:40 obudziła się bo nie mogła złapać oddechu - miała zatkany zupełnie nosek 😞 po wielu zabiegach ok 6:30 zasnęła ale o 8 znowu była"na nogach" ... i właściwie to nie wiem od czego to było po południu już niby było ok ale po kąpaniu - znowu katarek i chyba czuje się jakoś nie pewnie bo ciągle by tylko była przy cycu.
Dziś dopytałam ile osób będzie na chrzcinach - bo musieliśmy już zapłacić - no i z niemal 50ciu osób które prosiliśmy zdecydowało się przybyć 26 może 27 - jeśli dziadziuś Grzesia wyzdrowieje.. więc nas chrzciny nie zrujnują
rety Mała znowu się budzi 😞
bardzo się cieszę że wyniki ok Aguś - nie przemęczaj się tylko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziewczynki,
dopiero wstałam aż wstyd się przyznać, dziś znów zostaję w domu.
Natomiast mam złe wieści co do jutra, bo miałyśmy się spotkać, ja niestety nie będę dała rady. Muszę iść do pracy, ale to samo w sobie nie stanowi problemu, natomiast mam parę spotkań bardzo pilnych i niestety nie wyrwę się.
Proponuję w przyszłym tygodniu, ale i tak spotkanie przeniesiemy w miejscu, ponieważ u mnie opóźnili się z remontem. Najpierw mieli być na początku listopada potem że na końcu a efekt jest taki że wczoraj zaczęli, więc nawet nie bardzo będzie co oglądać bo wszystkie graty są u amelii w pokoju. Mam nadzieję że się nie pogniewacie, oczywiście spotkanie będzie tylko troszke je w czasie przesuniemy.
Proszę Was o wyrozumiałość 🙂
Natomiast teraz spotkanie proponuję w MC donald's i tak zarażacie nim od czasu do czasu więc sama chętnie skorzystam z czegoś nieprzyzwoicie niezdrowego hihihi 😆 😆 😆 😆
Krysiu ucałuj Rozalcie od cioci to uśnie, w końcu wczoraj zadziałało 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochane!!! 🙂
Od dwóch dni próbuje sie tu zalogować i nie wychodziło wkońcu jestem 🙂 🙂 Niestety nie mamy narazie kompa za 2 tygodnie ma być bo musza dysk wymienić 😞 😞 😞
Nawet nie mam jak czytać was na bierząco wim tyle ze Aga ma remont, Rozalka chora 😞 😞 a co u reszty to nie wiem bo ten telefon nie wydala na tak dużych potrzebach 🙂 🙂 U nas jak narazie wszyscy zdrowi całe szczęście, Bartek zaczyna sam chodzić, oczywiście trzeba go jeszcze trzymać ale już tak lazi 🙂 🙂 dosłownie wszedzie 🙂
Całusy dla was Kochane 😘 😘 😘
Jak sie czujecie?????
Daga jak tam nowe mieszkanie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem u siostry wiec klikam od niej 🙂 spotkanie w mcdonald to swietny pomysl 🙂

Aga nie gniewamy sie, jak mus to mus:P
Badanie zrobione, o dziwo bylam pierwsza ale juz od siodmej tam siedzialam:X w poniedzialek wyniki i mam nadzieje ze beda dobre 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 hejka dziewczyny 🙂
Eluś - oklask dla Ciebie trzymajcie się zdrowo! - i oby 2 tygodnie minęły szybciutko
ha chyba jestem wiedźmą 🙂 - super że spotkanie przełożone 🙂 hihi Mc donalds - a fuj - ale zrobię to dla Was bo was lubię 🙂 i osłodzicie mi mc donaldsowe lody jeszcze 🙂 a wiecie że ja w czasie ciąży nie mogłam znieść smaku fastfoodowego? - teraz mi powoli przechodzi 😉 niestety
Rozalka w nocy ładnie spała - ale oddałam jej moją podusie... bo mam taką hihi no zużytą i w środku już jest sieczka ale dzięki temu układa się jak się chce 🙂 no ja ją uwielbiam no i sama się kiepsko wyspałam ale Mała dała rade dzięki temu oddychać. Na szczęście dalej jest tylko katarek więc może będzie ok
Karinka - gratuluję bycia pierwszą!
Aguś a nie potrzebujesz elektryka? znam jednego dobrego 😉 który trzyma się terminów i jest super... ma na imie Grześ :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluniu witaj, tak miło wiedzieć że jesteś, pilnuj malego urwisa 🙂
Krysiu szkoda że się nie zgadałyśmy, wczoraj zaczęli mi kuć pod prąd, a jak widzisz z terminami u nich na bakier, mam nadzieję tylko że mnie z rozwalonym garażem nie zostawią, bo póki co garaż mam w domu, a robimy z części garażu pokój, na pracownię dla andrzeja, jestem pełna obaw co do tej ekipy, no ale cóż w raz z ceną idzie jakość a płacimy psie pieniądze za to.
Rozumię że MC donald klepnięty 🙂 jeszcze Asia musi potwierdzić, do przyszłego tygodnia Rozalka wyzdrowieje a Elunie telefonicznie poinformujemy o terminie.
Karinko cieszę się że Ci się udało, na pewno będą dobre, aj robiła dwa tygodnie temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jasne że Donald klepnięty 🙂
oj szkoda Aguś... ale 🙂 na przyszłość polecam G
a w tym wyborze szpitala bierzcie po uwagę też odległość od waszych domków - bo to może się ostatecznie kazać bardzo istotne 🙂 no i poza szpitalem jego wyposażeniem i w ogóle ważny jest też czynnik ludzki tz na pewno wnerwiała by mnie położna albo lekarz który by krzyczał na mnie(!!!) a taka była z rodzącą np w sali obok mnie(krzyki żeby współpracować i dobrze przeć no chyba że chce się udusić dziecko!!! - no i dziewczyny się zestresowała i w końcu zrobili jej cesarkę) - no ale tu albo się zapłaci strasznie dużo albo liczy na szczęście - ja miałam to szczęście 🙂 i myślę że Wy jako strasznie sympatyczne osóbki też wzbudzicie sympatię u waszych odbierających i wasze porody będą przyjemne 🙂 no i mało bolesne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...