Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziewczynki 😘 widac ze weekend sie skonczyl bo przynajmniej zaczyna sie cos dziac na forum 🙂 🙂

Dopti ciesze sie ze sie udalo z rodzicami i obylo sie bez klotni 🙂 masz oklaska 🙂 🙂


Krysia fajnie ze mala juz ochrzczona tylko szkoda, ze upodobala sobie Twoje raczki i nie dala Ci odpoczac 😁

Elus jutro sie wszystkiego dowiesz co u nas slychac 🙂 :Ludzie oszaleja jak zobacza tyle brzuszkow na raz 😁 🤪 🤪

Ja spadam po wyniki na slawkowska zaraz wracam 🙂 🙂

Milego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Achhh jak dobrze jest was poczytać 🙂 :P
Krysia mój Bartek jak go chrzciliśmy darł sie w niebogłosy:laugh: Ksiądz głosniej to Bartek tez i nic nie pomagało:laugh: :laugh: :laugh: dopiero jak opuściliśmy kościół zapadła cisza:laugh: :laugh: :laugh: mały diabełek:P :P 😉 😉 całe szczećie ze nie chrzciliśmy na mszy bo to był by dopiero wstyd 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no co Ty Ela? ach ten zięciunio hihi nie no to nasza kruszynka była grzeczna w Kościele - tylko troszke marudziła a właściwie to na kazaniu zasnęła i przespała nawet kropienie wodą! 🙂
ale potem dała mi w kość... ufff a teraz się zastanawiam czy ona głodna po prostu nie była - bo przed chrztem musiałam zrobić troche rzeczy i byłam zmęczona co na pewno wpłynęło na produkcję mleczka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna swiecic sloneczko 🙂 ale na polku i tak jest cieplo 🙂 🙂 mnie boli brzusio jak duzo chodze dlatego dzis juz zadnych wycieczek nie urzadzam sobie i odpoczywam na jutro 🙂 🙂

Ty Asiu tez sobie odpoczywaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i patrzcie: znalazlam na brzuszku dziewczyne ktora sprzedaje rzeczy dla dziewczynki bardzo tanio 🙂 🙂

http://klaudia-86.ibutik.pl/ kupilam 4 pary bodow i spodenki 🙂 🙂 i rajstopki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie wiem jak reszta ale ja odwołałam wszystkie spotkania,
może umów sie z kurierem na telefon, ja często tak robię.
Zobaczmy co reszta powie 🙂
Po za tym mam nadzieję że w końcu doprowadzę moją sprawę do końca, widzę światełko w tunelu. Jeszcze ten tydzień chodzę do pracy, od przyszłego tygodnia WOLNE 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 🙃
Co do boleści hmmm ja wręcz odwrotnie, moja Amelią się dziś rozszalała, ale przyjemnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie pasuje jutro 11. Przestawiłam cały grafik na jutro.
Elżbieta wie o spotkaniu jutro, Krysia napewno też zaplanowała.
Karina mam nadzieję się wyrwie a jak nie to następnym razem. Planujemy to już od dłuższego czasu. Od tygodnia układam tak spotkania abym mogła jutro, więc ja jestem za jutro.
Doti też może jutro urwać się z wykładów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...