Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nowlasnie tak myslalam ze za wczesnie i stwierdzilam ze jak mala sie nie bedze dzis ruszac tak jak zwykle to zadzwonie lae na razie daje w dupe 🙂 zobacze wieczorem, moze po prostu od chodenia??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

raz mialam cos takiego w 14 tc i tez wtedy jak duzo chodzialm bo akurat caly krakow zjezdzilismy bo ogladilsmy meble. w Ksiazce przeczytalam, ze moze to byc przez łożysko nisko zlokalizowane. łożysko mam na ścianie przedniej, przynajmniej tak powiedzial lekarz i tak widac na wydruku z aparatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć moje drogie :0
wróciłam z ZUSU tam ejst naprawdę miło hihihi.
Byłam w pracy zabrała swoje rzeczy, mam nadzieję że nigdy juz tam nie wrócę 🙂
Zaliczyłam też urodziny mojej mamy 🙂
Teraz jestem już całkiem WAsza 🙂
Karina nie denerwuj nas tylko dzwoń do lekarza, chcemy bardzo być ciociami ale za miesiąc.
trochę późno na plamienia od macicy łożyska czy czegokolwiek innego. Nic Ci nie zaszkodzi zadzwonić a będziesz spokojniejsza i my też.
Co do bliźniaków moje drogie zwariowałyście hihiih 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bliźniaki byly by calkiem fajne, jeszce jak bys parke miala to nasze dziewczyny nie musialy by rywalizowac o serce Bartusia i Kacpra a ich zdecydowana wiekszosc 😁 zadzwonie dziewczyny, moze faktycznie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia ja bardzo bym chciała być tam kole 10- 11.00 możemy się umówić i Was zabierzemy po drodze jeśli nie będzieice jechać autem 🙂
Która będxie pierwsza zajmuje kolejke i da znać reszcie ok??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja myślę, że będziemy koło 10 🙂 już się poświęce i wstanę wcześniej 😉 Aguś, pewnie pojedziemy samochodem więc spotkamy się na miejscu, ale dzięki za propozycję 🙂
Moja mamusia to na pewno nie przyjedzie bo opiekuje się teraz swoją mamą i jej nie zostawi a pewnie ciszyła by się bardzo z widoku wnuczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina dzwoń do lekarza - może to zupełnie normalne - ale telefon nie zaszkodzi i nie czekaj do wieczora - wieczorem Ci będzie głupio zadzwonić bo jest wieczór - dzwoń już teraz albo jedźcie do szpitala tam was muszą przyjąć o każdej godzinie a troszkę kontroli nie zaszkodzi - zrobią Ci ktg usg i w ogóle.
No niestety muszę was rozczarować ale ja się nie zjawię... w sobotę mam szkołę... ale wasze dzieci zobaczę hihi ej wiecie jakie one będą superowe - pewnie Paulinka od Asieńki będzie miała kręcone czarne włoski i od Dagi też pewnie czarne 🙂 hihi a od Agi Amelka może się okazać mulatką po tatusiu z kręconymi bląd włoskami hihi a Karinki Paulinka będzie blondyneczką i wszystkie dzieciaczki będą takie malutkie grzeczniutkie cichutkie aż do schrupania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie bardzo bym chciala aby ?amelia miałą czarne po tacie ale kręcone po mamie włoski ciemną cerę po tatusiu, charakter Boże uchroń aby był mój hihihih, lepiej niech będzie tatusiowy 🙂
Krysia zrobimy zdjęcia i wrzucimy na brzuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja myślę 🙂
a mi się wydaje że Twoja Asieńko Paulinka to ma szansę byc najspokojniejsza 🙂 a wiecie jak by były mniej grzeczne wasze dzieciaczki to Rozalka je nauczy jak należy postępować z mamusiami hihi żarcik - ale nie wierze że będą się gorzej przy ludziach zachowywać niż moja Młoda 🙂 hihi przynajmniej na początku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bzibzio napisał:
Ja podejrzewam ze Kacperek jednak okaze sie blondynkiem z kreconymi wloskami 🙂 nie wiem czy moje geny beda na tyle silne zeby przebic geny Krzyska. Krzyska brat ma synka ktory ma teraz juz poltora roczku i wyglada indentycznie jak tata, nie ma nic ze swojej mamy... Takze podejrzewam ze u nas bedzie podobnie i Junior wda sie w tatusia 🙂 co do charakteru to oboje mamy calkiem ciekawe charakterki takze na grzeczne dziecko to nie mamy co liczyc 🤪 🤪


🙂 ależ Daga (w ogóle mogę się do Ciebie tak zwracać - nigdy nie znałam żadnej Dagmary i kompletnie nie wiem jak to imię zdrobnić - jak lubisz?) geny ciemnych oczu i włosów są wyjątkowo silne! np wśród Rozalki dziadków tylko moja mama ma ciemne oczy i co - Rozalka też ma !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysiu a moze chodzmy na to USG bo moze sie okaże ze u nas też sie kryja niespodzianki w brzuchach 😉 😉 😉 😉 😉 :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...