Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Cześć dziewczynki ja też juz na nogach, moja Lunka zrobiła mi pobudkę o 6 rano.
Eluniu Twój mąż ma z Tobą dobrze, zona go namydla hihihi, atak poważnie to mojego też trzeba.
Sto lat dla naszego kochanego jubilata i milion buziaków od cioci Agi 🙂 :*:*:*
Krysia dziękuję za fotki, dosyć zamazane ale lepsze taki niż żadne. Jedno ładne trzeba wrzucić na forum aby pokazać Doti i Karinie, może na następny raz jednak się zdecydują 🙂
Ja zmykam do pracki na chwilę ale tylko na chwilę po rzeczy właściwie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny to cos dla was 🙂 moje i Krysi dzidzie juz sa za duze 😞 ale chociaż wy skozystajcie 🙂
dostałam ta wiadomośc na email bo jak byłam w ciazy to czesto robiłam zakupy u nich 🙂



[size=4]Kolorinowa Akcja Edukacyjna - bezpłatne badania USG w Krakowie
Sklep Kolorino w Krakowie zaprasza na Kolorinową Akcję Edukacyjną. Zaproszenie na bezpłatne badania USG i USG 4D, kierujemy do kobiet w ciąży, a także młodych rodziców na bezpłatne konsultacje położnej, psychologa i prawnika.
Kolorinowa akcja edukacyjna dla kobiet w ciąży i młodych rodziców odbędzie się w dniu 28 listopada 2009, w godz. 10 – 16.00, w krakowskim sklepie Kolorino, przy ul. Wielickiej 44c.
Kobiety w ciąży i rodzice mogą skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów, którzy udzielać będą rad dotyczących: pielęgnacji dziecka, przewijania, higieny, właściwego ubierania, przygotowania do karmienia piersią, stymulacji rozwoju psychoruchowego, emocjonalnego i psychofizycznego dziecka. Dodatkowo będzie można dowiedzieć się, jakie prawa przysługują kobietom w ciąży oraz młodym rodzicom, ile trwa urlop macierzyński czy tacierzyński, jakie jest „becikowe”. Każdy chętny będzie też mógł przećwiczyć przewijanie i ubieranie maluszka.
Jednym z najważniejszych punktów Kolorinowej akcji edukacyjnej będzie możliwość bezpłatnego wykonania usg 4D dla kobiet w ciąży. Takie przesiewowe badanie będzie mogła zrobić każda Pani, która w Andrzejki pojawi się w sklepie.
Kolorinowa akcja edukacyjna prowadzona jest we współpracy ze specjalistami z Centrum Medycznego Ujastek oraz Fundacją Pro Vitalis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 😉

Proszę ślicznie o zdjęcia: [email protected] 🙂

CieSia dobrze, że napisałaś o tej akcji, bo jestem w Krakowie codziennie, a nigdzie nie widziałam ogłoszeń o tym 🙂 Na pewno się wybiorę, choćbym miała siedzieć od 8 rano pod sklepem i czekać 🤪 To jedyna moja okazja żeby zrobić USG 4D, bo nie mamy teraz pieniążków na taką przyjemność. Poza tym może dowiem się czegoś ciekawego 😁

PS. Jutro mam STUDNIÓWKĘ ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was kochane i kochani 🙂
Chciałam na początek się pochwalić że dziś zakończyłam pracę. Idę jeszcze na dwie umowy w piątek i poniedziałek i koniec 🙂 🙂 🙂
Co do tego usg, ja chętnie bym poszła, więc może zrobimy grupowe?? Jakby któraś miała ochotę to możemy się zabrć razem tzn moim autem 🙂a w ogóle to trzeba iść 28 listopada czy 30 ?? bo tam jest napisane że dla tych które przyjdą w andrzejki.
A i dziękuję Krysiu za fotki 🙂 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziewczynki, naprawdę z natury jestem pracoholikiem ale pierwszy raz w życiu cieszę się że skończyłam pracę. Martwię się tylko by nie wpaść w depresję z siedzenia w domu, ale mam nadzieję że jakoś dam radę, będę sprzątać codzienie hihiih.
Co do USG ja proponuje iść, sama myślę że pójdę, zapytam Andrzeja jak wróci, gdyby któraś chciała 3 miejsca mamy 🙂
Daga gratuluję umowy, gdybyście mieli jakiekolwiek wątpliwości lub cokolwiek było ie jasne dzwoń, postaram się pomóc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihihi
Prasowanie mam prawie codziennie hihihi, zależy ile razy w tygodniu piorę 😜
Ale będę miała dużo sprzątania po remoncie, na początek a potem zobaczymy 🙂
Strasznie się cieszę że będziecie mieli swoje mieszkanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...