Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Asia do Ciebie na gołąbki a do Krysi na prasowanie i już mam zajęty kalendarz, potem dla relaksu kawa u Dagi i żyć nie umierać hihihi. Słuchajcie z tym prasowaniem nie przesadzajcie, mój mąż uważa że można to leczyć hihi, to nie jest źle. Za to z całą resztą jestem na bakier, w ogóle nie mam posprzątane, robotników dziś nie ma, nie wiem dlaczego, zamurowali już prawie całość tylko starych mebli zapomnieli wynieść, no ale cóż są od roboty a nie od myślenia. Za to będą je wynosić teraz już tylko przez mój salon, super prawda??
Już bym chciała żeby był koniec, mam straszny bałagan i do tego kurz którego nawet nie ma sensu ścierać, bo za kilka minut jest znów, normalnie myślę sobie że jestem w ukrytej kamerze .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wkoncu powrot na stałe 🙂 🙂 🙂 🙂 mamy kompa:laugh: :laugh: :laugh:
A co do tego usg to wybierzcie sie bo zawsze warto sprubować a moze nie bedzie az tyle osób i moze jest to dobrze rozwiazane i nie bedzie problemu z tym badaniem 🙂 🙂 jak nie pujdziecie to nie dowiecie sie 🙂 🙂 a plakatów na miescie nie widzałam wiec moze ta wiadomosc wysyłali klientkom 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny. Ciesze sie, ze Wam sie spotkanie udalo. Podejrzewam, ze jak bedzie nastepne to ja juz bede siedziec w domu z Paulinka. Albo juz sie ruszac nie bede mogla... 🙂 Juz mam z tym problemy a co dopiero w ostatnim misiacu 🙂

Jakby to Usg 4d bylo 30 llistopada to bym poszla i to bardzo chetnie bo nie mialam takiego robionego. A jesli ktoras z Was wybiera sie tam tramwajem to przygotujcie sie na dosyc dluga wedrowke od tramwaju 🙂 🙂 dosc daleko 😞 😞 sklep ogromny tak samo jak ceny:P

Elus buziaczki dla Bartusia i sto lat!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karinko co do spotkania. Dla chcącego nic trudnego, nastepne planujemy z mniej więcej dwa tygodnie, mam nadzieję, że uwinę się z remontem do tego czasu a jak nie to wryjemy się do Dagi jak już się przeprowadzą, więc chyba byś dała radę, no ale cóż wszystko zależy od chęci.
Co do kolorino niestety jest informacja na stronie internetowej, ale my i tak idziemy tak że Asia jakbyś miała ochotę z mężem to daj znać, my się wybierzemy na pewno do południa.
Eluniu witajcie z powrotem w domu czyt. na forum 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Daga 🙂 chetnie bym pomogla ale ja nigdy nie mialam powazniejszej przeprowadzki 🙂

http://www.przeprowadzkikrakow.pl/transport-krakow/

Tu jest link do jednej firmy, czesto widzialam na miescie ich ogloszenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuszek mi zwariował normalnie , wkleja po parę razy.
Dziewczyny obyście tylko nie przeceniały moich możliwości.
Daga jutro zadzwonię do znajomego, zapytam czy nadal zajmuje się przeprowadzkami, jesli tak to Wam to załatwię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...