Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
no dokładnie tak myślę Cesia 🙂 ja do wczoraj umierałam z rozterki co mój brzuch kryje bo mieliśmy wypadek z gumką... no ale wczoraj dostałam okresu i już jestem pewna ze nic ciekawego w moim brzuchu się nie znajduje hahaha tym bardziej że staram się być na diecie :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
ale wiecie na pewno chce mieć jeszcze iedyś jakiegoś dzieciaczka albo jeszcze dwójkę hihi albo co Bóg da 🙂
a właśnie zakupiłam nocnik dla mojej póki co jedynaczki 🙂
http://www.allegro.pl/item831627678_sliczny_nocnik_fotelik_z_oparciem_polecam.html zobaczcie jaki tron 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilam. Lekarz mowi, ze na tym etapie nie ma sie co martwic bo moga sie takie rzeczy zdarzyc i jesli nie mam przy tym skurczow to ok 🙂 Kazal duzo odpoczywac i nie przechodzic dlugich tras 🙂

Krysia kibelek super, jak tron, no ale czego sie nie robi dla Ksiezniczki 🙂 🙂

Ela byly b y jaja jakby sie okazalo ze macie dzdzie w brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do Krysi i Eli, ale nie jestem pewna czy juz o to nie pytałam 😁

Jakie butelki macie dla Bartusia i Rozalki?? Jka myslicie ktore sa najlepsze?? Zastanawiam sie nad Lovi, (oczywiście zakładam, ze bede karmić piersią ale wiecie, ze moze sie zdazyć tak, ze nie bede miec pokarmu) Mam laktator od kolezanki i pasuje tylko do Lovi mierzyłam do Aventa bo mam jedna ale nic z tego. Moge tez przelewac mleko w razie wypadku do innej ale tych firm jest tle, ze nie wiem na ktore sie zdecydowac. Pomozcie 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina ja słyszałam że butelki tomme tippee są bardzo dobre, ich smoczek jest najbardziej zbliżony do sutka kobiety, ja chyba na takie się zdecyduje.
Co do mężów, m ój się mną zajmuje hihihi a ja malowałam paznokcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mam dylemat tyle tego teraz tego jest.... jeszcze podgrzewacze sa najczesciej robione pod butelki tej samej firmy i jak dzidzia nie bedzie chciala butelki i bede musiala kupic innej firmy razem z pogdrzewaczewm to problem 🙂 Musze znalezc jakis uniwersalny podgrzewacz, jak byscie mialy cos na oku to podajcie link 🙂 🙂

Moj maz dzis przyszedl padniety z pracy i ciagle lezy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczynki 🙂
Jak się czujecie?
Mam pytanie, nie wiecie może jak to jest w szpitalu Narutowicza? Co trzeba zabrać ze sobą do porodu? chodzi mi konkretnie o to, czy dla Dzidzi muszę zabrać jakieś ubranka z domu, pampersy, itp, czy oni tam mają to w wyposażeniu? Wolę sie upewnić, bo słyszałam, że nie potrzeba nic zabierać dla Dzieciątka, dopiero na wypis ze szpitala 🙂 Pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam lekarza z Narutowicza ale niestety nie wiem co tam trzeba bo nie jestem przekonanan do tego szpitala i nie bede tam rodzic napewno 🙂 🙂 Ale z tego co wiem to Aga /CRuella/ tam rodziła, wiec ona moze wie. Dlaczego na ten szpital sie zdecydowałaś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co, zdecydowałam się dlatego, że dużo moich znajomych tam rodziło i chwalą sobie właśnie ten szpital 🙂 Jakoś chyba najbardziej mam do niego przekonanie:P
A Ty jaki wybrałaś?
Wiesz, ze mna to może być różnie bo ja mogę mieć cesarkę z racji tego, że moja córa za cholerę nie chce się ułożyc prawidłowo do porodu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmm ja do Narutowicza mam najbliżej:P
Na Kopernika rodziła moja kumpela, tzn miała cesarkę w 31 tc, więc ona chwaliła sobie ten szpital, bo jest tak podobno doskonała opieka dla wcześniaków najlepsza w Krakowie.
a tak, to nie chciałabym tam rodzić, bo podobno^^ nawet studenci mogą być przy Twoim porodzie...A tego to bym nie chciała, nie czułabym się zbyt powiedzmy "przyjemnie"
Wiesz, każdy szpital jest dobry w pewnym sensie 🙂
Najważniejsze, żeby Dzieciaczki urodziły się zdrowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...