Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

na tym usg to wyglada jakby mial kokardke na glowie 🙂 terz mozesz pokazac rodzicom ich wnuka 🙂 🙂 Ciesze sie ze wszystko w pożądku 🙂 🙂 mam nadzieje ze nie robilas zadnych wi9ekszych zakupow pod katem coreczki?? Ja jade teraz z Pawlem kupic kocyki dla malej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Ja jestem ale na chwilkę, widzę ze już dziewczyny zdały relacje, z tego co wiem to Dagmarze nie zrobili usg bo podobno w 31 tc nie robi się już 4d, mnie wydaje się to dziwne bo mi lekarka kazała po 32 tc umówić się na 4d. W każdym razie kupiłąm dla Amelii smoczek a wlaściwie dwa tomme tippee oraz tej samej firmy butelkę antykolkową, słyszałam że są bardzo dobre no i cena mnie zwaliła z nóg bo za butelkę zapłaciłam 12.50 zł 🙂
A teraz moje dziewczynki będę tylko doglądać tu bo idę się szykować na andrzejki a zaraz ma przyjść fryzjerka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jestem załamana po tym usg 😞
dowiedziałam się że jestem już grubo po 30 tygodniu bo dziecko takie duże i nie będzie nic widać, a ja jestem w 24, ale nie szkodzi, lekarz troszkę się zdziwił jak mu powiedziałam, a ja jeszcze bardziej 🙂 bo jeszcze się okaże że pierwsza urodzę 🤪 🤪 🤪 🤪

Aguś, udanych Andrzejek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze dwa tygodnie temu na usg połówkowym Paulinka miała idealne wymiary i wagę co do trwania ciąży i nagle taka zmiana?? chyba się coś panu pokręciło...
potem stwierdził że to pewnie dlatego że łożysko jest na przedniej ścianie dlatego słabiej widać...aaaaa
wizytę mam dopiero za tydzień, chyba zwarjuję do tego czasu...

dostałyśmy karty rabatowe do Kolorino, więc jakby któraś potrzebowała to dajcie znać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka dziewczyny !
hihi Asieńko - co Ty jadłaś że dzidzia taka duża urosła hahaha - już nie mówię o Doti 😉
myślę że powinnyście skonsultować te wyniki 🙂 - Asiu nie wyglądasz zupełnie na 30 tydzień - nie wydaje mi się.... panu się chyba coś pomyliło
ja mam aktywny dzień tyle że w końcu nie poszłam na uczelnie :/ ja nie cierpię swojego lenistwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krysia, na pewno to skonsultuje ze swoim lekarzem tylko wizytę mam dopiero za tydzień a to jeszcze tyyyyle czasu 😞 ja mam nadzieję, że panu się pomyliło bo nic by na to nie wskazywało że jestem w ciąży dwa m-ce dłużej 🙂

Krysiu, a wiesz że nie ładnie nie chodzić na zajęcia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm dziwne Asia, rzumiem ze moze byc dzidzia starsza o tydzien, dwa ale nie az 5tyg albo wiecej 😉 Ciekawe co Ci powie Twoj lekarz...

Aga udanej zabawy 🙂 Moja mała sobie chyba urzadziła Andrzejki bo daje w dupe strasznie 😁 😁

Krysia czasem trzeba poleniuchowac 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotka zrob zakupy wczesniej bo gwarantuje, jak przyjdzie 30-32 tydzien to juz ciezko Ci bedzie dlugo chodzic 🙂 przynajmniej masz pewnosc juz na 100 procent co bedziei zadnej pomylki nie bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi Karina nie strasz dziewczyn 🙂 - ja miałam tylko taki okres w 34 - 36 tygodniu gdy ciągle mnie bolał brzuszek... 😞 i się bałam że to już ... ale potem w 38- 39 -40 tygodniu świetnie się czułam i tryskałam energią jedyne co mi doskwierało to to że miałam dość niewygodnie zapinane buciki i najłatwiej było mi prosić kogoś o pomoc hihi
no wiem że nieładnie... ale ja jestem najwstrętniejszym leniuchem na świecie... ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w niedziele 🙂 🙂 Krysia urodzilas w terminie?? Leniuchuj pki mozesz bo jak Rozalka dorosnie to bedzie Cie ciagala na zakupy na lody i nie bedziesz mogla jej odmowic 🙂:

Aga pewnie odsypia Andrzejki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki, już odespałam nie mogę dłużej, po pierwsze Amelia głodna po drugie Luna głodna a po trzecie zaraz Adrian wróci od babci i muszę szybko zupę zrobić bo moje dziecko ma dziś turniej piłkarski i wróci dopiero wieczorem.
Co do andrzejek było super, z Amelią zostałyśmy królowymi parkietu i maskotkami imprezy co raz mąż kuzynki Andrzeja przychodził z kimś któś głaskał mnie po brzuchu i z niedowierzaniem zadawał pytanie czy to na pewno idzie już 7 miesiąc hihih. Bardzo dobre jedzonko super DJ, naprawdę zabawa przednia. Panowie byli przygotowania na odbiór porodu ale na szczęście obeszło się bez.
Do tego fryzjerka zrobiła mi taką super fryzurkę że nie wszyscy wierzyli że ja to ja hihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
No to widzę Aguś że impreza udana 🙂 no ale jak by mogło być inaczej 🙂
Nam też sie udała, bardzo 🙂 a Bartek spał w domu z babcią 🙂
No i prosimy o zdjęcie naszych misek parkietu 🙂 jak pieknie wyglądały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cichutki ten weekend, teraz to wszystkie chyba taniec z gwiazdami oglądają hihi.
Ja też oglądam ale zaraz do mysia i spanka trzeba odespać wczorajsze bale a jutro trzeba być wyspanym 🙂
Miłej nocki moje dziewczynki i chłopcy 🙂 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znalazłam zdjęcie z wczorajszej imprezy załączam 🙂 [img size=240]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/impreza_na_brzuszek.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuchatki 🙂

Chciałam się tylko przywitać. Cały dzień mnie nie będzie, więc jutro pewnie będę miała co czytać.

Jak się czujecie? Jak Wasze maluszki? Mój rozrabia niesamowicie od wczoraj.

Cruella ślicznie wyglądasz 🙂

Buziaczki dla wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziewczynki 🙂
Ja też tylko się witam bo zmykam na umowę, a potem wracam i to już moje oficjalne wolne 🙂
Doti dziękuję, jakość średnia ale to jedyne co udało mi się znaleźć 🙂 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂
No Aga nie wiem jak to rozwiążesz ale Bartek strasznie sie ślini na twój widok i monitor chce rozwalić 🙂
Ślicznie wyglądałyście 🙂
Pogoda zapowiada się ładnie wiec trzeba poruszać ciałem 🙂 na spacerku 🙂 no i za porządki się wsiąść 🙂 Buziaki dla was:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...