Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczynki ju,ż jestem gotuje obiadek 🙂
Daga czadersko to wygląda, domaluj tylko jakieś szlaczki i będzie super hihihi.
Doti co do leków, to duphaston zażywa się max do 20 tc ciąży dopytaj swojego lekarza bo już Ci nie pomaga.
Co do skurczy Karina dobrze napisała ale licz jeśli masz więcej niż 6 na dobę to skonsultuj się z lekarzem, a tak to odpoczywaj i zażywaj magnez,w razie czego lekarz może podać
Ci luteinę.
Asiuniu Witaj długo Cię nie było.
Jutro obiecuję siedzieć w domu a po za tym maja mi przywieźć wózek, dzwoniłam do firmy kurierskiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

No ja niestety jutro nie posiedze w domku bo musze w koncu kuoic te rzeczy do szpitala albo chociaz dla malej. Wybieram sie na starowislna ale nie kuopie naraz wszystkiego bo przeciez nie bede duzo dzwigac.

Aga od razu pokaz jutr0o fotki wozka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep. Starowislna 44. Zaraz przy Berka Joselewicza. Kupilam tam łóżeczko(30zł taniej niz na allegro) przescieradelka, wanienke, matreracyk i wiele innych rzeczy i nie wydaje mi sie zeby bylo tam drogo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak uważasz, w końcu co tam sklep a jakaś tam hurtownia.
Nie znam tam cen ale wydaje mi się na mój skromny rozum, że w hurtowni powinno byc taniej, natomiast nie mam porównania, ale wiem też że przed zakupami porównałabym ceny bo każda oszczędność to dodatek dla Paulinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga nie ma sprawy 🙂
dobrze że pojechaliście do szpitala, teraz się przynajmniej upewniliście że wszystko jest ok.
Rozumie Cię ponieważ my też mieliśmy ostatnio taką sytuację, Amelia nie ruszała się przez półtorej dnia miałam dzwonić do lekarki na drugi dzień popołudniu ale na szczęście zanim wróciłam z pracy zaczęła wierzgać hihi.
Tak szczerze mówiąc to zazdroszczę Tobie i Karinie że już niedługo będziecie ze swoimi dzieciaczkami
zazdroszczę ale tak miło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojoj Dagi - spróbuj przystopować, no na pewno dużo teraz masz wrażeń i niestety Kacperek też 😞 ale to tylko troszkę ponad miesiąc i będziesz mogła odetchnąć spokojnie i urodzić już Małego Skarba 🙂
a mi czas przecieka przez palce 😞 niby nic takiego wielkiego nie robię ale jakoś tak czuje się ciągle że jestem do tyłu - nie zapomniałam o Was 🙂 nie ma tak dobrze 🙂
Doti - no ja też Duphaston brałam do 20tego tygodnia
a propo zakupów dla bobasa to ja kupiłam większość z tych pioerdółek typu piluszki ręczniczki jakieś podkłady porodowe majtki do szpitala przewijaki i cuda na kiju na necie przez allegro - zapakowali mi to ładnie w dużą paczkę i pan kurier przyniósł i w sumie to chyba nie tak źle wyszło cenowo a wiadomo przeglądanie cen na necie na spokojnie jest wiarygodniejsze niż w sklepach 🙂 gdzie zawsze Cię troszkę naciągną bo jak coś mają tańsze to co innego droższe 🙂
Asieńko z mężem to glukoza na pewno Ci smakowała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny 🙂 🙂

Agus zanim sie obejrzysz bedziesz miala Amelke przy sobie 🙂 Troszke ie boje tych pierwszych dni jak sieurodzi. W ogle to snilo mi sie, ze mialam cesarke, dziwny sen, ale Aga w snie mnie nie bolalo 🙂

Kupilam ostatnio0 nowe M jak Mama przeczytalam ze dziecko w 8 miesiacu jak spi, to sni o tym co robilo jak nie spalo 🙂 🙂 ciekawe 😁 Pewnie o tym jak kopie mamusie 🤪

Daga moze uda nam sie urodzic mniej wiecej w tym samym czasie i bedziemy razem lezaly na oddziale 😁 mam nadzieje, ze nie zrezygnowalas z kopernika:P:P??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziewczynki 🙂
Krysiu super ta strona, szkoda że nie wiedziałam wcześniej bo zrobiłabym tu zakupy. Ja już mam wszystko oprócz kosmetyków i pampersów. A to co sobie jeszcze umyślę teściowa mi w stanach kupi 🙂
Chciałam powiedzieć że zostaje dziś grzecznie w domu, nie ruszam się nigdzie 🙂
A i jeszcze się wczoraj okazało że mój mąż ma 20 dni zaległego urlopu i zostaje z nami cały grudzień w domu 🙂
No i nie powiedziałam najważniejszego, obydwoje zrezygnowaliśmy z pracy w Kuznicy 🙂
jestem z tego powodu baaaaardzo szczęśliwa. Od stycznia idzie do nowej firmy, a ja zostaje na L4 a potem macierzyński a potem idę też do innej firmy.Cy można sobie wyobrazić w jednym dniu tyle radości?? 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Aga!
no to super 🙂 aż Ci zazdroszczę że będziecie tak caluteńki miesiąc razem w domciu 🙂 ale w pozytywnym słowa znaczeniu 🙂 mój Grzes bierze zaległy urlop od 19tego do chyba 4 stycznia to też sie pobyczymy 🙂 - a i rana na przyszłość bo wiecie na urodzenie dziecka przysługują 2 dni urlopu i Grzes jak siedzial przy mnie jak rodziłam albo prawie rodziłam 😉 to wypisał wypoczynkowy i jest lipa bo mu teraz nie chcą uznać.... łobuzy
no i dobrze że jak wam się tam nie podobało to skończyliście ten niecny proceder 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamusie 🙂
Caly dzien mnie wczoraj nie było i muszę nadrobić:laugh:
Daga to dobrze ze wszystko oki, a co do bólu brzucha to mi lekarka kazała sporadycznie rozkurczowo zażywać No-spe 🙂
Aga w końcu przestaniesz być pracoholikiem 🙂 :laugh: 😉 i gratuluje wam dokonania prawidłowego wyboru 🙂 Wózek juz przyjechał???
Karina owocnych zakupów 🙂 a gdzie Asieńka??? 🙂

a ja zakupy robiłam tu http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4167328 to na miodowej w krakowie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a w tym momencie to są ceny podśrubowane przed mikołajem!
http://www.allegro.pl/item823376579_super_funkcjonalne_krzeselko_do_karmienia_gratis.html - to samo krzesełko w tym samym sklepie kupowałam za 199 zł!! a teraz mają "obniżkę"
to samo zrobili w czarodzieju - moja siostra kupiła bliźniakom statek Kubusia puchatka http://www.allegro.pl/item836393815_mega_bloks_disney_satek_kubusia_puchatka_1145.html taki klockowy(ogromne klocki) i superaśny duży śliczny kolor - w sobotę też na allegro ten sam sklep za 31,90 a wczoraj miałam Rozalce go kupić i co? - 35,90 - no i się też poirytowałam i nie kupie! bo niby tylko 4 zł a jak wkurzy człowieka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

My już po glukozie, Rafał mi dzielnie towarzyszył więc jakoś poszło. Glukoza była straszna i nie chce tego powtarzać 😞 Wyniki mam dzisiaj o 16 ale odbiorę je dopiero jutro bo dzisiaj już nie chce mi się jechać do Rynku.

Aguś, ale macie fajnie że sobie tak razem siedzicie. U mnie Rafał ma teraz najgorętszy okres w pracy więc raczej wolnego sobie nie weźmie ale pocieszam się tym, że już niedaleko do świąt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karinko no nie bylo ciekawie, Andrzej był prezesem w firmie a ja byłam nietykalna nawet dla mojego szefa więc jakoś się ciągnęło, gorzej było wcześniej jak byłam w drugim biurze, a potem przeniosłam się do Andrzeja biura i tam zostałam , dwa tygodnie temu Andrzej wypowiedział Vice prezesa w firmie a mnie szef obwiniał za wszystko co się dzieje złego w firmie. mógł mi skoczyć ale sam fakt takiej niezdrowej atmosfery mnie doprowadzał do depresji.
A po złożeniu przez Andrzeja rezygnacji było jeszcze gorzej, ale co tam najważniejsze że mnie juz tam nie ma i nie wrócę, mam w nosie stanowisko i prestiż a z drugiej strony takie traktowanie.
Jak urodzę to na spokojnie zacznę sobie pracy szukać, po za tym mam nadzieję że dogadam się z ta firma której w poniedziałek i wczoraj załatwiałam, na umowie zaproponowali mi oficjalnie pracę, natomiast trzeba się spotkać i omówić warunki współpracy 🙂
Eluniu i Krysiu jak ja się ciesze że wróciłyście, bardzo tęskniłam za Wami 🙂 🙂 🙂
Asia chyba nie było tak źle?? ja nie lubię słodkości a uważam że spokojnie dało się przeżyć ta glukozę, widać ile kobiet tyle smaków również hihihi, ważne że już po.
My jutro jedziemy na zakupy, kupić kosmetyki dla Amelii i resztę rzeczy.
Adrianowi jakieś słodycze na mikołaja bo prezenty robimy pod choinkę. Muszę też coś moim bliźniakom kupić bo mają przyjechać w niedzielę to prawie na mikołaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...