Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poniedziałkowo 🙂

Aga fajnie, ze juz koniec pracy, czas najwyższy 🙂 teraz odpoczywaj i leniuchuj 🙂 Ślicznie wygladalas ale Amelke oczywiscie musials zaslonic 😁 😁

Ja tez bym Elus chetnie pospacerowala ale popludniu jedziemy na zakupy wiec teraz sobi8e odpuszcze.

Dorotka i inne mamusie miłego dnia 🙂 🙂 Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
hejka
noooo Aguś pięknie 🙂 Cesia też balów gratuluję hihi szkoda że Bartuś woli Age od Rozalki bo mogli byśmy podrzucić dziadkom dziewczynę Bartka 😉 hihi bo my to w dmu byliśmy i jeszcze się uczyć musiałam...
a wczoraj miałam straszny dzień i dziś pewnie podobnie roboty dużo 😞 sprzątanie sprzątanie sprzątanie - jak ja tego niecierpię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziewczynki za pochlebne opinie :0
Eluniu Amelia będzie do mnie podobna widziałam na 4d więc Bartuś będzie się ślinił do niej hihihi, a narazie to dbam aby za innymi się nie oglądał, po za tym pamiętaj to miłość wzajemna, Andrzej już o wszystkim wie, nie mogłam dłużej tego ukrywać 🙂 🙂 🙂
Daga opowiadaj co się podziało w weekend?? aż boję się wyobrażać. Bez względu na swoją teściową myśl o tym że za tydzień będziecie na swoim 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe tu dzisiaj cisza 🙂 🙂

DAga znam to uczucie, ja im dluzej nie pale tym bardziej mi sie chce.... Jeszce jak mnbie cos wkurzy to juz dramat 🙂 Aga masz fotke z usg?? Chcemy ocenic czy do Ciebie podobna 😁

Gdzie nasza Asia??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie tylko to co mam na brzuszku, tu już widać że jest podobna do mojego taty, te same rysy twarzy a ja jestem córunia tatusia więc...
Słuchajcie żadnego palenia, ja niedługo będę miała rok jak nie palę, czasem mi się chce jednak, ale już tyle czasu i cierpienia za mną. Choć raz nie paliłam 3,5 roku i wróciłam. Tak jak to się mówi Na złość mamie odmrożę sobie uszy hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga olewaj to wssystko, pamiętaj że jak się Ty denerwujesz to Kacperek też. Nie warta jest tego a mieszkanie jest Twoje i nie ma co nad tym dumać. Daj jej raz a stanowczo do zrozumienia że to Ty decydujesz w Twoim mieszkaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...