Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Eluniu mój andrzejek baaaardzo dziękuje Ci za życzenia 🙂
Co do podusi ja mam motherhood jakoś tak, w kształcie litery U, bez tego moje nocy byłyby bezsenne 🙂
Eluniu ja mam zdolności terapeutyczne możemy o tym porozmawiać. Bo wiesz ja też do siebie gadam ale to dlatego że lubię sobie z kimś inteligentnym porozmawiać hihihi myslę że Ty też tak masz po prostu 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje kochane pobudzę tą dzisiejszą ciszę na chwilę i się pożegnam hihihi.
Rano muszę jechać do miasta to muszę się wyspać 🙂
Miłej nocki moje drogie brzuszki i ich mamy dzieciaczki i ich mamy i Bartusiowi z osobna.Troszkę go faworyzuje ale dziewczynki byłyście i widziałyście jakie było mizianie, nie mogłabym inaczej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!
hihi Aguś znowu umowa hihi taki dość pracowity ten urlop 🙂

oczywiście Rozalka mnie dziś obudziła już... wczoraj nie mogła spać niemal do 24 😞 bo Grześ jak ja byłam na fitnesie ją uśpił wieczorem... 😞 ach te dzieciaki
miłego dnia dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam we wtorek 🙂 dzis pogoda nam sie niestety zepsula... 😞
Krysia fajny jest fitnes, bo ja tez o tym myslalam po ciazy??

Aga Ty to masz wolne czy pracujesz 🤪 jestes pracocholiczka 😁

Bylismy wczoraj na zakupach, kupilismy choinke i banki 😁 chcialam kupic wczoraj kosmetyki dla dzidzi ale jak zobaczylam ile tego jest to doszlam do wniosku ze muysze isc z kims kto ma juz dziecko 🙂 🙂

Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Kochane.

Coś się dziś nie najlepiej czuję. Tak jak i wczoraj. Ja rozumiem, że Dzidzia coraz większa i uciska na przeponę itd. I pewnie przez to mi ciężko oddychać. Ale jakoś za często czuję jak brzuszek robi się twardy na dole i boli 😞 Czy to oznacza, że powinnam więcej leżeć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi lekarz przepisał Dorotka magnez na to twardnienie brzucha i od tej pory juz tak nie mama 🙂 kup sobie kosztuje niecale 10zl i jest be3z recepty. Mam nadzieje, że siedzisz w domku i odpoczywasz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karinko niestety siedzę na uczelni dziś do samego wieczora. Obiecałam sobie, że zdam ten semestr conajmniej tak dobrze jak poprzednie (ze średnią 4.3). Poza tym mój Marcin wygania mnie z domu na zajęcia. Mówi, że muszę chodzić teraz, bo w następnym semestrze mnie prawie nie będzie na początku. No i do 18 będę dziś siedzieć na wykładach. Później jeszcze zakupy i do domu dotrę pewnie koło 20-21. Czasem już mnie to bardzo męczy ale nie mam innego wyjścia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na bóle i skurcze to ja od 8tc biorę Duphaston. I niby pomogło wcześniej. Tylko teraz jakoś tak... nie wiem... Albo Dzidzia tak się kręci i uciska albo może to są te skurcze, co przygotowują macicę do porodu - coś kiedyś o tym czytałam... Podobno są niegroźne i normalne w pewnym etapie ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was Mamusie 🙂 nareszcie jestem, troszkę się za Wami stęskniłam 😉 😉 😉 dwa dni mnie nie było, a 10 stron miałam do czytania, istne szaleństwo 🙂

Daga, Ty nie szalej z tą przeprowadzką i przypadkiem nic nie dźwigaj!!! a z tym malowaniem, to ja się już gdzieś spotkałam :laugh: :laugh: :laugh: ale przyznam że to trzeba mieć fantazję 🤪 🤪 🤪

Agnieszka, jak zwykle w pracy, już od dwoch tygodni ma wolne ale i tak cały czas pracuje, ładnie to tak??

Doti, powinnaś chyba odwiedzić lekarza skoro masz te bóle. Ja na początku ciąży też brałam duphaston ale to tylko do końca pierwszego trymestru, potem przez jakiś czas magnez a teraz już nic takiego nie biorę bo wszystko jest w porządku.

Jutro mam glukozę 🙂 Rafał obiecał że ze mną pojedzie, dobrego mam męża 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karinka, mam nadzieję że badania wyjdą dobrze 🙂 bo nie mam zamiaru ich powtarzać... glukozę już kupiłam, cytrynkę też więc myślę że będzie dobrze 🙂

Daga, to musicie sobie szafy w tym samym miejscu postawić i nie trzeba będzie malować 😉 to taki żart oczywiście :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...