Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
hej 🙂

ale mi się dziś nie chciało wstać z łóżka, pogoda za oknem straszna, nic nie widać 😞 no ale się zebrałam, zjadłam już śniadanko i myślę co by tu dziś robić

najgorsze jest to, że potem muszę pojechać do Rynku po wczorajsze wyniki, mam tylko nadzieję że wszystko jest w porządku 🙂

Aguś, tylko nie przemęczaj się na tych zakupach 😉

miłego dnia Wam życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kryś 🙂 tam im sie cos chyba pomylilo i przesylke dali 113 zl 😁

Asia u nas tez nie ma zadnej mgły, słoneczko świeci 🙂 Pogoda calkiem fajna tylko szkoda ze chodzic nie moge i nici ze spaceru 😞 Daj znac jak Ci wyszly wyniki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Daga, przynajmniej masz teściowa z głowy 😁 😁
No chyba kupie taki leżaczek bo skoro mowicie, ze lepszy dla malucha to niech tak bedzie:P:P:P Daga kiedy masz wizyte u lekarza?? widze,z e cala ekipa do pomocy sie szykuje 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krysia, dziękuję za oklaska 🙂
ja to w zasadzie humorek mam dobry tylko chciałabym tą mgłę przepędzić ale już wiem że skoro u Was nie ma to Wy ją do mnie wysłałyście 😉

Daga, ja też mam wizytę w poniedziałek 🙂 dobrze, że nie będziesz miała teściowej na weekend to przynajmniej humorek będzie lepszy Twój i Kacperka 🙂

Karinka, jak wrócę to na pewno dam znać jak wyniki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj szwagier ma samochod dostawczy wiec gdybym wiedziala wczesniej mogl by Wam sie przydac 🙂 🙂

Ja tez w poniedzialek ale przyszly tj. 14 grudnia 🙂 teraz to juz chyba co tydzien bedziemy chodzic 🙂

Ela i Krysia jak to jest z becikowym?? jakie papiery trzeba??

Asia dojedziesz do rynku to mgly nie bedzie 🙂 nja bym sie wybrala tam na plac w Borku bo kupowalam tam ostatnio firanke fajna i nnie droga a potrzebuje jeszcze jedna na zmiane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadne chetnie 🙂 w przyszlym tygodniu sie chyba wybiore 🙂 🙂
Napila bym sie kawy jakies smakowej, np. z cynamonem 🙂 🙂


No moja znajoma chodzial do tego samego lekarza co ja i mowiloa ze juz w 9 misiacu to ja przyjmowal w szpitalu no ale jak bedzie trzeba chodzic odplatnie do niego to trudno 🙂 czego sie nie robi dla malenstwa 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe 🙂 ja mam Teściową daleko więc problemu z obrażaniem nie ma, zresztą ona mnie lubi i to bardzo i zawsze mi to powtarza 🙂
ostatnio tylko śmiać mi się chciało jak Rafał z nią rozmawiał, bo chciał jej dać do zrozumienia że na początku chcemy się sami zająć maleństwem a w razie jak nie będziemy sobie radzić to będziemy prosić o pomoc, a ona że pomoże i że od razu przyjedzie, ona swoje Rafał swoje :laugh: :laugh: :laugh: chyba się nie dogadali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moja mama juz wie ze bedzie wozic wnuiczke na Angielski na basen za pare lat, w sumie to dwojke bedzie miala na glowie bo siostra w Maju rodzi 🙂 Ach te babcie 🙂 Moja mama pierwszy raz bedzie babcia tesciowa zreszta tez pewnie to dlatego juz sie dziela obowiazkami 😁

Mama powiedziala ze jak bede chciala sie pozadnie wyspac to mam przyjechac a ona sie zajmie wnusia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga nie przejmuj sie! Wiem, ze to jest wkurzajace ale teraz nie mozesz sie denerwowac, ale faktycznie z tym co powiedzial ze Krzysiek Cie zostawi jesli go nie odciażysz to faktycznie przesadziła....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...