Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dobry wieczór Dziewczynki.

Ja się nigdzie nie zgubiłam, tylko źle się czułam i leżałam cały dzień.

W sobotę wybieramy się z M na to USG w Kolorino. Byłyście już w tym sklepie?
Ja byłam - zrobiłam sobie kiedyś wycieczkę a później żałowałam. To jest kawałek drogi od przystanku "Dworcowa". A sklep jest mniej więcej tam gdzie przystanek "Cmentarz podgórski". To było zdecydowanie za daleko jak na moje możliwości 🤢 Jak już doszłam to nie bardzo miałam siłę na zwiedzanie sklepu 🙂

No i może uda mi się wyciągnąć moją mamusię żeby też popatrzyła 🙂 A M się śmieje, że będziemy tam o 8:30 żeby kolejkę do badania zająć 🙂

Aguś, Tobie brzuszek zwariował, a mi Maleńka w brzuszku wariuje caaaaały dzień. Dyskotekę ma, czy co? 🙂 Chwilami to aż boli 🤨

M się dziś z Maleńką bawił. Stukał mnie po brzuszku a ona mu odpowiadała kopniaczkami. Ach oczka mu się śmiały jak dziecku na widok prezentów wigilijnych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Czesc Dziewczyny 🙂 🙂 Widze, ze wszystkie sie wybieracie na to usg 🙂 Jesli tak to potem koniecznie wklejcie zdjecia maluszkow 🙂 Ja na chwile musze wyjsc z domu ale zaraz wracam. Dzis jak mialam taka super noc bez wstawania do toalety to akurat musialam wstac wczesniej 😞 Wczoraj obudzilam sie i 4 rano i zsnelam dopiero o 6:30 a o 7 juz bylam na nogach.... Dramat 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mamusie i brzusie,
Ja tez już na nogach, jadę do Zusu. Miałam dziś dziwną noc, spałam ale miałam dziwne sny, między innymi poród znaczy mój ale z bliźniakami nie wiem skąd hihihi. Muszę w sobotę sprawdzić jeszcze raz czy jedna jest amelia hihiih.
Karinko chodź z nami na to USG, może akurat się uda 🙂 a w końcu się poznamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet sobie nie żartuj hihihi, czeka na wózek a po za tym mam tylko jeden wolny pokój tzn ten dla Amelii hihihih.
Trzeba by Adriana wcześniej w świat wysłać hihihi 😆 😆 😆 😆
Ajak tam mój piękny ukochany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie lekko demoluje sobie właśnie łóżeczko:laugh:
A tam Aga bliźniaki zawsze się odchowa:laugh: w dwójeczkę zawsze raźniej 🙂 a jaki Andrzej byłby dumny za jednym strzałem aż dwoje???!!!!:laugh: :laugh: 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ale wy Brzusie i Mamusie wcześnie wstajecie 🙂 Mamusie to jeszcze rozumiem ale Brzusie 🙂 My to sobie lubimy długo pospać może to i dlatego że długo wieczorem siedzimy 🙂 a zresztą potem to kiedy się wyśpię :laugh:
Dzisiaj będe mieć leniwy dzień bo wczoraj wszystko porobiłam i na dzisiaj nic nie zostało 🙂 spacerek sobie zrobię bo ładnie za oknem.

Mój Rafał to liczył na bliźniaki więc jakby się tak jedno gdzieś tam zapodziało to byłby szczęśliwy :laugh: ja mniej 😉

Miłego dnia Kochane 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na bliźniaki liczę 🙂 serio tz na razie nie - bo nawet nie było by gdzie ich trzymać hihi ale chciała bym 🙂
a wiecie kiedyś gdy nie było usg i jakaś babeczka rodziła - wyrzuciła jedno dziecko i zadowolona a pielęgniarka na to a co pani - przecież drugie też trzeba wypchnąć 🤪 🤪 :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: - to autentyczna scenka z porodówki 🙂
Aguś spokojnie bliźniaki to lubią spać w jednym łóżeczku 🙂 co dopiero pokoju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety dziewczyny nie skusze sie bo mamy pare rzeczy do zrobienia w sobote 🙂

Agus jak by byly blizniaki to calkiem ciekawie 😁 ja zawsze marzylam o dwojce no ale wyszlo jedno:P:P:P Moze to i lepiej bo tak jak teraz jestesmy z rodzicami Pawla to w czworke bylo by nam ciasno w jednym pokoju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego niby miala bym sie ukrywac bo nie rozumiem pytania???????????????????????

Chcialam zebyscie przelozyly spotkanie na dzis ale nie dalyscie rady, ja nie dalam we wtorek a sobote mam zajeta. Nie wszystko przeciez zallezy ode mnie, mam prezciez meza i nie moge o wszystkim decydowac sama a ze akurat on tylko w sobote ma czas zeby cokolwiek ze mna zalatwic wiec musze z tego skorzystac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego tym bardziej, ze na pierwszym spotkaniu nie bylo nas obydwoch.... Wcale nie musicie mi wierzyc, ze chcialam sie z Wami spotkac. Zalezalo mi na tym spotkaniu ale sa czasem rzeczy wazniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina daj sobie spokój!!! 🙂
Nie wiem jaka prawda wiec nie oceniam!!!! zadałam tylko pytanie!!!! 🙂 Jeśli się pomyliłam to PRZEPRASZAM!!!!! 🙂
A jeśli nie masz czegoś na sumieniu to co się przejmujesz moim gadaniem!!!!! Babo nie mamy po 15 lat żeby się spierać o coś takiego!
A gadamy bo było naprawdę super i masz czego żałować i dlatego może na następne uda ci się przybyć 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie uda to bede choc dzis przeszlam na rynek i z powrotem i na bieliznie zauwazylam mala plamke krwi, nie wiem od czego to jest, moze od chodseznia dlugiego.... plamka wielkosci paznokcia nawet mniejsza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...