Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja wczoraj myślałam że urodze tak mnie bolał brzuch na dole do tego mały tak boleśnie się rozpychal że aż mi się słabo zrobiło dostałam takich wzdec że polecialam na kibelek i po pół godzinie przeszlo a rano jak mnie obudzili na ktg i mierzyli cisnienie i mialam niskie jak nigdy i wogóle jakas osłabiona jestem od 6 próbowałam odespac trochę nocy ale dalej jestem jakas padnieta. Dobrze że chociaż za oknem jest nawet chłodno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Megi - to moze lepiej, ze jednak zostalas jeszcze pod obserwacja! Zawsze mniej nerwow troszke...mnie zoladek dzis boli i niedobrze na maxa! Mi chyba daje sie juz we znaki ten antybiotyk - organizm go nie lubi i w koncu sie buntuje! Na szczescie dzis 2 ostatnie dawki..to moze polepszy sie za pare dni..a w pt na badania krwi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze, ze juz do pracy nie chodze, bo teraz to bym nie wytrzymala tyle godzin w pozycji siedzacej. Staram sie polegiwac jak tylko sie da, bo naprawde jak troche dluzej posiedze to plecy mi nawalaja 😞
Superbaba wlasnie cos takiego slyszalam, ze jesli czesto uciska i glaszcze brzuszek to moze to powodowac twardnienie I skurcze brzuszka, ale czasem nie moge sie pwstrzymac ☺️
Tak mi sie nudzi, ze chyba zacznie w koncu torbe do szpitala pakowac, bo juz chyba czas i pora 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, mi w nocy śnił się Loczek i małe kotki. Sprawdziłam kotki w senniku i oznacza to, ze w rodzinie pojawi się małe dziecko a my tu jak rodzina przecież 🙂 mam nadzieję, ze u niej wszystko dobrze i ze odezwie się niedługo. Ja zdycham przez ten upał ale musiałam wstać rano bo Olka chodzi na 9:00 na obóz taneczny od dzisiaj i muszę ja zaprowadzać a na dworze jest ukrop 😮 A teraz czekam na paczkę od Justinex, kurier juz mnie obudził telefonem o 6:45 😲 czy moze przywieść paczkę między 10:00 a 12:00 , jakby nie mógł poczekać z tym telefonem do jakiejś normalnej godziny tylko budzić mnie tak wcześnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba ja wczoraj w sumie cały dzień przeleżałam, tyle co zrobiłam to podgrzałam żurek i zrobiłam wieczorem te koreczki, a to chwilka... Ale masz rację, że ostatnio gorzej ze mną, chyba te upały tak wpływają...
Też czasem mam wrażenie, że nie jestem do końca gotowa na poród i to wszystko!

Megi to wygląda na to, że jednak dobrze, że siedzisz w tym szpitalu i masz stałą opiekę, zwłaszcza jak taka osłabiona jesteś...

Monia ja to o takiej porze na pewno bym nie odebrała telefonu... Chyba, że dzwoniłby kilka razy to bym odebrała i opieprzyła 😜

Ciekawe co u Loczka, mam nadzieję, że da znać - kto wie, może właśnie rodzi! 😲 😲 😲

kurde, boję się, że już nie dam rady zdjąć tej obrączki... spróbuję ją wymoczyć w lodowatej wodzie z mydłem, może się uda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiwat kurierzy..fakt, ze czasami nie mysla:/ Ja od dzis przez caly tydzien czekam na listy polecone i paczki..ufff! Juz sie ogarnelam i znow leze! Brzuszek tez twardawy ale nie dotykam...zaraz kolne do ginki, bo sie wkrecilam:/ Mam na noc globulke, ktora normalnie az zaczela ostro kapac jak stalam..jak y cos ja wypychalo..i sie przestraszylam czy to nie jakies skurcze w pochwie:/ Dla spokoju zadzwonie oczywiscie:P Loczek nie odpisuje, wiec albo zajeta konsultacjami albo Bidulek rodzi! Ja i tak od wczoraj caly czas zaciskam kciuki! Powiem Wam, ze jej sytuacja wprowadzila juz staly niepokoj w moje lezakowanie..teraz to juz sie boje:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!
Monia to rzeczywiście kurier z ma tupecik! ale radocha bedzie jak bedziesz rozpkowywac 🙂
Strzauka sprobuj troche serdelka 🙂 pomoczyc w zimnej wodzie i moze dasz rade zdjac bo faktycznie szybko nie zapowiada sie ze sie ochlodzi wiec mozesz miec problem!
ja tez puchne 😞 tzn stopy jak troche polaze i po rekach tez czuje ze spuchly bo obraczke i pierscionek to juz jakis czas temu zdjelam jak wczesniej jakos upaly byly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie!

Ja już po badaniu, zjadłam śniadanko i na nic nie mam sił. U mnie w nocy była kolejna burza że aż się obudziłam bo coś uderzyło w okno i potem nie mogłam zasnąć 🤢. Trochę się ochłodziło przez burze ale chyba nie na długo gdyż znów robi się gorąco.
Ja już obrączkę ściągnęłam bo za jakiś czas byłoby to niemożliwe. A przez te upały coraz bardziej puchną mi ręce i nogi 🤢
Monia kurier przesadził z telefonem o tak wczesnej porze.
Megi to jednak lepiej że dłużej zostawiają Cię pod obserwacją w szpitalu bo przynajmniej gdyby coś się zadziało to mogą od razu zareagować.
Ciekawe co tam u Loczka i Miłoszka, ciągle o nich myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Te szpitale to z rownowagi wyprowadzaja:/ Loczek juz po obchodzie, badaniu ginekologicznym i usg! Miloszek wazy 2300kg. Lekarze oczywiscie niewiele mowia...wiec prawie nic dalej nie wie;( jedyne co powiedzieli to ze jutro rano zrobia badania krwi i podejma decyzje, co dalej! Rozwarcie nadal tylko na 1 cm..nic wiecej nie wie:/ Podejrzewam, ze moze tych wod jej jeszcze troszke zostalo i chca ja jeszcze rpzetrzymac jak sie da...no ale mogliby cos powiedziec! Masakra z tymi szpitalami...dowiedziec sie cos to graniczy czasem z cudem:/ tak wiec Bidulki nadal leza i czekaja na rozwoj sytuacji!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
superbaba a czyli dalej w dwupaku miloszek duzy chlopak da sobie rade jakby co 🙂 ona tam pewnie sie zlosci ze jej nic nie mowia 😞 ale dobrze ze sie wkrotce dowie....

anyaz pewnie ze swieta pora na pakowanie :P

megi to witaj w klubie ja tez wczoraj sie zle czulam a dzis od rana znow to samo nie wiem o co chodzi ale podejrsewam ze to tylko od jelit a do ubikacji nie da sie isc 😞

tak mi sie przypominalo ze mowilyscie o tym czy bedziecie wiedziec ze to juz to jak zaczna sie skurcze takie bardziej regularrne wskakiwac do wanny do cieplej wody jak sie nasila to znaczy ze to juz jak oslabna ze jeszcze nie czas 🙂

u nas leje a ja musze do poloznej i jakies zakupy zrobic a tu brzuch szaleje zrobilam szybkie snaidanie leze w lozku iczekam co sie stanie

dodi chyba masz racje zeby sciagnac mnie nie puchna ale od wczoraj tak swedzaaaa jezu zadrapac sie moge az mi bomble powychodzily

przy porodzie i tak kaza wszystko sciagac tzn mi kazali i tak zgubilam lancuszek dalam do adikowi on wsadzil do takiego zielonego faktuszka ktry musial miec ubrany po porodzie fartuszek do kubla i po lancuszku



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka
Superbabeczko dobrze ze nam zdajesz relacje co tam u Loczka,Miloszek duzy chlopaczek wiec bedzie dobrze 🙂
Pozdrow LOCZKA od nas wszystkich i powiedz ze jestesmy myslami z nia i trzymamy kciuki 😉
Teraz to chyba kazda z nas o niczym innym nie mysli tylko o Loczku.
Agadka u nas tez leje dzisiaj od rana brrrr a chcialam z Amelka isc do parku i nici z tego-pierwszy dzien wakcji i trzeba w domu siedziec 😞

Ja wczoraj lozeczko z mezusiem poskladalam posciel wypralam,koszyk mojzesza tez juz czeka 🙂
Jakos malo miejsca sie w sypialni zrobilo ehhe a jeszcze przewijak musi sie zmiescic 😮
Wspolczuje wam tegoo puchniecia,ale to chyba normalne w takie upaly 😞 mam nadzieje ze troche sie u was ochlodzi niedlugo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz ja dawno calowalam od nas...ze myslimy o niej ciagle 🙂
U nas niby ciutke chlodniej, mniej slonca...ale duchota dalej! Wlaczylam w koncu wiatrakj, bo mnie poty oblewaja i slabo jakos...mam juz dosc:/ No i ogolnie to leze poddenerwowana ciagle...juz chyba ten niepokoj mi zostanie! I mysle tez sobie, ze ja nie jestem jeszcze gotowa na porod itp...a juz ta cc czy narkoza czy cokolwiek - to panika na maxa bierze!
No i nuda od lezenia...ile mozna! ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

też ciągle myślę o loczku i co u niej i Miłosza trzymam kciuki za nich bardzo mocno

Strzauko musisz popróbować z tą obraczką bo jeśli dobrze pamiętam to przy porodzie u nas nie wolno miec żadnej biżuterii, ja obrączke zdjęłam w pierwszej ciaży jak mi palce spuchły i sie od niej odzwyczaiłam, więc nie nosze obrączki w ogóle mój mąz zresztą tez nie nosi z racji pracy, może spróbuj oliwa palec posmarować w końcu musi jakoś zejść z palca

Superbabo będzie dobrze nie stresuj sie -choć wiem po sobie że sama się denerwuję

z tego wszystkiego nawet się już spakowałam do szpitala-loczek mnie zmobilizował
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
2300g to chyba juz taka raczej bezpieczna waga, kurcze ale niechby jeszcze troche posiedzial w brzuszku 🙂
Strzauka nie panikuj 🙂 moze jakos sie jeszcze uda mam nadzieje!
u nas tez niby nie upal ale jakos duszno i slabawo mi 😞 wybralysmy sobie sierpien!!! 😠
ja mam jutro usg i mysle, z ta moja mala kosmitka musiala niezle przytyc ze sie tak rozpycha z ciasnoty 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
D-brycz - fajowsko z tym usg! Ciekawe ile ma...moja na pewno duza, bo tak sie rozpycha, ze szok..i ginka mowi, ze macica juz wielka! Ja w srode tylko konsultacja i skierowanie do szpitala...
Tez leze i ledwo dzis dycham...zly dzis dzionek 😞
A Loczka pewnie przetrzymja ile sie da zapewne, bo kazdy dzien dluzej ponoc lepiej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już też spakowana tak w 95%, bo zostało to czego na codzień używam to nie bedzie mi w torbie zalegać tyle dni... no i staniki zamówię dopiero w piątek, a tak to spakowana jestem.

Kurde, z tą obrączką to masakra, próbowałam na mydło, balsam, olej kuchenny, nawet kombinowałam z nitką, żeby zawinąć tą opuchliznę - i nic... tylko palec mi zsiniał 😞 a właśnie tak jak piszesz Maiha i boję się, że mi ją przetną w szpitalu jak nie zdejmę przed operacją 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja troche z innej beczki... szukam fajnego recznika malej i nie moge nic na allegro znalezc 😞 tzn jedno okrycie kapielowe juz mam http://allegro.pl/okrycie-kapielowe-recznik-z-kapturkiem-kapturem100-i2437406859.html ale chce jeszcze jedno na zmiane i taki zwykly recznik jakis wiekszy i moze ze 2 tez takie mniejsze
moze sa jakies fajne komplety dzieciece?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie dzwonili ze sklepu, że jest wózek 🙂 🙂 Tylko ciekawe, jak ja go stamtąd zabiorę, w końcu to 3 elementy, a właściwie 4 razem z ramą 🤢 Może rodzice pomogą, bo nie chcę go zostawiać w sklepie do przyjazdu męża. Jak dziś mi się uda go odebrać, to wrzucę foty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...