Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 Dawno mnie tu nie było ale teraz będę zaglądała często bo jedyne co mogę robić teraz to leżeć trochę posiedzieć na fotelu i znowu leżeć.
a dlatego że wczoraj miałam silne bóle brzucha i do dzisiaj mi nie przeszło to pojechałam do mojego gin i takie mam zalecenia z maluszkiem wszystko w porządku i powiedział że to będzie chłopak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek to gratulacje Córy 🙂 super pomysł z tym usg zbiorowym 😁 daj znać na kiedy sie umówiłaś, mnie najlepiej pasowałby ostatni tydz marca (czyli chyba 25tydz) bo tak jak mówiłam nie chce za często usg robić, chociaż podobno nieszkodliwe dla dzidzi, to jednak są to jakieśtam fale i nie ma sensu torturować nimi Dzieciaczka 🙂
Ewelina gratulacje Synusia 🙂
Ja również biorę Pharmaton Matruelle z polecenia lekarza i również, podobnie jak Ania jakoś do 4 miesiąca musiałam unikać jodu więc brałam tylko kwas foliowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
Smerfetka witamy na forum rozgość się u Nas i nie krępuj tylko prosto z mostu pisz jak coś Cię trapi tu nie ma tajemnic :-)

Ja za 10 minutek wychodzę zobaczyć mego lokatora ciekawe co u niego dzisiaj z Nim rozmawiałam i powiedziałam że ma się mamusi nie wstydzić i wystawić się na pokaz tak jak sobie tego życzymy ☺️ zbieram się zaglądne po i powiem co i jak :-)

witam

haha tak sobie czytam i moj tez sie osluchal i 40 min czekalam az cos pokaze skrzyzowal nozki jak na zlosc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie pierwsza dzisiaj 😜

nie śpimy od 06:30 bo Panowie meble w kuchni skręcają i spać przy tym nie dają 😠,,Podniesienie lewej nogi u mnie kończy się bólem i łzami w oczach 😞 tak nie moze być do końca ciązy przecież ja ledwo chodzę 😞

a tak po za tym to za oknem piękna pogoda się szykuję chyba już wiosna idzie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj.. dziewczynki widzę że się tu działo od wczorajszego przedpołudnia 🙂

Ania_p - cieszę się razem z Tobą, że dzidziuś daje o sobie znać 🙂

Kasialeczek - gratuluje dziewczynki!! Ekstra, że Wam lekarz już wyliczył orientacyjną wagę dzidzi, na następnej wizycie też muszę mojego o to spytać. Dużo moich znajomych poleca właśnie Wirpool. Tak sie zastanawiam nad tym Hooverem, wczoraj wieczorem znalazłam jeszcze inforamcję że on należy do grupy Candy - a candy mnie nie zachwyca - robi dziurki podczas wirowania w ubraniach i jest cholernie głośna.. wiec chyba jeszcze będę weryfikować ten mój wybór.

A właśnie wiecie mój ginek zalecił mi badania krwi moczu i krzywej cukru czy cos takiego. Ale chyba nie ma sensu robić tych badań jak sie jest przeziębionym? Mam nadzieję że zdąrze się wyleczyć przed kolejną wizytą i machnąć jeszcze te badania..

Smerfetko81 - ja przez pierwsze 3 miesiace brałam tylko kwas foliowy, a od początku 4 tego miesiaca ginek zalecił mi brać witaminy - biorę femibion 2, choć wyniki miałam dobre, to chyba taka prewencja 🙂 Kurcze wiecie jak mi ostatnio kopara opadła, pierwsze opakowanie 30 tabletek femibionu kupiłam w bielsku za 59.90zł a drugie w Chrzanowie za 47,90zł - 12 zł różnicy na tym samym produkcie!!! poprostu szok!
A jakie są ceny Waszych witamin? Też w tych okolicach?

Ewelinapogoda - dobrze że z synusiem wszystko ok. Pewnie najadłaś się starchu.. Ja raz miałam sytuacje kryzysową i siedziałam cała poryczana na sama myśl ze dzidziulkowi może się coś dziać. Na szczęście okazało się że to falszywy alarm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monikas straszne co napisałaś o tych Muzułmankach... 😞

Morskooka co do pralki to ja mam Indesit, raczej chyba jest cicha choć nie wiem dokładnie bo stoi w pomieszczeniu gospodarczym więc wchodzę tam już powiesić pranie 😁

Kasialeczek gratulacje potwierdzenia Córci! 🙂
Współczuję Ci tych bóli du.. namęczysz się Bidulko 😞

Morskooka ja żadnych ćwiczeń nie wykonuję, ani teraz ani w pierwszej ciąży 😁

Ilka mój lekarz jest ze szpitala w którym będę rodzić ale to czysty przypadek. Przy pierwszym porodzie nie miałam nikogo "ustawionego" i przeżyłam, dla mnie to nie ma znaczenia.

Witaj Smerfetka wśród Lipcówek 🙂

Tosiaa ja raczej nie będę robić USG 4d.

Ania gratuluję pierwszego kopniaka 🙂

Kasialeczek co do tego chodzenia jak kaczka to nie martw się, wszystkie będziemy tak chodziły więc będzie Ci raźniej 😁 😁 😁

Smerfetka ja jak skończę teraz kwas foliowy (mam taki na receptę) i jod to będę brała Pregna Plus czy coś takiego, lekarz mi polecił.
Co do wózków to jak najbardziej 3 w 1 🙂

Ewelina gratuluję Synka! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też jeśli chodzi o wózek to 3 w 1 🙂 Z tym że na razie wstrzymuje się z wszystkimi zakupami 🙂 na razie planuje co byłoby warto kupić dla maleństwa.. bo pod koniec kwietnia czeka nas przeprowadzka na nasze gniazdko wiec im mniej rzeczy do przenoszenia tym lepiej 🙂) a czas jeszcze będzie, żeby się we wszystko obkupić 😉 A jak już zaczne to znając siebie będe taka nakręcona i taka zfrajdowana tym wszsytkim że nie wiem czy mój mąż ze mną wytrzyma 🙂 już teraz jak widze sklepy z ubrankami dla niemowląt to mnie bierze 🙂 🙂 ale to chyba normalne 🙂
Smerfetka to też będzie moja pierwsza dzidzia.. obawę miałam raczej czy już teraz się zdecydować na nie 🙂 ale jak już z mężem postanowiliśmy że zaraz po ślubie bierzemy sie za robote 🙂 i udało nam sie w pierwszym możliwym terminie sprawę załatwić 🙂 to powiem Ci że teraz nie mogę sie doczekać.. na pewno sobie poradzisz 🙂 My też musimy 🙂 Dlatego dla tego komfortu psychicznego zapisaliśmy się na szkołę rodzenia 🙂 My też jesteśmy zdani na siebie.. Ja pochodzę z nad morza (tam mam całą rodzinę) na południe przyjechałam do Krakowa postudiować 🙂 tam poznałam męża, po studiach mąż dostał fajna pracę w bielsku wiec sie przeprowadziliśmy do obcego miasta.. Już 2 lata tu mieszkamy.. ale znajomych takich od serca tu jeszcze nie znaleźliśmy tylko koledzy i koleżanki z pracy.. też taki tryb życia teraz praca-dom -praca- dom, dobrze że mam kontakt z moimi starymi psiapsiłami bo bym zwariowała z takiej emocjonalnej samotności. Właściwie to się już przyzwyczaiłam do tego stanu faktycznego i mąż (moja ostoja mój najlepszy przyjaciel) mi na codzień wystarcza 🙂 No naszczęscie też on ma bliżej rodzinę ode mnie bo jakąś godzinkę drogi od bielska i czasem w weekendy pokonujemy tę drogę by zjeść jakiś rodzinny obiadek. Ale to nie to samo gdy masz swoją psiapsiółę na wyciągnięcie reki dzwonisz w środe o 21 zęby przyszła i przychodzi.. nie teraz na takie spotkania umawiamy sie z miesiecznym wyprzedzeniem 🙂 życie 🙂 Wiec dzidziusiem bedziemy sie zajmowac we dwójkę 🙂na a potem niestety żłobek.. kurde ale się rozwinęłam.. chyba musiałam się wypisać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morskooka ja kupuje Pharmaton i za 60 tabletek zapłąciłam 72 zł jak dobrze pamietam ale mam na 2 msc Femibion brałam jako pierwszy kwas foliowy i do 3 msc brałam tylko kwas foliowy i magnez od 4 Pharmaton biore

Kur*** dalej mnie to boli ja zwariuję dziewczyny leżeć źle siedzieć źle chodzić źle to co ja mam zawisnąć w powietrzu... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja za Pharmaton też 60 kapsułek płacę coś koło 60zł (62?), muszę też pomyśleć o jakimś magnezie bo na razie to piję sobie taki musujący ale jednak coraz częściej mam takie drgania- a to powieke mi wyszarpie, a to udo i to chyba właśnie przez niski magnez
Kasialeczek Ty bierzesz dodatkowo magnez z Pharmatonu? dobrze zrozumiałam? a lekarz Ci nie poradził żadnych ćwiczeń na te bóle? a może jakiś masaż?
Morskooka i jak Ci sie Kraków podoba? a ja zawsze chciałam mieszkać nad morzem, ale to pewnie dlatego że zawsze chcę odwrotnie niż mam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monkado lekarz powiedział zeby dodatkowo brac magnez do Pharmaton bo w nim jest mała dawka i trzeba się wspomóc. Nic mi nie powiedziałam co do tych bóli tylko tyle ze bedą i od czego są... myslę nad basenem moze pomoże co nie co... lekarz przepisał mi jeszcze syrop na zaparcia DUPHALAC i coś na florę bakteryjną w pochwie... i kurna kosztowało to coś na florę 39 zł 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...