Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hmm.. No to super że panowie posłowie tak sobie wymyślili z tym becikowym ale jeśli ja od lipca 2011 mieszkałam jeszcze w warszawie a od września w krakowie ale zameldowana jestem w sączu to gdzie po to becikowe mam iść? w warszawie mi powiedzą spadaj bo nie mieszkałam rok, w krakowie mi powiedzą spadaj bo nie mieszkałam rok a w sączu mi powiedzą spadaj bo nie mieszkałam wogóle, no przecież ja ich tam wszystkich pozabijam! a w krakowie jak mam udowodnić że mieszkałam? mieszkam u siebie ale zameldowana jestem w sączu to co mąż ma mi podpisać że mi wynajmował albo że poświadcza że z nim mieszkałam? grrrr!!!!! no po prostu sie zdenerwowałam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Straszna tragedia, najgorsze jak ktoś bliski odchodzi niespodziewanie 😞
Ja już w łóżeczku, przegryzłam arbuza takimi tam 2 bułkami z szyneczką, pomidorem i cebulą 🙂 CIĄGLE JESTEM GŁODNA! Nie uwierzycie, ale u mnie też jakieś za małe te bułki ostatnio sprzedają... 🤨 Zabieram dziś mojego 50 kilogramowego biszkopta do łóżka 😁 niech ma swoje psie święto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daria ale tragedia... jejku człowiek ma wrażenie ze skoro czyta się o tym lub widzi w telewizji to że to jest czysta fikcja a jednak takie tragedie tyczą się ludzi i niestety nie raz bardzo Nam bliskich 😞

Monkado z tym becikowym to chodzi o tylko Krakowskie bo normalne Państwowe to dostaniesz składasz wniosek w urzedzie miasta i maż może to zrobić!!! więc niech on tym się zajmie i niech on wszystko robi więc jak on jest dłużej "zarejestrowany" ze mieszka w Krakowie to niech on załatwia i w tedy wydaje mi się ze nie ma zadnego kłopotu a co do Państwowego becikowego to idziesz do urzędu miasta tak samo składasz wniosek i tylko tyle że wypelniasz zaświadczenie że nie pobierałaś becikowego w mieście gdzie ejsteś zameldowana czy jakoś tak 🙂 zresztą o czym my mówimy jakie to becikowe to nawet zapomoga nie można nazwać bo co to jest 1000zł!!! wiadomo zawsze coś no ale...

GŁODNA JESTEM!!! aaaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry brzuszki 😁

Daria to straszne co sie wydarzylo , nie mam slow, nie rozumiem dlaczego ludzi spotyka taka krzywda!!

ja tak wogole z rana przed praca chcialam sie przywitac i wiecie co mozliwe ze mnie nie bedzie przez weekend 🙂 z gory przepraszam hehe ale same wiecie rodzina cala bedzie chciala sie zobaczyc ale jak tylko znjade chwilke to oczywiscie zagladne.
dzis wieczorkiem tez juz chyba nie bede tutaj bo po pracy do fryzjera a potem ma jeszce jedna znajoma wpasc i trzerba sie pakowac no masakra jakas dzis bedzie hehe jutro od rana na nogach ,do banku i o 11 (waszej 12) wyjazd na lotnisko.

wiecie co wogole chcialam wam opowiedziec historie wczorajs ie oplakalam z nerwow. a mianowicie jak sprzedalismy auto to zamykalam ubezpieczenie i wtedy gosc mi powiedzial ze poniewaz moj maz zaryowal komus tam auto mamy tzw claim i musimy im zapl 600 f ja coo!!!??? nie ma szans to tak jak bym musiala ubezp zapl do konca roku a zaco!!?? ja juz nie mam auta ,rozumiem splacic to co oni pokryli za naprawe itp
pozniej inny gosc sprawdzil mi to i powiedzial ze wystapila pomylka i mam do zapl 89 ff i zakmnal moj direct debit, wycofal ubezp i karta zapl te pieniazki i czekalam na list ktory mam im odeslac . wczoraj dosjate list ico pisze ze mam zapl 600f. zadzw zapyt tylko co ja mam im odeslac on mowi ze certyfikat ubezp ja na to ok. po chwili dzwoni do mnie ze ja im musze zapl 600f ja na to ze nie ma szans zostalam piinformowana o 89 zostalo zamkniete wszystko przez ich racownika kasa z konta zeszla i dziekuje za co ja niby mam placic ze to zdzierstwo bo 4 lata z nimi bylismy i tylko zarysowanie bylo a 3 mielismy bezwypadkowe itp!!! on na to ze moze mnie tylko przeprosic ale nic na to nie poradzi, ja na to ja ci nie zapl ani grosza do poki nie porozmawiam z moiom prawnikiem i sie zorlaczylam.
poszlam do takiego biura prawniczego i babka mi powiedziala ze nei wezmie tej sprawy bo ona bierze 118f za godz wiec mi sie to nie oplaca ale powiedziala mi gdzie wrazie "w" mam sie zglosic a jak wychodzilam mowi mi tak : to nie jest legalna porada i ja tego nie mowilam ja na to ok ja nic nie slysze a ona mowi ja bym sie wcale tym nie przejmowala!!
i widzicie mamich gdzies nie place trego szukaja glupich i nic wiecej jak juz mi prawnicka tak powiedziala tzn ze moga mi naskoczyc!!
Taka wlasnie jest Anglia!!! tylko kase by z ciebie zdzierali.
co wy o tym myslicie?

ok ale sie spisalam masakra 🙂 juz uciekam do pracy ,sorki musialam sie wyzalic bo normalnie od wcvzoraj chodze jak bomba a przeciez moj malusek nie moze czuc mojego zdenerwowania!!
zycze Wam milego dzionka. i weekendu jaky mnie nie bylo pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
Monika to straszne co piszesz-zdzierają kasę ze wszystkiego-SZOK
Daria współczuję wam tej tragedii 😞
tosia super że z jaśkiem wszystko ok i rośnie bardzo ładnie 🙂

ja skończyłam 5 marca 27 lat i bedę miała 3 dziecko, pierwsze w wieku 24 lat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny,
Daria współczuję przeżyć, to naprawdę straszne!
Tosia super, że Jasiek w formie 🙂
Ja mam 25 lat (ostatniego maja) a jak małą przenoszę tydzień to będzie prezent na trzecią rocznicę ślubu 🙂 Chociaż wolałabym urodzić kilka dni wcześniej jak już 🙂 I też planowaliśmy dziecko tak 3 lata po ślubie 🙂
Monikas 600f to naprawdę lekka przesada, chcą pewnie ściągnąć kasę póki mogą skoro odchodzicie od nich.
Nie było mnie wczoraj już bo jednak się zdecydowałam i pojechałam do lekarza, w sumie od południa mała zaczęła się ruszać normalnie, a wieczorem to wręcz szalała jak mało kiedy 🙂 Ale postanowiłam jechać z tym brzuchem, bo nie darowałabym sobie jakby coś się stało i dobrze zrobiłam. Dostałam 2-3 nospy dziennie i magnez no i oczywiście dużo odpoczynku, lekarz stwierdził, że idą święta ale nie dla mnie mam dać sobie spokój z porządkami bo jak mi się te skurcze nie wyciszą przez dwa tyg to będę musiała iść do szpitala 😞 Dobre info to to, że szyjka się nie pogorszyła jest tak jak dwa tyg temu. A ja planowałam zrobić drugie święto u nas 😞
Ale przy okazji podejrzał małą i zrobił mi zdjęcie jej stópek! 🤪 Takich słodkich dwóch stópek, rozpływam się ze szczęścia jak na nie patrze.
Miłego dnia, pewnie dziś będę zaglądać tu częściej, bo mimo, że pogoda cudowna to raczej dalej niż do pobliskiego sklepu się nie wybiorę 😞

A jeszcze jedno, wczoraj po wizycie miałam chwilę czasu i weszłam do galerii kupić coś małej i jak patrzyłam gdzieś w lustro to z przerażeniem stwierdziłam, że mam strasznie grube nogi teraz! Jak wróciłam do domu i weszłam do wanny to się okazało, że one mi TAK spuchły! Szok, normalnie kostek brak, nie mogłam usiąść na łydkach bo myślałąm, że mi je rozsadzi. Aż się boję co będzie jak upały przyjdą!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was w sloneczny poranek.
rosi ja tez sie boje o spuchniete nogi jak na rqzie to ok ale mam mi mowila ze ona pod koniec ciazy strasznie puchla....a jak wszystko genetyczne to pewnie ze mna tez tak bedzie, teraz odpoczywaj i nie przejmuj sie porzadkami 🙂
Monika rozumie doskonale twoja wscieklosc...ale spojrz na to z innej strony jedni chcieli kase a z drugiej strony babka za darmo powiedziala ci ze nie ma co sie przejmowac tak wiec jak wszedzie spotkasz ludzi i ludziska.
daria wiem ze to co spotkalo twoich sasiadow to straszne ale ty postara sie troszke uspokoic ostatno tyle przezyc mialas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajdzie Brzucholki kochane 🙂
u mnie niestety pogoda nie za piekna, moze i cieplo ale bez sloneczka 😞
Daria- brak mi slow poprostu na to co spotkaloTwoich sasiadow, wspojczuje temu chlopakowi, oboje rodzicow stracic...szok,a Smerfetka ma racje, postaraj sie nie denerwowac tak tym, wiem ze latwo sie mowi,ale pomysl o malenstwie, ono przezywa to razem z Toba..
Rosi chyba nici z drugiego dnia swiat u Ciebie, dbaj o siebie a wszystko bedzie w porzadku i skurcze ustapia,
Monika- ale cie chcieli naciagnac na kase, wszedzie szukaja zarobku..juz nie dlugo w Polsce, szczesliwej drogi, nie stresuj sie lotem,trzymam kciuki 🙂

Jeszcze wpomne troche na temat wieku, ja w sierpniu skoncze 27 lat moj maz tez w sierpniu 29 a we wrzesniu bedzie rok jak jestesmy po slubie i powiem wam ze chcielismy dziecko duzo wczesniej ale jakos nie dalo sie .. juz myslelismy ze jak po slubie sie nie uda to pojdziemy sie oboje przebadac. A po slubie przestalismy myslec zeby miec dziecko, bo oboje bez pracy bylismy, remontowalismy dom( tuz przed slubem wrocilismy z holandii i kasa na remont byla;p) i dwa miesiace po slubie spozniajacy sie okres dal mi do myslenia, zrobilam test i bylam prze szczesliwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej,
wybieram się właśnie na spacerek do Rossmanna 😉 ale jeszcze wcześniej zajrzałam tu do Was.
Monika, wiem że bardzo się zdenerwowałaś tym co się stało i wcale Ci się nie dziwię, ale powiem ci jedno. Tu w Polsce też nie zawsze trafisz na uczciwych ludzi. Ja zawsze powtarzam - wszędzie jest dobrze tam, gdzie nas nie ma... Mojego męża kilka miesięcy temu ubezpieczyciel chciał oszukać na 2,5 tys. dobrze że jest ogarnięty i w porę się zorientował, bo to kupa kasy. Także wszędzie trzeba mieć oczy dookoła głowy a głowę na karku 🙂 Teraz już ciesz się powrotem do domu, do rodziny 🙂
Rosi dobrze że skontrolowałaś te skurcze, po lekach powinno być już tylko lepiej a przede wszystkim sama będziesz spokojniejsza teraz. A Święta zrobicie za rok już w większym gronie 😁
na razie uciekam, zajrzę po powrocie 🙂 Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej Brzuchatki 🙂
Kasialeczek dzięki 🙂 trochę mi sie wyjaśniło z tym becikowym, wyśle męża po jedno i po drugie i niech załatwia 😁 oklask 🙂
Rosi dobrze zrobiłaś, lepiej dmuchać na zimne a jak Ty sie uspokoisz to i Dzidzia jest weselsza 🙂 wstaw koniecznie zdjęcie tych słodziaśnych stópek 🙂
Monika straszne zdzierstwo! też myśle że wywindowali celowo cenę w góre bo wiedzieli że nic już na Was nie zarobią bo wyjeżdżacie.. Ale myśl teraz tylko o powrocie, szczęśliwego lotu i postaraj sie dać znać jak już będziesz w domku żebyśmy wiedziały że już jesteś u nas 🙂 tzn u siebie 😁
A ja dziś mialam "cudowną" noc, poszlam spać koło północy, o 3 obudziłam sie na siku a później leżałam, kręciłam sie, chodziłam, czytałam, znowu leżałam i znowu chodziłam.. grrrr... zasnęłam dopiero... po 7 rano 🤪 muszę ogarnąć mieszkano a później jadę z moim zwierzem na usunięcie jajek, biedaczek 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dory ciężaróweczki atomóweczki 🤪 jeszcze 3 miesiace i wybuchniemy 😁 😁 😁

Rosi super że poszłaś do lekarza ja też dostałam nospe ale tylko w razie potrzeby czyli jak zaczną mnie skurczybyki męczyć 🙂 koniecznie wstaw zdjęcie pięknych stópek zacałuje monitor ☺️ 😘 😘 😘

pojadłam śniadanka i teraz to chyba położę się spać dlaej 🙂 dzidzia mnie zaczepia znowu chyba chce zebym się z nią pobawiła w gligotanie a ona kopaski mamusie w brzusiek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem z powrotem 😉 Wiecie, w Rossmanie jest fajna promocja na kosmetyki do pielęgnacji niemowlaka. Ja kupiłam za 7zł dwupak chusteczek nawilżających, w sumie jest ich 160szt.z firmy "babydrem". Myślę ze się oplacało 🤪 A data ważności jest do 2014r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...