Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

u nas piekna pogoda wiec zaraz ide z córeczką na spacer
po sniadaniu,tez było wiosenne bo kanapki z serem,pomidorem,rzodkiewką i rzeżuchą ktorą wychodowałam
ja juz tez sporo ubranek nakupowłam dla synka,fajne takie kupowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
iwtam sie przed popoludniowo...wlasnie wstalam sniadanko tez mialam smakowite buleczka z twarozkiem i pomidorkiem a druga z bananem i dzemem mniam mniam
Tosia napisz cos wiecej czyli kolor europa jak na zdjeciu tki przygaszony fiolet a powiedz mi cz te wozki robia wrazenie takich duzych czy tylko na zdjeciu., a jasiek wyglada naprawde super az dziwo ze na tych arbuzak takiego chopa wychodowalas 😉
rosi stoplki zeczywiscie sliczna co do palca to nie jestem pewna ale napewno cos innego jeszcze dzidzia bedzie miala po tobie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂oklask dla was dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam! Ale dzisiaj piękny dzionek, spaliśmy dzisiaj do 10:20 🤪 jak wstałam od razu poszłam po świeże pieczywko i drożdżówki. A śniadanko miałam nieco mniej zdrowe niż Wy, bo ja dziś wcinałam jajko na twardo z bułką 🙂
I oczywiście nie wiem co na obiad zrobić.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki 🙂

ja tradycyjnie kulki mocy pochłąnęłam... brzuszek słucha kołysanki na słuchawkach mąż gra 🤔 a ja hmmm.... produkuję się co by tu napisać 🙂

odnośnie mężów to wczoraj się posprzeczaliśmy tyle ze bez słów a w zasadzie to M tak mnie wkurzył bo poszło o zakichaną grę normalnie się popłakałam a dzidzia w tedy mnie kopniakami ugadzała chyba chciała mnei pocieszyć a serio to poprsotu jakieś złe moce wyczuwała... późneij mąż myślał ze jego gadanie przejdzie mimo chodem i przyszedł zadowaolony a ja zapytałam czy czegoś nie zapomniał zdziwiony ja móię ze kwiatów... Wiecie ja ponoć jestem hetera ale dobre mam serce kocham go nad zycie i zawsze sie martwię o niego jak gdzies wychdozi czy wróci... wydaje mi się że dlatego ze jestem w ciąży to tak szybko się do mnei odezwał bo kiedyś to 2 tyg ze sobą nie rozmawailiśmy mimo ze w 1 łóżku spaliśmy widzieliśmy się codziennie.

Co do porodówki i TLC to mnei to wogóle nie ciągnie... wkurza mnie to że tam leżą i muszą czekać na rozwiniecie akcji fakt moment gdy dzidziuś się rodzi jest cudowny ale tylko tą końcówkę mogę włączyć... Mąż nawet wczoraj chciał mi puscić ale powiedziałam mu że nie interesuje mnie to...

ale piękne słońce dzisiaj u Nas 🤪 musze wykoprzystać w każdy możliwy sposób ta pogodę chyba pojadę z męzem do mechanika bo to jest na wsi i spacerek sobie zrobię... bo nie odpuszczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂
ja już wczoraj nie zaglądałam bo jak wróciłam z królikiem to już taka padnięta byłam po tej mojej cudownej nieprzespanej nocce że zwaliłam sie na łóżko i zasnęłam 😁
Karola strasznie wspólczuję przygody z zębem mam nadzieje ze ropa zejdzie i znieczulenie zadziała.. swoją drogą czy można w ciązy stosować takie znieczulenie?
Dziewczynki super ciuszki nakupowałyście, przeslodziaśne!! 😁
Rosi umarlam jak zobaczyłam te stópki, cudniaste 🙂
Tosia kawał już meżczyzny z tego Synusia Twojego 🙂
Ilka dzięki za info odnośnie tych chusteczek- ja też kupiłam, podobno przy noworodku szybko schodzą to może nie zdążą wyschnąć 😁
A ja już po spacerku, pogoda boska 🙂 pochodziłabym dłużej ale obiad sie sam nie ugotuje i mieszkanie sie nie posprząta a szkoda 😁 ja dziś robię rybę w warzywach zapiekaną w piekarniku w sosie koperkowym albo szpinakowym jeszcze nie wiem 🙂
Miłego i gorącego dnia życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
dzisiaj do Was z pracy piszę, bo popołudniu to znowu mnie nie będzie i pewnie wieczorkiem to tylko padnę na łóżko
dzisiaj mam takiego doła ze głowa mała
od rana nerwy i to takie, że aż mnie brzuch rozbolał, ale już przeszło
hormony mnie wykończą, a i tak jeszcze rozmowa z osobą która mnie wkurzyła jest przede mną 😞
a stwierdziłam, że tym razem nie odpuszczę, bo nie życzę sobie żeby mnie obgadywano do innych, nie potrafiąc odezwać się do mnie, jak coś nie pasuje

a do tego jeszcze jedna miła wiadomość, samochód od mechaniora można odebrać, tylko że za same części wyszło 2000 + robocizna,
zepsuły się chyba wszystkie najdroższe części, jakie mogły
tak więc dziewczyny ja niestety na nowo zaczynam zbierać kasiorkę dla maleństwa,
bo tą kasę to miałam, ale na wózek i łóżeczko z pościelą i pewnie jeszcze coś by się kupiło

Oglądałam ciuszki jakie wrzuciłyście, są prześliczne,
jak już po poniedziałkowym usg będę wiedziała, co się w brzuszku chowa to od raza jadę do sklepu i kupię jakąś pierdułkę, bo już wytrzymać nie mogę 🙂
no i może jakieś zdjątka z usg wrzucę,
nie wiem czy będzie to stópka, ale zobaczymy 🙂
dziewczyny Wasze maleństwa są prześliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, pogoda taka cudowna a ja mam doła jak stąd do Chin co najmniej. Głowa mi pęknie zaraz na 4 i z tym brzuchem walczę więc nawet na spacer nie mogę iść;( Siedziałam chwilę na balkonie ale też nie pomaga 😞 Wiem, że można paracetamol brać, ale stwierdziłam, że póki chodzę o własnych siłach to nie będę brać.
Widzę Aniu, że też kiepski dzień 😞
Widziałyście może film "I że Cię nie opuszczę"? Ściągnęłam go dziś ale może jutro namówię męża do kina, podobno jest super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałam paczkę z tą sukienusią marynarską i sweterkiem, są bajeczne 🤪 Zdjęcia naprawdę nie oddają uroku tych ubranek, ahhh normalnie się rozpływam jak na nie patrze....ALe mi to humor poprawiło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
A ja już po usg 3d/4d 🙂 Mała jest po prostu boska 😁 skakała, kopała, drapała sie, ssała kciuka a na końcu ziewnęła i wystawiła język jakby chciała powiedzieć "no dobra moi drodzy, koniec sesji, jestem zmęczona, idę spać" Księżniczka moja mała 🤪 😁 😁 😁
Jutro powrzucam zdjątka bo dziś już siły nie mam 🙂
No i zrobiłam Córci za to że tak ładnie brykała na filmiku naleśniki z twarożkiem brzoskwiniowym, chyba jej smakują 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie lekarz powiedział że nie może mi powierzyć ile waży Kruszynka.. 🤔 nie wiem w sumie czemu.. może mój groupon tego nie obejmowal 😜 😁 ale ide do mojego gina za tydzień (30.03) to sie dowiem 🙂
To bardzo dobrze że Jasio już taki duży, Synek mojej kuzynki jak sie urodził ważył 2200g czyli byl za mały i musiał leżeć w inkubatorku więc trzeba sie cieszyć że Twoj Synuś zdrowo i szybko rośnie 🙂 A Córa Kasialeczka też już chyba powyżej 500g waży więc to chyba normalna waga, nie za duża 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boję się, że go nie wycisnę. Wogóle im bliżej porodu to ja coraz bardziej przeżywam 😁 Mój brat urodził się w 32 tygodniu i ważył mniej niż 2kg 😞
Bardzo się cieszę, że Wasza mała też zdrowa. 🙂 Po wszystkich usg genetycznych jestem już spokojna i można oczekiwać maleństwa 🙂 Imię już wybrane? 🤪 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja mam to samo- panicznie boję sie że Małej nie wycisnę ale pocieszam sie tym że badają przed porodem wielkość Dzieciaczka i miednicę kobiety i sprawdzają czy da rade 🙂 To chyba normalne że im bliżej porodu tym bardziej sie boimy 😁
A z imieniem jest problem bo jak dla chłopca miałam cały pakiet super imion tak dla dziewczynki nie mogę nic wyszukać.. Powiem Ci że Antonina podoba mi sie bardzo 🙂 ale nie przejdzie przez mojego męża 😁 może masz jakieś propozycje? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Nie było mnie cały dzień bo rano mieliśmy załatwienia, później USG i jak wróciliśmy to już cały dzień na polku 🙂 Popołudniu wpadła Kuzynka z Mężem i Synkiem na grilla więc miło spędziliśmy dzień 🙂

Na USG wszystko w najlepszym porządeczku, Dzidziuś waży 500g 🙂 Pani (nie wiedząc że znam płeć) stwierdziła że wygląda jej na dziewczynkę 😁 Także teraz to chyba będzie dla Nas niespodzianka 😉 Ale szczerze mówiąc już kompletnie nie obchodzi mnie jaka jest płeć, najważniejsze że tak ładnie i bezproblemowo Maleństwo się rozwija 🙂

Ania oklask za pamięć i mam nadzieję że humor już lepszy 🙂

Rosi natchnęłaś mnie i dzisiaj na USG poprosiłam o zdjęcie stópek 🤪 😁 Mam zdjęcie jednej ale za to jaka słodka 🙂 🙂

Monkado super że Malutka zdrowa 🙂

Dziewczyny głowy d góry, skoro damy radę 9m-cy nosić w sobie małego człowieczka to później kilka godzin porodu (a może nawet mniej) to pikuś 😉 Ja od zawsze bałam się porodu z racji tego że jestem szczupła i zawsze mi tak głupio gadali, a super sobie poradziłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia super że i u Twojego Szkrabka wszystko ok 🙂 i masz rację - nie ważna płeć, ważne że wszystko dobrze sie rozwija 🙂
Mi też zawsze wszyscy mówili jaka to ja szczupla jestem i że będę miała przewalone przy porodzie i teraz mam stracha 🥴
I też chciałam zdjęcie stópek 😁 ale facet (nie wyglądał na lekarza.. 😜 ) powiedział że akurat Mała jest obrócona buźką do kamery 🙂 więc nie da rady uchwycić stópek.. 😞 ale za to mam filmik na pamiątke jak mnie kopie- później jej wypomnę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie, że miałyście udane usg 🙂 Widzę, że stópki Zojki robią furorę 😉 To dobrze, bo jak jednak będą po mnie to może się to więcej nie powtórzyć 😉
Ale mi ochoty na to 3d narobiłyście,a le nie mam żadnego gruponu a nawet nie wiem gdzie to można zrobić 😞 W sumie to chyba szkoda kasy by mi było bo pewnie z 2-3 stówki trzeba dać.

Tosia moja Kruszynka dwa tyg temu też ważyła już prawie 500g i lekarz mi powiedział, że to jest norma.

Jestem już padnięta, tak mnie ta głowa dziś wymęczyła, że zaraz się kładę spać.
Do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...