Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

gratulacje ania córeczki 🙂
ja zjadlam jeszcze o 22 makaron z pomidorami i czosnkiem,taką dużą porcje ze mnie chyba potarga i zaraz do łozeczka uciekam
to daria ciekawe co u ciebie jutro jeszcze sie okaze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

My wyspani do 8.10, Nikoś teraz ogląda baję a ja za raz idę robić jajecznicę z pomidorami z puszki 😉

Karola cieszę się że przeżyłaś dentystę 😉

Ania super, gratuluję Córci!! 🙂

Kasialeczek zdrówka, żeby Cię całkiem nie "rozebrało"!!

Daria powodzenia na USG i oczywiście czekamy na wieści 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 🙂
Właśnie wybieram się na moje cotygodniowe ćwiczenia, ale zdążę jeszcze co nieco wyskrobać 😉
Ania gratuluję Córeczki! Teraz myślcie nad imieniem dla swojej Królewny 🙂
Rosi porodówkę zaczęłam od niedawna oglądać, oczywiście najpiękniejszy moment to jak mama przytula już swojego bobaska 🙂 Ostatnio męża zawołałam i oglądał razem ze mną 😁
Kasia Ty to do łóżeczka wskakuj i herbatka z miodem i cytryną, albo mleko z miodem i wylecz się żeby coś poważniejszego Cię nie złapało.
Daria powodzenia dzisiaj na badaniu, trzymam kciuki żebyś dowiedziała się płci i daj szybko znac jak wrócisz 🙂
Karola dzielna jesteś, najważniejsze że już masz z głowy tego zęba.
Niesia później odpisze Ci o szpitalach warszawskich, bo już zaraz się spóźnię na tramwaj 🤨
Odezwę się po powrocie, miłego dnia! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i tak jak myslalam... wykrakalam dzidzia kolejny raz wypiela sie na mame dupka ;p chyba bedzie niespodzianka czy to chlopak czy dziewczyna 🙂 liczylam ze juz dzis sie dowiem 😞 ale wazne ze wszystko dobrze jest kolejna wizyta za 2 tygodnie. Ale Mąż powiedzial ze mozemy isc prywatnie i tam powiedza czy chlopak czy dziewczynka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zglaszam sie i ja na porannym posterunku....ja mam dzisiaj lenia nie wiem co mam se soba zrobic 😞zlapala mnie handra bo wczoraj rozmawialam z moja dobra kolezanka z polski , tak sie zgadalysma o starych czasach i jakby bylo fanie teraz wspolnie na spacery z maluszkami chodzic bo jej ma teraz 3 miesiace i tak sobie pomyslalam tutaj nie mam zadnej dobrej kolezanki...kurcze chyba spakuje manatki i jak kasia wroce do domu ale w moim przypadku to nie takie latwe 😞 😞 😞 😞 😞 😞
daria szkoda ze corcia alblo synus pupe pokazali musisz sie jeszcze w cierpliwosc uzbroic,wazne ze wszystko ok i przyporodzie bedziesz miala prawdziwa niespodzianke.
Ja dzis jade na zwiedzanie szpitala .....zobaczymy czy mi sie kolor scian spodoba 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się i ja 😁
Nocka jakoś minęła, dziąsło trochę bolało ale teraz póki co jest dobrze 🙂
Kasialeczek 8 jest duuuużo gorsza w wyrywaniu niż 5, więc to ja Ciebie podziwiam że wytrzymałaś!
Ania gratuluję córki, powiedźcie mi dziewczyny jak Wam się udaje ustrzelić córkę
ja coś nie mogę!? 😉
Daria szkoda, że i tym razem nie było widać płci ale najważniejsze że maluch zdrowy 🙂

Dobra biorę się za sprzątanie, pranie też muszę wstawić i to nie jedno, umyć włosy a po południu jedziemy na zakupy porobić zapasy na cały miesiąc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja już na dzisiaj odrobiona, na obiad zupka pomidorowa i kotlety mielone, odkurzyłam i nic już więcej dzisiaj nie robię 😜 Także wolne! 😉 Na polko chyba nie pójdziemy bo zimno, nieprzyjemnie i wieje paskudny wiatr, a ja i tak nie mam coś dzisiaj siły..

Daria to Ci Łobuz mały zamieszkał w brzuszku 😁 😁 No nic, najważniejsze że zdrowo rośnie a najwyżej będzie niespodziankę będziecie mieli przy porodzie 🙂

Ciekawa jak tam Monikas po powrocie do Polski, nie pokazuje się to pewnie Rodzinka nie chce Jej wypuścić z objęć 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny 🙂 ja to tak w poludnie sie melduje bo lubimy sobie pospac. Moj maly synus obudzil mnie dzis dopiero o 10 ale za to takim kopniakiem ze az podskoczylam ;p

Ania gratuluje córci 🙂 macie juz jakies propozycje dla niej na imie?

Monkado wyslalam ci zaproszenie bo rowniez chce zobaczyc twoj brzusio 🙂

Kinia piekny jest twoj brzuszek, taki pokazny w 22 tygodniu 🙂 super

powiem wam ze moj w porownaniu do waszych to jakis taki maly pryszczek :P

haha wiecie co wlasnie przyszedl listonosz, szarpnal za klamke( ale chyba normalne ze jak siedze w domu sama do klucz przekrecony w zamku) a on mi listy do klamki przywiazal 🙂 niezly koles

ale sie na mnie wczoraj maz wsciekl o to wycinanie drzew, ale przynajmniej go zmobilizowalam i wycial reszte tych ktore mi nie odpowiadaly;p choc przy okazji sie troche poklocilismy, ale nie o drzewa tylko o jego rodzicow...:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdoberek 🙂

ale miałam ciężką noć tak mi było zimno 🥴 pociłam się koszmarnie.... teraz śniadanko i do łóżka spowrotem... w gardle dalej mnie coś drapie... dziewczyny całą noc śniłam o wózku tym co wybraliśmy 😁 😁 😁 a później śnił mi sie jakiś przystojniak ☺️ ale nie pamiętam jak wyglądał nawet nie wiem kto to był 🙃 😁 dziewcyzny wyszła mi opryszczka na ustach... czy ona nie jest groźna w ciązy? ja mam skłonności do "zimna" ale nie wiem jak to się ma do ciąży...

Daria szkoda ze nie wiesz co się tam kryje ale z drugiej strony jaka niespodziankę będziesz mieć... z jednej strony super a zdrugiej sama nie wiem jak bym wytrzymała tą niewiadoomą ☺️

Smarfetka napewno znajdziesz mamusie wózkowe i się zaprzyjaźnicie... ja też nie mam żadnej koleżanki tutaj blisko któa jest w ciąży lub ma malusiego bobaska żebyśmy razem mogły wychodzić... moja iostar też nie miała a teraz jej córka ma 5 lat i jak była malusia to poznała 2 dziewczyny z ózkami w parku i do teraz dzieci się razem bawią a one przyjaźnią 🙂

Ilka a Ty kiedy się dowiesz co pod serduszkiem nosisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Daria coś uparte to Twoje Dziecię to napewno chłopak będzie 😁 😁 ale najważniejsze że wszystko dobrze z Maluszkiem i zdrowo rośnie 🙂 a mówił Ci lekarz ile waży?

Kasialeczek tylko nie kracz z tym sniegiem bo ja już buty zimowe schowałam 😜 I kuruj sie, z domu nie wychodź bo ciepło nie jest, pij herbatę z miodem i cytryną żeby Cie bardziej nie rozłożyło..

Ania ja myśle że Twoja Córcia będzie gimnastyczką lekkoatletyczną skoro takie wygibasy już wyczynia 😁

Smerfetka to może spróbuj tam jakieś znajmości nawiązać, np jakieś niemieckie forum mamuśkowe, wiadomo że to nie to samo co długoletnia przyjaźń czy znajomość ale może uda poznać sie jakąś sympatyczną dziewczynę z maleństwem tak żebyście sobie mogly razem na spacerki wychodzić?

Swoją drogą ciekawe co tam u Moniki 🤨 coś sie nie odzywa, pewnie jeszcze bagaże wypakowywuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A nockę miałam koszmarną bo.... znalazłam wczoraj w nocy jeszcze przekopując internet meble dziecięce prawie moich marzeń. A ponieważ na pewno idealnych nie znajdę to stwierdziłam że biorę te 🙂 I tak sie w nie wpatrywałam w zachwycie chyba przez godzinę aż doszukałam sie pewnego szkopułu- otóż uchwyty do otwierania drzwiczek i szuflad są tak niepraktyczne i nieporęczne że szczerze wątpię żeby dało sie nimi wogóle otwierać.. 😮 I załamałam sie.. i całą noc kombinowałam co z tymi uchwytami zrobić.. i one mi sie śniły.. całą noc.. że je wymieniałam a te pólki sie rozwalały.. i nie dało sie otworzyć szuflady.. no po prostu koszmar! Przemęczyłam sie całą noc.. A dziś rano tam zadzwoniłam i mówie im o swoich wątpliwościach że przecież tym sie nie da otworzyć szuflady a kobieta mi na to że te uchwyty to tak naprawdę pic na wode i to tylko taki element dekoracyjny bo szafki i szuflady otwierają sie na wcisk 😁 😁 😁 także chyba kupię te meble 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek to masz do łóżka! Oczywiście weź ze sobą laptopa żeby mieć z nami kontakt 😁
Marta moja Córcia Ci dziękuje ☺️ 🙂 mam nadzieję że ten nosek jej taki zostanie (po tatusiu) bo ja to mam taki garbaty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny przyszly mi probki materialow na wozek 🙂
tyle kolorow ze teraz to mam maly problem, co wybrac.
zdecydowalismy z mezulkiem ze zamowimy ten wozek Matti 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta no widzisz nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, przynajmniej zmobilizowałaś Męża 😁 Ale następnym razem wymyśl jakiś inny sposób a nie przemęczaj się! 😜

Monkado pokaż linka do mebelków, ciekawa jestem jakie wybrałaś 🙂
A tak a propos to ja też najbardziej zwróciłam uwagę u Twojej Córci na śliczny nosek 🙂 😘

Kasialeczek Monkado ma rację, marsz do łóżka ale KONIECZNIE Z LAPTOPEM 😁 😁 Myślę że działamy jak lekarstwo więc na pewno szybko lepiej się poczujesz 😉
A co do opryszczki w ciąży to szczerze mówiąc nie mam pojęcia czy może być groźna. Jak masz możliwość zadzwoń do gina, na pewno będziesz spokojniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek ja już od dawna wiem, że będzie synek - Jasiek 🙂 Musiałaś coś przegapić jak pisałam, ale spokojnie - wybaczam Ci 😉
I mam ten sam problem co Ty - opryszczka 🤢 Wczoraj mi wyskoczyła, ja czasami miałam ale już od bardzo bardzo dawna nie i akurat teraz musiała się pojawić jak w ciąży jestem..wrr... Byłam dzisiaj w aptece, ale pani powiedziała że w zasadzie nic mi nie może sprzedać, bo wszędzie są przeciwwskazania 🤨 Dała mi tylko pastę cynkową i kazała zapytać lekarza, jeśli nie przejdzie.
A Ty masz jakieś inne sposoby?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...