Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewuszki, u mnie pogoda też taka ale przynajmniej mi tak gorąco nie jest, bo od jakiegoś czasu to się normalnie rozpuszczam! Nie wiem co będzie jak upały przyjdą 😞 Mi wczoraj przyszły allegrowe zakupy 🙂 czekam jeszcze na dwie czy trzy paczuszki te najfajniejsze wrzucę.

Karola nie przesadzasz? Tobie też się brzuch przecież stawia nie? Ja wczoraj zrobiłam 3 prania i posprzątałam łazienkę, byłam na rekolekcjach a wieczorem poszliśmy zagrać w billarda i dziś już mam skurcze znowu 😞 Zaczęłam prasowanie ale musiałam iść się położyć może po południu uda mi się skończyć. I jak egzamin męża??

Tosia ja też bym zgłosiła to na policję.A już na pewno nie odpowiadałabym kompletnie nic na te zaczepki.

Ania super ta jeansowa kiecka 🙂
Moja malutka jakaś spokojna od wczoraj 😞 Mało się kręci, może też pogodę odczuwa 🙂 Idę się jeszcze położyć trochę bo niedługo za obiad się czas brać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No lodówka umyta, drzwi też, jeszcze listwy przy podłodze muszę pomyć.
Rosi ja mniej więcej (odpukać) od trzech tygodni nie mam skurczy,luteiny nawet nie zaczęłam brać, chociaż wczoraj na wieczór brzuch miałam twardy, choć nie bolał.
Ty też powinnaś się oszczędzać, za dużo na siebie bierzesz, miałaś od lekarza zalecenie dużo leżeć!
Dziękuję że pytasz o egzamin męża 😁 Zdany! 🤪 🤪 🤪
Ja dzisiaj obiad mam łatwy w przygotowaniu, mam biały ser, ugotuję makaron, usmażę boczek wędzony i wymieszam wszystko. Wiadomo lepsze są kluchy ziemniaczane do tego, ale nie będę trzeć ziemniaków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha dopiero przypomniało mi się, żeby zobaczyć zdjęcia.
Daria wydaje mi się, że brzuszek masz na dziewczynkę 🙂 ale wiadomo, że to tylko taki "przesąd".
Ania śliczne sukienusie, szczególnie ta jeansowa! Chłopaka byś tak nie wystroiła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
ja znowu z pracy, szefowej nie ma to można 🙂
Mnie też się ta jeansowa chyba bardziej podoba, ta druga będzie po domu 😉
a najlepsza jest cena za obie z przesyłką zapłaciłam 19 zł,
na allegro jest tego od zatrzęsienia i trochę, normalnie nie wiadomo co wybrać,
mam jeszcze jedną upatrzoną jeansową z zary, a co niech chodzi w oryginalnych ciuchach, tylko że rozm. 74, to będzie na później 😁
moja siostra jak była w ciąży to tyle dla synka nakupowała na allegro, że teraz ma 2 latka a jeszcze we wszystkim nie chodził bo za duże 😁

postanowiłam więcej nie kupować, przynajmniej na razie, a jeśli jednak moja mała okaże się małym, to głupio będzie wyglądał w sukienkach,
ale powiem Wam, że są takie piękne sukienusie, że normalnie chyba tylko w to będą małą ubierać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej
zacznę od pogody - fatalna, tak wieje że głowę urywa 😞 Szłam ze sklepu i miałam pod wiatr, to myślałam że już nie dam rady tak ciężko a do tego jeszcze pada od czasu do czasu 😠

Ania ja też chodzę do lekarki z listą pytań, na początku się krępowałam, ale teraz to już śmiało wyciągam i pytam 😁 Myślałam że dziś podjadę do niej po skierowanie na badania ale chyba wzięła urlop bo od kilku dni ma wyłączony telefon. Kiedyś wspominała o nartach w marcu, więc muszę poczekać.
Tosia ja też uważam ze powinnaś to zgłosić, chociaż wiem ze nam łatwo tak mówić. Ty to mocno przeżywasz i wolałabyś uniknąć wszelkich komplikacji ale musisz być dzielna. I dziewczyny mają rację - nie kasuj smsów, w razie jak coś to masz dowód że Cię nękał.
Niesia gratulacje zdania egzaminu, praktyczny tez jakoś pójdzie zobaczysz 🙂
Karola gratulacje tez dla męża 🙂
Karola zaraziłaś mnie tym zębem, teraz mnie boli 😞 Tylko mnie z kolei czeka kanałowe leczenie...Idę w środę. Zapisałam się jeszcze teraz żeby nie mieć problemu w święta 🤨
Kasialeczek a Ty jak tam się czujesz? Zdrowsza już jesteś?? Mam do Ciebie prośbę, napisz jak możesz jak Ty robiłaś ten swój specyfik do picia z suszu? Kupiłam dziś morele i śliwki, muszę spróbować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilka ja też piję cudowny kompocik, zalewam wrzątkiem i czekam aż przestygnie i owoce się takie miękkie robią, można je rozdziabać 😁
a wczoraj to jeszcze mi gin zaproponował picie oleju parafinowego (nie mylić z rycynowym)m, rano na czczo łyżkę, kompocik też piję na czczo
no i dużo pić wody i jeść kiwi,
i jeszcze czopki glicerynowe, które mnie osobiście pomagają ale w minimalnym stopniu, ale zawsze to coś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola gratulacje dla Męża zdanego egzaminu! 🙂

Ania jak to mówią.. kota nie ma myszy harcują 😁 😁

Dziewczyny święta świętami ale nie forsować mi się zbytnio 😉 😉 😉

I tak piszecie o tych ciuszkach na allegro że może też choć kilka rzeczy kupię bo niby mamy peeełno po Nikosiu ale za takie grosze to coś tam można kupić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja tez zaczne od pogody u nas strasznie zimno 😞a umowilam sie z kolezanka w miescie i mam tak 20 min na piechotke to chyba kurtke zimowa wyciagne 😠 😠 😠 😠
dzis mam lenia, nie mam na nic ochoty i cos mnie brzuch boli z prawej strony....mam nadzieje ze przejdzie bo do tej pory zadnych dolegliwosci z brzuszkiem nie mialam...
ja tez ciagle ciuszki w necie ogladam dziewczyny jakie rozmiary kupujecie???bo ja nie wiem czy 56 albo 62 moja bratowa mowila zebym nic mnieszego niz 62 nie kupowala ale nie wszystkie dzieci takie duze jak jej...nie chce tez kupowac na wyrost i spuchlizne 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to świętowanie chyba Was czeka co, Karola? Gratulacje!
Współczuję Wam tych zaprać dziewczyny, ja jak ma jeden taki dzień chociaż to wściekła chodzę, a zauważyłam, że jak mało wody piję i nie wypiję chociaż szklanki mleka to tak się dzieje.
Przyszły paczuszki 🙃 jak tylko mój laptop łaskawie uruchomi bluetooth to wrzucę zdjęcia, bo naprawdę udane łowy miałam 😁 Już bym chciała mieć komodę i układać w niej te cudeńka 🙃

Ania mi ciągle mówią "po co Ci tyle sukienek i tak w śpiochy będziesz ją tylko ubierać" a ja tam uparcie twierdzę, że nie. Zwracam uwagę, żeby te ubranka były wygodne, mięciutkie a poza tym rodzimy na początku lata, non stop na dworze będziemy to wydaje mi się, że będę moją Zojeczkę właśnie w te kiecusie stroić 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smerfetka ja kupiłam tylko kilka rzeczy na 56 a tak przeważnie na 62 bo nie wiadomo jaka się urodzi, czasem przecież noworodki mają prawie 60cm. A poza tym bardzo szybko w pierwszych tygodniach podobno rosną. Stwierdziłam, że jak się urodzi naprawdę malutka to szybko wyskoczę do jakiegoś sklepu i kupię kilka sztuk body bo tak z 2-3 pierwsze tyg to myślę, że jednak w tym będzie najlepiej bo i tak ciągle śpi 🙂 Ale może nasze doświadczone mamy nam więcej podpowiedzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na razie ubranek typu body itp. nie kupuję, bo faktycznie nie wiem czy 56 czy 62,
sukienka to już na większą będzie,
nad takimi sukienkami typowo letnimi to się zastanawiam, no bo ja rodzę koniec lipca,
a jak sierpień będzie kiepski to już później wrzesień i zimno,
chociaż może z dwie kupię po 5 zł 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania napisałaś że piszesz z pracy bo nie ma szefowej, więc jak kota nie ma myszy harcują 😁 😁

Z tymi ubrankami to z doświadczenia wiem że tych malusich na 56 to dosłownie kilka się przyda bo za raz dziecko wyrasta. Z tym że wiadomo, dzieci rodzą się różne a ja Wam piszę jak było w Naszym przypadku, może być tak że od razu wskoczycie w 62 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłam zdjęcia ubranek 🙂 Ania rzeczywiście może się tak zdarzyć, że walczymy ze sobą 🤪 Chociaż ja przeważnie licytuję w ostatnich minutach, chyba że wiem, że zapomnę o aukcji to wtedy wcześniej 🙂

A no i zapomniałam się pochwalić, że według Brzuszek.net zaczynam dziś 7my miesiąc 🤪 czyli ostatni trymestr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba dla świętego spokoju też pójdę na glukozę, tylko zaczekam aż się pogoda poprawi,
a z tym licytowaniem na allegro to ja też czekam wręcz do ostatnich sekund, taka jestem 😁

Kinia no to naprawdę ciężko jarzę, a ile się nagłowiłam o co chodzi, a tu takie banalne 😁
stosunkowo za dużo pracy mam chyba, szczególnie dzisiaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...