Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
halo 🙂
jak rozpoczęłyście dzionek? u nas pogoda taka sobie ale nie pada więc nie jest źle 🙂

Ania tak to już jest że najłatwiej zrzucić na kogoś kogo nie ma.. 😠 ja chyba bym sie nie tłumaczyła przed szefową, tym bardziej że mówisz że to nic wielkiego, jakoś wychodzę z zalożenia że tylko winni sie tłumaczą a szefowa na pewno wie że jesteś super pracownikiem 🙂
I wielki oklask dla Ciebie za Kegla 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U Nas za oknem znów szaro ale nie pada. Nie śpimy już od 7, Mama jest od 7.30 🙂

Tosia czekamy na fotkę nowej fryzurki 🙂

Kasialeczek niby stwierdzono że chłopak, ale po długim przyglądaniu się i początkowym stwierdzeniu dziewczynki 😁 😁 Ja myślę tak na 90% że Synuś 🙂
A jak z Mężem??

Ania ja też nie tłumaczyłabym się na Twoim miejscu, a raczej spaliłabym się ze wstydu na miejscu tej "życzliwej" Ci osoby 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie slonecznym acz chlodnym porankiem 😎 ania ty sie nie przejmuj takiem gadaniem bo szefowa napewno wie ze to sa tylko wykrety twojej zastepczyni pewnie jeszcze nie raz bedzie gadac nie wiedzialam , nikt mi nie powiedzial i takie tam......a co do stanikow to ja jeszcze noosze te z poduszkami nie wiem jak to sie pisze"pushab"cos w tym stylu a do karmienia tez szukam z fizbinami, rosi gdzie takie znalazlas bo ja tylko takie babcine widzialam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Pospałam dziś dłużej, ale wczoraj Jaś tak mi dawał się we znaki że długo nie mogłam się ułożyć. Czy Wam też Maleństwa układają się tak wysoko ze momentami aż ciężko oddychać?? Ja miałam wrażenie że wczoraj mój bąbel usiadł sobie na przeponie a jak mu się znudziło to wszedł sobie z prawej strony nóżkami w żebra 😁
Wczoraj poszarpałam się trochę z mężem o wyprawkę... Jemu sie wydaje ze ja tylko wymyślam i połowa rzeczy nie jest potrzebna 😠 I tylko słyszałam "po co tyle pieluch, przecież będą pampersy! po co buteleczki, przecież będziesz karmiła piersią!' - zero wyobraźni u facetów. Też macie takie wrażenie??
I dziś postanowiłam że nie będę na niego czekała, tylko za chwilę ubieram sie i jadę sama na zakupy. Póki jeszcze się ruszam to cos sobie po kompletuje sama 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jeszcze nie kupuję,
ale jak mówię mężowi co będzie potrzebne to też słyszę, że przesadzam,
wczoraj np. stwierdził że po co tyle kremów, jak się okaże że będą potrzebne to się wtedy kupi,
już go widzę jak stoi w sklepie i kupuje np. krem na sutki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe moj maz wie ze lepiej nie zaczynac ze mna w ciazy i jak mowie ze trzeba cos kupic dla dziecka to mowi ze mam wybierac co potrzebuje i nie pytac on zaplaci. Tez staram sie duzo nie kupowac bede to robila na bieżąco bo faktycznie moja bratowa zrobila zapasy i teraz wszystko mam ja. U nas piekna pogoda 🙂 🙂

ja o bolu zeber juz nawet nie mowie bo jest okropny czasem nie moge w nocy sie odwrocic tak boli i sie budze wtedy... a bol jest taki dziwny bo czuje tak jakby mnie cos pieklo tam zapytam lekarza chociaz kazy mowi ze to normalne ze dziecko cos tam wpychac ale ja czuje jak maly sie kreci a bol sie nie zmienia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Brzuszki,
Czas na mężów? 🙂 Ale się marudna zrobiłyśmy ostatnio 🙂 Jak nie teściowe to mężowie 🙂 Mój też krzyczał, że przesadzam (aktualnie jest wózek na tapecie 😉 ) ale już mu powoli przechodzi. Ostatnio nawet na takich większych zakupach nie marudził tylko targał te wszystkie rzeczy i bez protestów zapłacił 🤪

Ten stanik z fiszbinami kupiłam w h&m ale powiem szczerze, że tylko dlatego że kolega tam pracuje i daje mi 25% zniżki bo kosztował 59.99zl 🤔 ale widziałam jeszcze w tym dużym sklepie co byłam, były bardzo ładne ale ta sama cena, ale firmy nie pamiętam.

Kasielaczek jak z mężem? I o co chodzi z tymi fiszbinami co Ci w szkole rodzenia mówili??

Daria do wyboru jest albo dziecko wysoko i ból żeber albo luteina i oszczędzanie bo dzidzia za nisko i szyjka się skraca.

Ja już dziś poprasowałam cała stertę prania, zawiozłam L4 do pracy i byłam w Pepco bo wczoraj zrobiłam tam małe zakupy i kupiłam japonki do szpitala ale strasznie nie wygodne i byłam zamienić. No i dokupiłam jeszcze śliczny żółty kocyk z truskawą i dwie flanelki. A właśnie żadna z Was o tym nie mówiła a są takie fajne flanelki teraz za 4.99zl myślę, że się przydadzą np. do przewijania "w terenie" czy jako ładniejsza wersja tetry do odbijania. Co myślicie? Są takie śliczne,, że mam już trzy ☺️

Dziś na obiad lasagne, trzymajcie kciuki bo pierwszy raz robię 😉 A w ogóle jeszcze w tym Pepco kupiłam super sukienko-tunikę i taką długą koszulkę i żakiecik. Wiecie jakie tam są teraz fajne rzeczy niektóre.

Tosia koniecznie fryzurę pokaż 🙂 A tak przy okazji mój M już się do mojej grzywki przyzwyczaił 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiulek ja myślę, że tak straszą trochę, bo co roku jest albo susza albo mróz albo za ciepło albo za dużo deszcze i ciągle straszą, że będzie drogo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny dzwoniłam do gina i zwiększył mi dawkę fenoterolu, jak do jutra całkiem nie ustaną bóle brzucha to mam się spakować i przyjechać do niego do szpitala, zbada mnie i albo zostawi albo puści do domu 😞 😞 😞 😞

Rosi oklask za pieluchy flanelowe 🙂 Całkiem o nich zapomniałam a używałam ich, np. u lekarza żeby nie kłaść Dziecka na "gołym" przewijaku albo do przykrycia w ciepłe dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia super fryzurka widac ze oddalas sie w dobre rece....wiecej nie rob tego sama w domu bo szkoda wlosow a afekty sa zawsze zaskakujace 😜 😜
a podaje jeszcze moj przepis na makaron z owocami morza:
1.makaron zagotowac 🙂
2.owoce morza podsmazyc z czosnkiem i przyprawami (sol, pieprz) ok 5-7 min ja kupuje mrozone wiec dluzej nie trzeba
3. do tego dodac 2 serki smietankowe albo serowe topione takie prostokatne i smietany najlepiej takiej do gotowania
3. doprowadzic do gotowania i stezenia sosu sodac makaron i posypac pietruszka
smacznego

a o pieluchach flanelowych tez juz myslalam sa nawet na liscie u mnie ale mysle ze 3-4 wystarcza bo mam 20 normalnych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...