Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja już wróciłam z działki i wszamałam kolacyjkę + lekki deser w postaci pomarańczy i grejfruta i teraz Mała ma szaleństwo 😁 w ogóle zauważyłam że tak ma po grejfrutach 🙂 działka troche ogarnięta choć do idealu jej wiele brakuje ale przynajmniej odreagowałam ten podatek jak sie wyżyłam na chwastach 😁

Kasialeczek dzięki za link, może sie zdecyduje na tą położną chociaż dużo nam powiedzieli na szkole rodzenia ale skoro jest za darmo.. 😎 a plecy mnie też bolą coraz bardziej, w nocy czasami ciężko jest mi znaleźć sobie wygodną pozycję..

Tosia ja to nie mam problemów z nutellą, mogę ją jeść nawet samą łyżeczką ze słoiczka 😁 dlatego na wszelki wypadek jej nie kupuję bo wiem że nie postała by w szafce dłużej niż 1 dzień 😁

Kasiulek super że u Ciebie ok, odpoczywaj ile sie da żeby te 6 tyg jeszcze wytrzymać 🙂

Ilka ja nie wiem o co chodzi z tym usg, mnie nigdzie lekarz nie kierował ale wizytę mam za 2 tyg (to będzie akurat 33tydz) to na pewno zrobi mi usg ale czy to będzie to o którym mówisz czy to zwykłe to nie wiem.. 😮

Co do obiadku to ja na jutro mam mielone z ziemniakami i może do tego zrobię marchewkę z groszkiem na zasmażce, a na deser.. naleśniki 🤪 na które Tosia taką ochotę dziś zrobiła 😁

dobranoc dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Halo halo śpicie? 😁
Bo my od 6 już nie 🙂 robię śniadanko i biorę się za pracę domową, którą mi mężulek przyniósł,
w przyszłym tygodniu mają jakiś audyt i oczywiście na ostatnią chwilę porządki robią,
no i siedzę i piszę, przepisuję, zawsze to coś innego niż nic nic nierobienie 🙂

Kinia chyba w szpitalu, mam nadzieję, że wszystko jest w porządku, wszystko się unormuje i odpocznie, a z Nikosiem pewnie jej mama została
oklask dla Kini 😘

straszne bzdury śnią mi się jak do pracy nie chodzę,
dzisiaj np. byłam w szpitalu, bo zaczynałam rodzic, tylko że z Kamilką już na rękach
i jakiś facet straszył mnie spawarką, że zrobi nam krzywdę
i jak tak strasznie płakałam, że aż się obudziłam

zapowiada się u nas kolejny ciepły dzień, ale bez szaleństw upałowych, normalne 24 stopnie 😁
ciekawe czy im się wekend sprawdzi, oby nie 🙂

miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
Monkado dzieci podobno najbardziej nie lubią smaku gorzkiego w życiu płodowym (gdzieś czytałam) pewnie dlatego takie szaleństwa masz po grejpfrutach 🙂

U mnie też się zapowiada piękna pogoda.

Kinia pewnie została, no nic możemy tylko trzymać kciuki.

Ania skoro czerwcówki już zaczynają do my już naprawdę NIEDŁUGO 🤪

Jadę zaraz do pracy na chwilę podrzucić jednej babeczce kosmetyki bo zamawiała z avonu u mojej znajomej i pogadać z dyrem o mojej umowie.
No i zakupy muszę zrobić bo męzul dziś narzekał, że pustki w lodówce 🤢

Kasielaczek podeślij mi trochę fasolki, pliiiizzzz 😉 Tak mi Tosia wczoraj smaka narobiła, że szok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdoberek ciężaróweczki 😁

nie śpię od 06:40 i właśnie pochłaniam śniadanko dzisiaj mamy wiosnę na talerzu mianowicie serek smietankowy almette, pomidorek, ogórek swiezy i szczypiorek II zestaw to masełko, wędlinka, zółty serek, pomidorek, ogórek świeży i szczypiorek ☺️ 🙂 od kąd mężul poszedł do pracy to ja spać nie mogę 😮

Też mi się wydaje ze Kinia poleguje w szpitalu... szkoda że nie mam do niej numeru to bym ją odwiedziła ale zajerze na fejsa może z komórki tam zagląda to napiszę do niej 🙂 wykurują ją tam i będzie wszystko ok trzymamy kciukasy za Kinię i bobaska &&&&&

Rosi ja chetnie oddam tej fasoli bo dla mnei za dużo 🤪 nikt nie je tylko ja i wszyscy się dziwią moze teściowa ją zatruła 🤪 😁 😁 😁 ale to chyba bym już stękała a wszystko dobrze ze mną 😁

Ania już czerwcówka to my lada moment to ja dzisiaj chyba speeda dostałam bo wiecie co biorę się za sprzątanie generalne dobrze ze nikogo nie ma to mi gitary nie będzie nikt zawracał 🙃 😁 no a jeszcze ta położna przychodzi to jak by zobaczyła moją puszczę teraz to nie wiem czy byśmy się tu znalazły 🤪 ☺️ 😁

Może jak się odrobię to skocze do tego Pepco dzisiaj bo wczoraj jakoś czasu mi brakło ☺️
no i u Nas też zapowiada się słonecznie i pięknie może bez upałów ale jakoś mi to nie przeszkadza 😜 chyba przesadziłąm z ilością kanapeczek bo cos pomału ubywa z talerza 😮 ale spoko zaraz drugi żołądek się otworzy i damy radę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
dziewczynki tak sobie pomyślałam żeby zrobić listę z naszymi nr tel. że jakby ktoraś zaczęła rodzić albo już urodzi żeby dała drugiej znać a ona nam na kompie
(my z dziewczynami ze stycznia 2011 tak zrobiłyśmy i wszystkie pisały do mnie i ja pisałam o tym na forum)
i proponuję to dziewczynie która stale ma kompa przy sobie bo ja korzystam z kompa mamy a jak się przeprowadzę to nie będę miała)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
super pomysł z tymi numerami 🙂 w końcu już jesteśmy na takim etapie że nie wiadomo która i kiedy sie rozpakuje 😁 oczywiście oby jeszcze nie, niech maluszki rosną jeszcze, ale różnie to bywa.. 🙂

Rosi a ja myślałam że jej smakują te grejfruty i zajadam sie nimi prawie codziennie 😁 😁 biedne Maleństwo, okrutna matka ze mnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nieeeeeeeeeeeeeeeeee, tak się napisałam i wcisnęłam coś przez przypadek i mi się zamknęło wszystko!

Ja już po zakupach i drugim śniadanku: zblenderowane truskawki z kiwi i jog nat, przepyszne! No i mam rewolucje w brzuchu 😁 W ogóle jakaś taka hiperaktywna jest od przedwczoraj 🤨

Z nr-ami super pomysł ale ja to dam znać jedne, dwóm a potem podacie na forum, bo wątpię żeby mi się chciało po porodzie pisać do nastu osób 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...