Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jestescie??

pewnie nie 😁
Rosi na poczatku pisze do ciebie trzymam baaardzo mocno kciuki za Ciebie i bobaska musisz byc silna i wytrzymac ile trzeba!!!

Jak slysze o tej torbie to mnie słabi hehe, ja jeszcze muszę klapki kupić a koszule leza u kuzynki nadal,i może to i pomysł żeby ją już choć po części spakować kurcze....

a wiecie co ja zaczęłam ostatnio mieć takie lekki skurcze ale przechodzą same i tak czytałam to może te hicksa są co nie są powodem do obaw........
kegla to ja te z tak ćwiczę że hoho :P 😮
a jeśli chodzi o mojego synka to też kopie czasami ale za to mocno a non stop sie wypina i tak mnei łaskocze czasami jak położe ręke na brzuchu i cały czas się wierci i kręci jak mały owsik 😁 chyba ma to po mamie bo na mnie się już wszyscy drą że za duzo robie i chodzę. a dzis byłam porobiłam fotki siorze -zadowolona i teraz siedze sama jak palec zaraz pjde cos pooglądać w tv albo jakąś krzyżówke walnę 😁 mama w pracy ,mąż też, siostra ognisko a brat z dziewczyną wybyli gdzieś i umieram z nudów a nogi mam jak banie 🙂
pare godzinek posiedziałam u kuzynki o i tak mi zleciało .
Mężul dzwonił własnie ze lipnie się jedzie ciagle policja radary itp dużo aut i pewnie późno wróci , biedaczysko bez snu w ta i z powrotem nad morze masakra!!!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja do mojej torby do szpitala właśnie piorę szlafrok, bo się okazało że się w niego mieścimy,
więc nie będę kupowac, no i jeszcze klapki mam i biustonosz do karmienia (ale karmic na razie nie zamierzam)
i to by było na tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
n o właśnie musze kuzynki podpytac wiem ze ma byc bardzo ciepła. mozliwe ze od maluszka tez zależy. ok ja dziewczynki uciekam bo juz padam z nóg 😁 plecy mnei strasznie bola!!
ide sie połozyć i wsunę grejfruta 😁 do jutra jak coś 🙂 papa
a macie jakis pomys l co 3-latkowi na dzien dziecka kupic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Ja dopiero teraz bo od rana coś się dzieje, najpierw wizyta, mój Dziadek został z Nikosiem, później przyjechała Babcia z moją Kuzynką, Mama po pracy wpadła, Mężul też wcześniej skończył także pełno Nas dzisiaj było 😉

Na wizycie wyszło że wszystko w porządku, jedyne do czego się przyczepiła ginka to podobno jest mały grzybek. Ale pierwsze co zapytała czy wkładałam sobie coś do pochwy, a po pierwsze biorę Luteinę o której ona nie wie, a po drugie wczoraj też miałam badanie i jak dzwoniłam do tego gina prywatnego to mówił że czasem po badaniu może być taka kropeczka.

Rosi tak mi przykro że skończyło się szpitale 😞 😞 Trzymaj się dzielnie i informuj Nas w miarę możliwości co u Was 😘 Dla pocieszenia napiszę Ci że w poprzedniej ciąży chodziłam z 1cm rozwarciem 1,5 miesiąca przed porodem.

Alicja fajnie że udało Ci się kupić tanio wózek 🙂 My dla Nikosia mamy spacerówkę-parasolkę espiro active i jestem zadowolona bardzo 🙂

Ilka ja tam wszystko wolę wyprać, nowe, używane, stykające się ze skórą Dziecka, nie stykające 😁

Smerfetka jak byłam przeziębiona to zdarzało mi się przy kaszlu troszkę popuścić mocz 😜

Marta super zakupy 🙂

Tosia nie katuj się takimi myślami że jesteś głupia czy naiwna, to ten facet jest delikatnie mówiąc.. głupi!!!!!!!!!!!!!

Monikas dla 3latka może jakieś klocki?

Woda do kąpania to powinna być ciut cieplejsza niż temperatura ciała, czyli koło 37 stopni.. Przynajmniej My taką robiliśmy Nikosiowi, teraz kąpie się w dużo cieplejszej Księciunio 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i jak zwykle pouciekałyście jak ja przyszłam :P 🙂
A ja też dzień dziś mialam zwariowany- głównie piekłam ciastka 😁 ale też zrobiłam obiadek, posprzątałam mieszkanko, zrobiłam sałatkę i nareszcie mam chwilkę 🙂

Ania z tego co kojarzę ze szkoły rodzenia to 37 🙂

Monika popieram klocki, albo takie puzzle dla 3latków z paru elementów albo ostatnio widziałam coś takiego:
http://allegro.pl/puzzle-slimak-ukladanka-drewniana-nauka-alfabetu-i2304530306.html
ale nie wiem czy nie za wcześnie na alfabet dla 3-latka?

Kinia ja dziękuję 🙂 strasznie lubie kociaki ale królik mi wystarczy 😁

w takim razie i ja sie odmeldowuje, mam nadzieję że dziś pośpię 🙂
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka... sorki ze więcej nie napisze ale mam pytanko do TOSI mianowicie Tosiu czy do swojego Xlandera dostałaś pompkę do kół bo my nie dostaliśmy... a w dodatku jutro musze jechać do sklepu bo okaząło się ze jedno koło jest uszkodzone 🤪 😮 tzn nie da isę napompować bo z wentylka powietrze uchodzi 🤪 🤔

a nie napisałam ze dzisiaj wózek odebraliśmy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie pracowite dni 🙂 a ja nic tylko myślę co jest do zrobienia w domu.
Tak w ogóle to dzień dobry 🙂 przespałam dziś całą noc, do 5.30 ale Panie z którymi jestem na sali tak strasznie chrapią 😜 że już chyba koniec spania 😉
I glodna jestem już strasznie.

Kinia, Ala zaciskamy nogi i trzymamy do 37tc. Kurczę weekend się zaczął pewnie dziś i jutro nic się nie będzie działo nawet.

Kasielacz ek to reklamuj ten wózek koniecznie, co to za porządki, że tyle kasy wydajesz i jeszcze ma wady.
Kinia ja za zwierzętami jakoś bardzo nie jestem a już tymbardziej za kołami.

Jak one Chrapią!!! Jak stare chłopy 🙂 mam nadzieję, że ja spałam cicho 😉

idę zrobić budyn sobie bo umrzemy z Zojuśką z głodu.

Miłego dnia i uważajcie na siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry wszystkim.
ja pierwszy raz staalm dzis kolo 2 , potem o 4 a potem o 6 rowniutko co 2 godz narazie spoko sie czuje ale pewnei mnie zlamie poźniej.
dziś mam zamiar siostrę obudzić wczśniej i jedziemy na miasto musze cos mamie kupić i teściowej kwiatki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien doberek 🙂naszczescie nocka minela mi troche lepiej tak wiec grzaniec pomogl, jako lekarstwo pilam piwo bezalkocholowe grzane z cukrem nie ma to jak stare sprawdzone metody 😉 😉 😉
Monika co do pojemnika na pampersy to ja chyba sobie odpuszcze...ale chyba lepiej zobacz na allegro z tego co slyszalöam to wklady sa bardzo drogie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...