Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam 🙂
komu mogłam to rozdałam tradycyjnie po oklasku a Tobie Aniu muszę dać podwójnego bo mi się śniłaś i przypominałaś co mam spakować do Torby 😆 😘 😘 😘
wy się dziewczyny obawiacie o przyjście drugiego dzieciaczka a ja o trzeciego jak to będzie i w dodatku dziewczynka, jak ona się będzie dogadywać później z chłopakami, będzie chłopiarą 🤪
Mój Marcel był bardzo zazdrosny o braciszka a szczególnie o mnie więc radzę poświęcać dużo uwagi dla starszaków 🙂

Rosi kącik Zojki śliczny 🙂

mnie dzisiaj też czeka sprzątanie w mieszkaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry wszystkim 😁

ja od 4 tez nie spie ale drzemalam potem maz do pracy i przysnelam na pol godz a tu ojciec dzwpo 7 jedzna budowe (moja i jego) bo jada i za 15 mi n beda do regulacji drzwi i jak tu sie nie wkur.....]]
😁
n o i juz nie spie zjadlam buleczke swierza dobra byla chyba ajeszce jedna pocisne 😁
i musze jeschac po agrowloknine maz mnie wykonczy haha 😁
i wyjelam moj wozek ze strychu i tez sie wietrzy - mimo ze byl przykryty musze go troszke odswierzyc :P i chyba juz poukladam cuszki Oliego w pokoju bo znow dzis mialam rano skurcze jak na miesiaczke 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂 jeżeli chodzi o brak snu to


na pewno Was pobilam- poszłam spać po 1 a obudzilam sie przed 4.. :/ powod? Otóż zatrzymali mnie znowu na oddziale.. 😞 na szczęście z kornelka wszystko ok tylko tak rutynowo- przez nocke ktg- wyszla ślicznie aż jestem dumna z mojej corci 😁 i mam nadz ze mnie zaraz puszcza 🙂
A dzis szef kuchni poleca: cieple mleko z makaronem, 4 suche kromki i plasterek pasztetu :/ wiec wiecie- nie piszemy o jedzeniu! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 Widzę że dziś z poranną dyskusją poszalałyście 🙂
Kasialeczek spóźnione ale szczere życzenia najlepszego z okazji rocznicy 🙂 I trzymam kciuki za frywolną sobotę 🙂 🙂
Tosia ciasto wygląda fenomenalnie 🙂
Jeśli chodzi o tego paciorkowca to mój ginek też dał mi właśnie takie opakowanko z patyczkiem i mówił żebym sobie sama pobrała i zaniosła do laboratorium. Ale ja się umówiłam w laboratorium z położną i ona mi to pobrała, bo stwierdziłam, że zrobie coś nie tak i badanie będzie zafałszowane 😁 W bielsku to kosztuje 20zł i ja na wynik czekałam 3 dni.

Ja od dwóch dni mam wieczorem takie delikatne pobolewania brzucha jak przy miesiączce tylko 100 razy lżejsze 🙂 to są te skurcze macicy tak?? Czyli można powiedzieć, że wreszcie u mnie zaczynają się jakieś przygotowania do porodu? 🙂

Mój mąż był wczoraj na zakupach spożywczych 🙂 jak ja to uwielbiam 🙂 🙂 poszedł z listą do warzywniaka i mowi że chce sałatę tylko musi być ładna bo żona tak mu na liscie napisała i innej nie bierze 😁
hi hi
ja już po śniadanku 🙂
Rosi kącik miluśki 🙂
my też już postawiliśmy łóżeczko w rogu naszej sypialni 🙂 Planujemy tak do 6 m-cą dzidziusia mieć z nami a potem przemieścic go do jego pokoju 🙂 zobaczymy co z tych planów wyjdzie 🙂

Oglądałam wczoraj bardzo dobry film oparty na faktach: Kaznodzieja z karabinem. Gorąco polecam jakby sie którejś dzień dłużył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, a ja pospałam sobie 🙂 🙂, do 8.45, mój synuś też spał-jak nigdy, to mogłam sobie pozwolic, a dziś w planach, pranie, prasowanie, układanie w szafkach, sprzątanie, a później kuzynka zajrzy z dzieciaczkami na plotki 🙂 🙂 i jeszcze ciuszki przywiezie po swojej Małej 🙂, miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej jestem.... zakupy zrobione czyi agrowloknina jest haha ale sie moj ojciec wkurzy bo kupilam taniej niz on :P 🙃
Monkado wracj szybko, najwazniejsze ze wszystko ok.

ha a te n paciorkowiec, tak teraz mysle moj gin cos o tym mowil i jak mi dal badania to nie bylo na paciorkowca pewnie zapomnial ups 🥴
pewnie na kolejnej wizycie mi da tylko czy ja zdaze zrobic haha 😁
ale moj Oliverek dzis szaleje brzuch mi skacze jak pilka a jeszcze loda rozka zjadlam teraz to chyb a zwariuje , zawsze tak po slodkim ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Przepraszam,ze nie bede pisac z polskimi znakami ale moj maly ancymon cos porobil z klawiatura i jak naciskam alt to mi wychodza jakies dziwne litery 🤢 wie moze ktoras jak to naprawic? 🤪
My tez juz po sniadanku i do 15 siedzimy sami bo maz w pracy. Dzisiaj mi sie snilo ze bylam w Grecji na wakacjach 🤪 a wczoraj to mi sie snilo ze mialam cc robiona u siebie przed blokiem w takiej wysokiej trawie i lekarz nie mogl mi znalezc brzucha 😁 😁 😁 😁 😁

Aniu, no wiesz, to tesciowej pomoc odrzucilas a mame zawolalas to ja nie wiem co bedzie jak tesciowka sie dowie 😁 😜

Rosi zapomnialam pochwalic kacik dla Zojki sliczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola ty to masz sny. 😁
a co od polskich znakow ja tez ich nie uzywam bo ich nie mam 😁 laptop z uk 😁:P wiec chocbym chciala to nie mozliwe a jak jestem na kompie siostry to znow zapominam ich uzywac bo jestem nei przywyczajona. i jeszce litery zjadam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gotuje barszcyk czerwony tylko dlaczego te cholerne mrozne uszka do niego sa takie drogie??? nie rozumiem 😠

a ide zaraz umyc ten wozek w koncu bo mu sie okurzylo lekko... o moze zrobie fotke to wstawie jak wyglada o tylko musze sobie przypomniec jak sie to robi hahah 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny dzieki ze czuwalyscie....bo ja spalam jak kamien ponad 12 godz 🙂 🙂 🙂czyli jak przed ciaza bo ze mnie zawsze taki spioch byl 🙃 🙃 🙃 🙃platki juz zjadlam i nie mam planu na reszte dnia. a i zapomnialam powiedziec ze torba u mnie juz spakowana i rzeczy dla filipa i dla mnie tez przygotowane na wyjscie ze szpitala 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i pospałam właśnie zjadłam sniadanko jednak nie były to naleśniki tylko smażona szynka na patelni z musztardą 🤪 🤪 ☺️ ale naleśniki tez zjem ale troszku później 🙂

Monikas no M1 Oliego świetne no i wózeczek też spoko 🙂 będzie miał Bolid ze ho ho

też tak macie ze Was boli bandzioch jak się przewracacie z boku na bok? Bo ja to na 10 razy musze robić bo by mi się chyba brzuch urwał 😮 🥴 😁

Ania jak tam sprzątanie? Kończysz?

Kasiulek nom podziwiam 3 dziecko ale musisz ją wychować na księżniczkę i nauczyć chłopców zeby ją traktowali wyjatkowo 🙂 żeby nie była właśnie taką chłopczycą 🙂

Marta Ty chyba naprawdę musisz isę zacząć szykować bo mi też się śniłaś 🤪 i w ogóle mój oród mi się śnił 2 razy 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak mnie moj M potrafi wkurzyc t o tyle....
kazal jechac po agrowloknine pojechalam kazal kupic miarke (metr) 5m ale ze byla tylko 3m to wzielam tym bardzeij powiedzial jak bedzie tak do 5zl a 5 m sa duzo drozsze tak mi babka w sklepie powiedziala a za 4.80 to sa 3 m wiec wzielam i co wydarl sie na mnie ze 3m to sobie moze wsadzic.... to ja mowie to mnie nie wysylaj po takie rzeczy bo sie nie znam! i mowie wiecej juz nci nie kupie sam sobie po pracy jezdzij o! a on tak najlepiej jak jest problem t o od niego uciec ! ?? co?? ja z brzuchem kur...de jezdze wta i z powrotem t o do wydzialu komunikacji to po jakies lopaty itp a on mi taki tekst. szlag mnie trafi grrrr!!!!!!!!!!!!!

a jak mu za chwile napisalm sms - przepraszam to sie nic nie odezwal o w takim razie mam go dalek o w d... gdyby nie to moje rodzenstwo obiadu bym nei gotowala najchetniej taka jestem zla 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, melduję się, ale mam dzień, chyba już muszę siąśc na tyłku, bo inaczej mnie na porodówkę zawiozą,
Monika przesadził ten Twój małżonek, wypadałoby teraz położyc się i nic nie robic, bo w ciąży jestes i powinnaś odpoczywac, a tak nawiasem mówiąc to za dużo robisz i powinnaś przystopowac, normalnie na pełnych obrotach jesteś non stop,
Monkado zbieraj podpisy pod petycją i zwolnic tego szefa kuchni,
dobrze że z małą w porządku i faktycznie uciekaj do domu do zagłodzą Was tam

i co ja miałam jeszcze pisac 🙂
porządki w kuchennych szafkach zrobione i jeszcze wypucowałam piekarnik i płytę że wyglądają jak nowe, ale zajęło mi to godzinę 😮 i pleców już nie czuję,
i jeszcze byliśmy po panele do garderoby, miało byc tanio i pewnie by było bo kupiłam najtańsze jakie były (nie zależało mi na jakości tylko na cenie, wiadomo cierpimy na chroniczny brak kasy 😁)
no ale tanio nie wyszło bo oprócz paneli to pianka listwy i łączniki itd i drugie tyle wyszło za pierdoły 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Brzuszki 🙂 mam nadzieję, że chociaż dla Was dobry bo ja dziś znowu bez humoru 😞 chyba hormony mi się "przekręcają" bo co dzień to inny humor mam.

Monikas super masz ten brzusio!

Kasielaczek Zojka mieszka z nami, nie mamy dla niej pokoju bo mamy tylko dwa i to urządzone na typowy salon (sofa, bez funkcji spania) i typową sypialnię (wielkie łóżko 160x200) także jak nie uda się w budowa to będzie "huston, mamy problem" 😞 ale na razie mam nadzieję. Dlatego taki mini ten kącik bo miejsca więcej nie ma, 15 cm od łóżeczka stoi nasze łóżko.

Ania ja miałam wczoraj lasagne na obiad mogłaś mówić szybciej bym podesłała 🙂

Karola widzę, że nie tylko ja mam humory 😉 nie będę mówiła "nie przejmuj się" bo wiem, że się nie da więc powiem Ci tylko "masz obawy jak każda kobieta w ciąży" bo wydaje mi się, że ile by się dzieci nie miało, to zawsze się o coś będziemy bać. I tu pozdrowienia dla Pani OBAWY 😉

Wiecie co, mam taki sajgon w domu, że strach się bać. Sterta prasowania a już pranie się szykuje tylko niech pogoda się zrobi. I te kąty wszystkie aż wołają o odrobinę zainteresowania a tak strasznie mi się nie chce 😞 Dobrze, że znalazłam zamrożoną zupę szczawiową i boczek to zrobię z okraszonymi ziemniaczkami i przynajmniej obiad z głowy będzie.

I oczywiście chce mi się teraz naleśników 😎

Monkado nie "mleko z makaronem" tylko pożywna "zupa mleczna" 😁 wiem o czym piszesz, to samo czułam czytając forum i patrząc na szpitalny talerz z kolacją 🙂 U nas było w jadłospisie napisane np. twarożek z rzodkiewką, a rzodkiewki ani widu ani słychu 🙂 to samo z jajecznicą ze szczypiorkiem, mąż się pytał co to bo to była żółta grudkowata pasta, oczywiście bez czegokolwiek zielonego 😮

Chyba się wezmę w końcu za coś póki mała śpi, bo dziś chyba położna się zjawi.

Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...