Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A miałam Wam już kiedyś opowiedzieć śmieszną sytuację.. Nikoś bardzo często próbuję oglądnąć "siulaka" (nie muszę chyba tłumaczyć 😜) Mężulowi i zawsze jak Meżul jest w majtkach to Nikoś podchodzi i woła "siulak, gdzie jest, kuku" 😁 A ostatnio Mężul się kąpał a Nikosiowi zachciało się siku, wiec poszliśmy do łazienki i akurat Mężul wychodził z wanny, no i udało się w końcu Nikosiowi oglądnąć Tatę w całej okazałości.. a reakcja była taka "siulak duzi" 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Padliśmy 😁 😁 Jedno jest pewne, Synuś dowartościował Tatusia 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
A miałam Wam już kiedyś opowiedzieć śmieszną sytuację.. Nikoś bardzo często próbuję oglądnąć "siulaka" (nie muszę chyba tłumaczyć 😜) Mężulowi i zawsze jak Meżul jest w majtkach to Nikoś podchodzi i woła "siulak, gdzie jest, kuku" 😁 A ostatnio Mężul się kąpał a Nikosiowi zachciało się siku, wiec poszliśmy do łazienki i akurat Mężul wychodził z wanny, no i udało się w końcu Nikosiowi oglądnąć Tatę w całej okazałości.. a reakcja była taka "siulak duzi" 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Padliśmy 😁 😁 Jedno jest pewne, Synuś dowartościował Tatusia 😁 😁 😁 😁 😁
🙂 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
A miałam Wam już kiedyś opowiedzieć śmieszną sytuację.. Nikoś bardzo często próbuję oglądnąć "siulaka" (nie muszę chyba tłumaczyć 😜) Mężulowi i zawsze jak Meżul jest w majtkach to Nikoś podchodzi i woła "siulak, gdzie jest, kuku" 😁 A ostatnio Mężul się kąpał a Nikosiowi zachciało się siku, wiec poszliśmy do łazienki i akurat Mężul wychodził z wanny, no i udało się w końcu Nikosiowi oglądnąć Tatę w całej okazałości.. a reakcja była taka "siulak duzi" 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Padliśmy 😁 😁 Jedno jest pewne, Synuś dowartościował Tatusia 😁 😁 😁 😁 😁



😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daria niestety jeszcze w domu a juz wolalaby byc na porodowce 😞 juz nawet nie mam nadziei ze urodze w terminie pewnie przenosze 😞 😞 o 17 przyjezdza tesciowa wiec jeszcze ciesze sie spokojem musze po nch jechac bo maz jeszcze w pracy... Moze urodze dzis jak znowu zacznie mnie denerwowac moja kochana "mamusia".

A moja mama siedzi sobie z rodzinka w Gdyni... mama 12 lipca konczy 50 lat niestety ja nie pojechalam a bracia i siostra sa w Szwecji wiec mama ze swoim rodzenstwem swietuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morskooka napisał(a):
Cześć Dziewczyny 🙂
My wreszcie w domu 🙂
Żółtaczka małemu wyszła i nas przetrzymali 🙂 Powiem wam że u nas w szpitalu fala porodów. z jednego odsyłają do drugiego a wdrugim kładą już mamy na patologi ciązy bo brakuje łóżek.. 🙂
Ja leżałam na sali przedporodowej 🙂
Nie dam rady nadrobić tych stron.. Ale
gratuluje Karoli i Alicji najmocniej 🙂
a synuś ma już imie 🙂 SEBASTIAN 🙂
Więc możecie uzupełnić tabeleczke 🙂
ok zmykam bo mnie dupka boli 🙂 odezwę się później buzki i bądźcie dzielne 🙂 jak dla mnie poród naturalny całkiem do przeżycia 🙂))
wisz tu jest to samo jakis wysyp położneówią dziewczyny leżą na patologi po porodach bez dzieciaczków bo tutaj im nie dadzą muszą chodzić dikarmiać na noworodki bo tyle porodów teraz 🤪 ale to przez te upały...

a takw ogóle to super że już w domku i koniecznie wstaw zdjątka Sebusia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
A nowa lokatorka na sali nudzi? 😁
Tosia ona w ogóle nie gada... masakra....

Dziewcyzny zaraz was doczytam ale przyszłam Wam się pozalic 😞 męza zwolnili z racy jutro idzie ostatni dzień bo szukają oszczednsci kurwa teraz keidy dziecko Nam się ma rodzić!!! Dziecko to nerwicę będzie miało przez to wszystko urodzi się już znerwicdowane!!! Znowu ryczę jejku z mojego 1100 to napewno utrzymamy 3 osobową rodzinę ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia Twój ikoś to niezły ancymon 😁
Moja siostrzenica kiedyś do mojej sistry mówi jak ją "podglądneła" w toalecie "Mamo a ja też będę miała takie włosy na psioszce jak będę duża" a ostatnio "mamo kui mi stanik bo ja chce chodzić w staniczku i być już taka dorosła" 🤪 🤪 🤪
oklask dla Was...

Kasiulek tu tez taki skwar ale na szczęście mam wiatrak ufff.... ja mam w szpitalu pepsi ☺️

Agatka ja w spzitalu jestem to jak mam olejek wziąć jeszcze mnie przegoni po kiblu a tu wiesz tylko 2 na cały oddział patologii 🤪

Dzisiaj się ogoliłam pod zpitalnym prysznicem 🤪 nawet przy bikini się ogoliłam 🤪 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu szczerze współczuję Wam z powodu zwolnienia męża
mnie non stop odkąd w ciąży jestem nachodzą myśli co zrobimy jak męża zwolnią,
o moją pracę raczej się nie martwię, a u niego różnie bywa, a dodatkowo zajmuje takie stanowisko, które często zmieniają, jak się coś dyrekcji nie spodoba
No i jakby do tego doszło, to z nami koniec, mamy trochę zobowiązań, z mojej wypłaty 3/4 idzie na kredyt, który jeszcze rok będziemy spłacac
W grudniu była taka sytuacja, że jak tylko do mnie dzwonił z pracy to myślałam że jest zwolniony, bo akurat wtedy zwolnili innego chłopaka i on chcąc się obronic, zaczynał różne rzeczy wygadywac na pozostałych, to nic że oczywiście nie były prawdą, ale w prywatnych firmach to różnie bywa

Tak że Kasiu bądźcie dobrej myśli, męża masz zaradnego to na pewno znajdzie inną pracę
a że tak zapytam: co z wypowiedzeniem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...