Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzieeeeeeeeeeeeeń dobry!! 🙂
Przysnęłam po 7 i właśnie wstaję 🙂 Dzwonił do mnie gin, jak sobie radzimy i czy nic nie boli ,czy nikt na ktg problemów nie robi 🙂 Wraca z urlopu 18 i jak się uprę to spotkamy się na oksytocynie w szpitalu w następną środę, już mi odpuści wizytę u siebie w przychodni 😁
jejejejejeje, tydzień niech mija szybciej, bo wyświetlają mi się na brzuszku reklamy, że jestem mamusią i mi gratulują, dżizas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
haahha Tosia wiec niech Jasiu dziala cos skoro mamie juz gatuluja 😁

moj Oi to dzis zwariowal tak sie wierci 😁 kurcze musze znalezc bo kupilam i nie mam pojecia gdzie to wcisnelam taka ceratke na materacyk hmm.... pewni emusze druga zakupi c jak nie znajde, ja to zawsze tak mam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
no ja też oczywiście 2 w 1 🙂
Kolano dzisiaj lepiej, więc biorę się za dalsze porządki, zamierzam do końca tygodnia w końcu opanowac ten bałagan, a że wszystko, dosłownie wszystko jest brudne po gładziach i malowaniu to roboty jest 🙂

Jakie to wszystko jest chore, żeby życ z wypłaty z dnia na dzień i nie móc nic odłożyc, a jak się coś stanie i trzeba dodatkowe pieniądze to wtedy się martw
Nam na remont niestety pieniędzy które mieliśmy na ten cel nie wystarczyło i też dokładane było z życia i z kasy którą miałam dla małej odłożoną.
I teraz na ten miesiąc, też zostaje z wypłaty męża 400 zł, bo trzeba zapłaci oc, ac, ubezpieczenie domu i przegląd zrobic, a kasa na to też poszła na remont.
I siedzę i myślę z czego mogę jeszcze zrezygnowac dla małej, żeby więcej kasy zostało.
Tylko jak tu rezygnowac z rzeczy dla dziecka.

Biorę się za porządki, miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak jest Aniu wtedy kiedy nie trzea zawsze cos sie wylozy..... ja juz ni e wsponne ze ojcu wisze 1100 za drzwi bo nie mielismy calosci przez to prawko i jak kupowal do siebie wzial do nas bo upust dostal wiec jeszce jemu musimy zwrocci ale to jest tata wiec poczeka tyle na plus choc ja nie cierpie miec dlugow 😮 a i jeszce rachunki fakt na spolke z mama i bratem ale mimo wszystko sie uzbiera,ja dla Oliego chyba juz mam wszystko wiec ufff... wczoraj tylko sobie musiaam dokupic i 2 biustonosze do karmienia i wzielam sobie mael kosmetyki do szpitala bo sywierdzilam ze szkod a miejsca w torbie bo i tak juz teg o jest tyleze szok a na 3 dni co mi trzeba jak braknie to dowioza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak zagladam ale chyba jestescie zajete to ja uciekam zrobic sos do spaghetti bo tak sobie wymyslilam dzis a co 😁 nie chce mi sie nic robic ......o i jeszce pranie mi sie wyprlo 😠 a moja siora spi w najlepszym ach ta to ma zycie 😁 ok bede pozniej mozliwe ze dopiero po gin chyba ze sei wyrobie ze wszystkim to wczesniej zagladne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Dzisiaj nawet troszkę pospaliśmy z Nikosiem bo do 7.40 ale do 8.30 jeszcze leżeliśmy i przytulaliśmy się 🙂 🙂 Teraz jesteśmy już po śniadanku, odkurzyłam i leniuchuję 😁

Kasialeczek u mnie się uspokoiło choć macica chyba sobie już trenuje bo coraz częściej brzuszek twardnieje. Jutro mam KTG to zobaczymy co tam się dzieje 😁

Kasiulek, Smerfetka powodzenia na wizytach! 🙂

Monikas cieszę się że humor lepszy i Tobie również powodzenia na wizycie! 🙂

Ania nie szalej dzisiaj za bardzo żeby kolana nie nadwyrężyć 😘

Dziewczyny współczuję problemów finansowych. U Nas niby Mężul dużo zarabia ale samych opłat miesięcznie mamy ponad 3000zł, oprócz tego zawsze coś do domu kupimy więc odłożyć już ciężko a w tym roku musimy zrobić jeszcze przyłącz wody (teraz mamy pociągniętą od sąsiadki) i gazu (mamy butlę) więc jakieś 6-7tys. nie Nasze 🤢 No i też zastanawialiśmy się nad zmianą auta bo jedna z dwójką Dzieci to już może być ciasnawo ale z tego raczej zrezygnujemy bo na pewno po sprzedaży obecnego auta trzeba byłoby coś dołożyć do większego. Już nie wspomnę że trzeba odłożyć na zimę jakby Mężul nie miał zleceń więc lato jest bardzo pracowitym okresem dla Mężula, aż mi Go żal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny ja dalej 2w1 zadnych bol, skurczy, czopu NIC 😞 az sama jestem zla, bo nic nie moge zrobic\ 😞
Dzisiaj chociaz sobie pospalam, ale zaraz ide na sniadanko i biore sie za sprzatanie bo brudem zarastam w domu 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

Tosia tez mam ta glupia reklame 😆

Kasiuelek, Monika, Smerfetka powodzenia na wizycie oczywiscie dajcie znac pozniej co i jak 🙂

Ania dobrze, ze noga lepiej tylko nie szalej za bardzo dzis, co by znowu sie nie pogorszylo 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz pachnaca i gotowa na wizyte mam jeszcze chwilke to postanowilam zajzec...bo moze ktoras urodzila 🙂 🙂u mnie tez pogoda sprzyjajaca ciezarnej, tak wiec troche wiecej checi do ruszania sia.ja to jest dziewczyny ciagle sprzatamy i ciagle mowimy ze balagan jest, ale u mnie to samo tyle kurzu mormalie wypdaloby co dziennie na szmasie latac...
Ania ty nie przesadzaj, bo robota nie zajac nie ucieknie 😉 😉
co do kaski to zeczywiscie ciagle jakies braki i jak tu cos odlozyc ja to moje oszczednosci juz prawie wykorzystalam a jak pomysle ile jeszcze mam do uregulowania w zwiazku z rozwodem to az mi sie plakac chce, mam tylko nadzieje ze w koncu uda mi sie to wszystko ogarnac i doprowadzic do konca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Zojka w nocy wędruje po łóżeczku 🙂 (zastanówcie się nad tymi ochraniaczami na szczebelki, bo dzieciaki naprawdę potrafią si do tego przytulić)
[IMG]http://i50.tinypic.com/2817aj5.jpg[/IMG]

uśmiech "pełną gębą" 😉
[IMG]http://i46.tinypic.com/qnjxut.jpg[/IMG]

mój aniołek
[IMG]http://i45.tinypic.com/98sifq.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no słyszałam już kilka razy, że niby dziecko może się udusić jak się wtuli za mocno. A tak z własnego doświadczenia to myślę, że jeszcze niepotrzebnie blokują opływ powietrza i robią z łóżeczka duszny kokon, szczególnie teraz w upały.
Jak tak Was podczytuję to cieszę się trochę, że Zojka się szybciej zdecydowała bo nie chciałabym się tak męczyć jak Wy teraz z tym przeterminowaniem. Trzymam za Was mocno kciuki, żeby e co mogą i chcą już się rozpakowały 😉

I proszę Was bardzo o modlitwę albo chociaż ciepłe myśli w naszą stronę , bo wczoraj okulistka wykryła Zojce w lewym oczku krwiaka i jutro mamy usg tego oczka, żeby zobaczyć jak poważne to jest, czy może samo się wchłonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej dziewczynki 🙂

Jestem i ja 🙂 wczoraj Kornelka dała czadu- taka marudna była calą noc i cały dzień i pół nocy dziś że normalnie myślałam że zwariuję nie miałam przez nią czasu żeby śniadanie sobie zrobić bo albo płakala albo bolał brzuszek albo chciala jeść.. 😮 na szczęście dziś już lepiej chociaż zbliża sie jej pora karmienia więc tylko tak szybciutko jestem 🙂

Dziewczyny ja rownież trzymam za Was wszystkie kciuki żebyście sie szybko porozpakowywały bo rozumiem że to może być męczące takie czekanie 🙂

Co do kasy to u mnie podobnie czyli zawsze wyskoczy jakiś niespodziewany super wydatek i ciężko coś odłożyć.. Kornelka dostała przy wypisie ze szpitala skierowanie do poradni endokrynologicznej do której muszę sie z nią zgłosić w ciągu miesiąca, obdzoniłam z 5 poradni dziecięcych (chyba wszystkie w krk) i nie mają terminów na ten rok.. 😮 czyli muszę iść prywatnie- wizyta+ badania + wizyta po badaniach to koło raptem 250zł 😠 😠 😠
ehh.. szkoda gadać.. 😞

Rosi Zojeczka jest cudniasta!!!! 🤪 😘 😘 😘, jak sie Kornelka nie obudzi i zdążę to wrzucę też jej zdjęcia. Przykro mi z powodu oczka Zojki wiem że sie denerwujesz ale na pewno wszystko będzie dobrze!! Oczywiście na moją modlitwę możesz liczyć.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia mi też isę pokazuje ze jestem mamą 🤪 🤪 🤪

Rosi jaki sliczny uśmeiszek Zojki 🤪 jejku kochana jest!!! Na moją modlitwę też mżesz liczyć ale wiem ze wszystko będzie wpożąsiu 🙂

Monkado Jaka kochana Kornelka naprawde dzieciaczki to Nam się udały wszystkie piękne i śliczniusie!!! 🙂

Aniu ie przesadzaj ze sprzątaniem tak od razu. Daj odpocząć trochę kolanu żeby sie zregerowało!!!

Kinia to Nikoś dobry synek ze daje pospać byle Jasiulek też taki był 🙂

Agatka głowa do góry już niedługo niespodzianka wyskoczy na ten świat 🙂 wiem ze łatwo się mói ale negatywne myślenie bolkuje wydzielanie oksyticyny która odpowiada za skurcze!!!

Ja po badaniu... i nie jest dobrze ani źle... Jutro będę miała prowokację... ale lekarz już powiedział że czarno to widzi... bo wszystko ok ale ujście jedynie na paluszek... no i na wszelki wypadek mnie nawadniają i to ma jeszcze na celu sprawdzić czy wód nie przybędzie. Idę jako piersza w kolejce na porodówkę. Jak się nie uda prowokacja to na 99% cc 🥴 cóż ważne by z Kajką było ok ja jakoś dam radę. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej aj na sekunde w trakcie obiadu haha ale mamy sliczne dzieciatka zobacyzc takie usmiechy -bezcenne!!!
Zojka trzymamy kciuki usmeichaj sie do mamy zeby sie nie denerwowala bo na pewno wszystko bedzie ok.

ja dalej szukam ceratki na materacyk 🤢 i nic.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki i Mamusie 🙂

Śliczne dzieciaczki mamy na naszym forum - Kornelka jak aniołek, a uśmiech Zojki rozbrajający 😘 Rosi nie martw się, z oczkami na pewno będzie dobrze, ale moje wsparcie oczywiście zapewnione 🙂

Ja muszę zaraz zadzwonić i umówić Jasia na kontrolne badanie bioderek i też boję się kolejek...
Wiecie co, chyba popadam w jakąś depresję 🤨 Jestem mega zmęczona, na nic nie mam ochoty, nawet gadać z mężem mi się nie chce tylko płakać z niczego 😞 I jeszcze kręgosłup tak mnie napieprza, czuję jak garb mi rośnie... Przede mną leży sterta prasowania, obiad też daleko w lesie, a Jaś budzi się co godzina...

O wydatkach też nie chce mi się myśleć co będzie, jeszcze do sierpnia ok ale później skończy się moja wypłata. Miałam nadzieję ze w jednej szkole przedłużą mi jednak tą umowę, ale w trakcie pobytu w szpitalu dostałam informacje że mnie zwolnili... Także Kasialeczek doskonale rozumiem Wasze problemy, mam nadzieję ze Twój Mąż szybko znajdzie coś nowego i dużo lepszego od poprzedniej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, dzięki za troskę na kolano uważam, donoszę sobie tylko różne rzeczy to umycia i myję na siedząco, bo jak za długo stoję to zaczyna bolec

Monkado Kornelcia przeurocza 😘

Rosi oczywiście że na naszą modlitwę możesz liczyc, wierzę że wszystko dobrze się ułoży

Kasialeczek, czyli tak czy inaczej jutro Kaja będzie już z Wami 🙂 no normalnie Ci zazdroszczę,
my kończymy sprzątanie mam nadzieję w tym tygodniu i też już będę całą sobą wyczekiwała Kamilki, a lekarza mam w poniedziałek to zobaczymy co powie 🙂
no i mogłabym się już umówic na ktg do szpitala, tylko jak ja tam dotrę z tym moim kolanem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam na ciuchach 🙂 W drodze powrotnej już złapał mnie upał 😞
Pobolewa mnie, że tak powiem WSZYSTKO 😞 Tak jakbym nie w swoim ciele była, dziś noc miałam tragiczną, co chwilę się budziłam, bo a to biodro, a to kręgosłup 😞 I w żadnej pozycji niedobrze...
Kasia, zazdroszczę że jutro już przytulisz Kaję 🙂 Ja się naczekam, jutro mam ktg może coś ciekawszego pokaże...
Rosi, Zojka zmieniła się niesamowicie 🙂 Chociaż śliczna to nadal jest 🙂 Wierzę, że wszystko z oczkiem będzie gicio, ale na Nas też możesz dziś liczyć 🙂
Monkado, Twoja niunia też rośnie 🙂 i też jest przepiękna 😁 Ucałuj ją od teściowej 😁 😁 😘
Powodzenia na wizytach!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...