Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tosia będzie dobrze 🙂
Monikas, współczuje teściowej! Chociaż Ani chyba nie pobije:P żarty żarty..
A mąż na pewno z Tobą pojedzie. No to tak jest, że jak się trzecie osoby do związku wtrącają to nigdy nie będzie dobrze pomimo ich szczerych (lub nie) chęci...Nie ma co się nakręcać. Nie denerwuj się nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
melduje sie poraz drugi dzis 🙂 wkoncu wyspana fajnie u mnie dzis tez sloneczko wyszlo ale oczy mi lzawia znowu a tu tabletek niemoge brac na alergie 😞 ja to na zakupy chodze z moim bo jakk bym go wyslala samego to by mi kupil wszystko stare i zgnile hehe bo on to tylko laduje do koszyka co ma napisane na liscie ale nie patrzy jak to wyglada. i ostatnio mi powiedzial ze po porodzie bede sama jezdzic a on zostanie z dzieckiem w domu bo on sie na zakupach nudzi.
oj wy to dziewczyny macie z przeboje z tymi swoimi tesciowami ja to mojego musze na sile wyzucac zeby poszedl zobaczyc mame, ale u nas troche inna sytuacja jest...
ide sobie cos zrobic do jedzenia..
tosia daj znac jak tam wyniki 🙂

a tak wogole jestem ciekawa jak to sie u mnie zacznie ten porod rozmwialan z moja mama wczoraj i jej skurcze tez zaczely sie wieczorem ale nigdy jej wody nie odeszly a byla 4razy s ciazy za kazdym razem musieli.jej wody przekowac w szpitalu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra szycie i jedno pranie mam juz za soba 🙂 teraz biore sie za prasowanie 🙂 a i jeszcze jakis obiad, maz ma rybke kupic wiec poki co tylko ziemniaki oskrobie 🙂

Tosia pochhwal sie wynikami 🙂 ja wlasnie tez wspominam wlasnie jak to bylo jak ja szlam odbierac wyniki z matury i swiadectwo, i tak w sumie to moglabym sie cofnac do szkoly sredniej ale z tym bagazem doswiadczen ktory mam teraz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane
jak powiedziałam tak i zrobiłam, dopiero wstałam, ale mam senny i leniwy dzień, masakra
muszę się ogarnąc i zacząc coś robic, obiad trochę sprzątnąc, to może się rozruszam,
wczoraj latałam cały dzień tyle energii mnie rozpierało, a dzisiaj jedyne co zrobiłam to wyjście do sklepu i śniadanie
Monika Ci nasi mężowie to podobni do siebie 🙂 my po ślubie mieszkaliśmy przez rok z moimi rodzicami, a po roku przeprowadziliśmy się do domu do dziadków i się zaczęło wtrącanie teściowej, nie wprost, bo do mnie to ona nic nie powie, albo też na okrągło,
ale mówiła ustami męża 🙂 zupełnie jakbym ją słyszała,
teraz jest już inaczej i trochę lepiej, no ale jesteśmy 8 lat po ślubie, a i ja mam teraz do tego trochę inne podejście i po prostu robię co uważam po swojemu 🙂

robię obiadek, dzisiaj pieczarkowa, tylko problem jest nie mam pieczarek 😞 na drugie ziemniaczki, mięsko gotowane z zupki i surówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byłam w mieszkaniu zrobiłam dwa prania i nastawiłam jeszcze jedno bo super pogoda ale męczące jest te jeżdżenie w tą i spowrotem 🙃
umyłam tam meble i drzwi bo były zakurzone i odwiedziłam brata który zdawał teraz maturę i zdał ładnie, wypiliśmy kawę pogadaliśmy, przyszła jego dziewczyna i zaraz poszłam niech się młodzi sobą nacieszą 🙂 i po drodze spotkałam drugiego brata który pochwalił mi się świadectwem z czerwonym paskiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulek gratyulacje pilnej rodzinki 🙂

Ania- Kinia nie zaglądała na bank... może ma znowu problemy z internetem 😮

dziewczyny ale jaja ha ha mojemu meżowi zginęła koszulka któa leżała na komodzie i nikt jej nie ruszał 😁 😁 😁 i wysprzątałam już wszędzie i nigdzie jej nie ma 🙃 🤪 🤪 😮 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
[quote
dziewczyny ale jaja ha ha mojemu meżowi zginęła koszulka któa leżała na komodzie i nikt jej nie ruszał 😁 😁 😁 i wysprzątałam już wszędzie i nigdzie jej nie ma 🙃 🤪 🤪 😮 🤨


To tak jak nam zginęły moje klucze w domu na dwa tygodnie i po dwóch tygodniach znalazły się w szafie na przedpokoju gdzie kilka razy wcześniej zaglądałam i ich szukałam w tym miejscu 🤪

Ale męczący dzień, nachodziłam się jak głupia, ale na szczęście kupił te buty więc mam spokój, później jeszcze sala zabaw z Frankiem, ależ on był szczęśliwy 🤪 Musimy częściej go tam zabierać, zgrzał się, wyhasał a teraz śpi jak zabity 🙂
A humor mam do dupy bo jeszcze zanim mąż wyszedł teraz do pracy to zdążyliśmy się pokłócić oczywiście o jego mamusię!!! To że o tej cesarce a porodzie naturalnym stale gada jak tam jesteśmy to już przywykłam, ale spytałam się męża czy zwrócił uwagę jak przedwczoraj zachowała się jego mama gdy spytał czy wezmą Franka na jedną, dwie noce jak ja będę w szpitalu a on będzie do mnie jeździł? (bo nie odpowiedziała nic kompletnie, dopiero teść powiedział "no pewnie przywieź") I mówię mu że moi rodzice sami już miesiąc na przód myślą żeby Franka do nich przywieźć choć pracują a teście się nawet nie zadeklarują z pomocą, ale że nawet nic nie odpowiedziała jak Robert zapytał czy F może do nich przyjechać to już mnie oburzyło! I powiedziałam o tym mężowi to powiedział " Co ty znowu się czepiasz, nie mam zamiaru się znowu z tobą kłócić przez moją mamę" No tak, czyli on to traktuje w ten sposób że jak ja coś powiem na jego zajebistą mamusię to od razu ma być kłótnia bo racji nigdy mi nie przyzna bo całe życie będzie jej bronił!! I jeszcze dopowiedział "Dobrze,że twoi rodzice są zawsze najlepsi". No to już mnie do furii doprowadziło! Powiedziałam mu w złości żeby obiadek pojechał do mamusi zjeść, po czym i tak mu głupia wlałam zupy 😠 Nie mam zamiaru się do niego odzywać! Za mną się tak nie wstawia jak za mamulką!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Rozszerzona biologia 86% i angielski podstawa 96% aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🤪
Jak mi dali to myślałam, że nie moje wyniki 🤪

Tosia zdolniacho, gratuluję 🤪
to co dzisiaj świętujesz? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...